Polecane posty

Gość   
Gość

Polifoska Plus - 1200zł/netto Pomorskie

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość April13   
Gość April13

Jeśli ktoś szuka saletry, mocznika, rsm - min 24 tony - mogę pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptak958    0

Kochani

Znajomi bułgarzy rozpoczeli produkcję nawozu z suszonego obornika kurzego.

Chcą aby sprzedawać go na terenie Polski.

Mają badania i dopuszczenie ich odpowiednika SGGW

Czy to ma sens przy cenie ok. 1200 netto za 1 tonę

Odpowiedcie proszę

 

ptak958@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

Wczorajszy zakup pod spóżnione żyto po kukurydzy

Polidap 199zł

Sól potasowa 172zł

Ilości detaliczne i narazie w mojej okolicy to tylko te nawozy potaniały widze bo

mocznik 160zł

Saletra 128 zł

chociaz są składy gdzie Polidap kosztuje jescze 230 :( czy saletra 145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptak958    0

Witam,

w sprawie nawozu z Bułgarii, załączam plik z informacjami na jego temat.

Pozdrawiam serdecznie post-84372-0-38769000-1380560327_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2241

Oferty

Mocznik puławy 1270zł/t

Mocznik Import 1100zł/t

RSM 32N 810zł/t

Saletra 34N 1064zł/t

Saletrosan 1070zł/t

 

Ceny netto, ostatnie 2 loco gospodarstwo.

Oczywiście przy 24T.

Edytowano przez Tomek90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek33    4

Kolego Tomek,rownież mieszkam w woj.podlaskim i jestem ciekaw gdzie masz tak niskie ceny nawozów.Mógłbyś podać nazwe firmy oraz miejscowość.Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin2057    22

a ma ktoś niższą cene saletry amonowej 34%N z Puław w łódzkim niż ja znalazłem bo przy zamówieniu 8 t cena 1250zł brutto w workach 30kg z dostawą

 

a ma ktoś niższą cene saletry amonowej 34%N z Puław w łódzkim niż ja znalazłem bo przy zamówieniu 8 t cena 1250zł brutto w workach 30kg z dostawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lszczepa1    4

Panowie mam takie pytanie, dostałem wczoraj palete wieloskałdnika z terminem ważności na lipiec 2013, date zauważyłem jak pół palety było już w rozsiewaczu, teraz pytanie czy jest jakaś szansa na ugranie czegoś- zbicie ceny?? Bo za nawóz oczywiście jeszcze nie zapłaciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ma ktoś niższą cene saletry amonowej 34%N z Puław w łódzkim niż ja znalazłem bo przy zamówieniu 8 t cena 1250zł brutto w workach 30kg z dostawą

 

a ma ktoś niższą cene saletry amonowej 34%N z Puław w łódzkim niż ja znalazłem bo przy zamówieniu 8 t cena 1250zł brutto w workach 30kg z dostawą

 

 

 

 

kolego z jakiego jesteś regionu w łódzkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merkoo    24

Panowie mam takie pytanie, dostałem wczoraj palete wieloskałdnika z terminem ważności na lipiec 2013, date zauważyłem jak pół palety było już w rozsiewaczu, teraz pytanie czy jest jakaś szansa na ugranie czegoś- zbicie ceny?? Bo za nawóz oczywiście jeszcze nie zapłaciłem.

Najpewniej to data produkcji i nr partii. Przeczytaj na worku okres przechowywania. Nie spotkałem sie aby dawali datę przdatności do użycia, tylko datę produkcji a na worku piszę ile można przechowywać

Edytowano przez Merkoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1298

Na worku masz datę produkcji,a nie ważności ,dzisiaj nawozy mają ważność bezterminową.Co do cen to dzisiejsza propozycja Ampolu na saletrę to 1170zł brutto i 1070zł za Rsm też brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

kolego co do tego granulowanego obornika kurzego z Bułgarii to warto spróbować. Ja kupuję granulowany kurzak z PRO-CAMu i niby on jest importowany z Francji tylko cena inna niż u ciebie 1850 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

no to się zaczyna, jednak dobrze że we wrześniu kupiłem. Ja jestem zdania, że w dużej mierze klient kształtuje cenę, w sierpniu i październiku było nieco taniej ale ze zbytem problemu nie było wręcz przeciwnie i z tego względu kupiłem wtedy bo kiedy jest dobre "branie" to z cenami nie zejdą. Pozatym w tym czasie hurtownie mocno się zatowarowują i ciężko liczyć aby w październiku wbili im nóż w plecy (choć i tak bywało ale później i tak rekompensowali). Niestety branża jak każda inna liczą się tylko wyniki i końca zysków nie widać. Liczyłem że z nawozami NPK trochę im utrzemy nosa tylko co z tego, że parę osób kupiło mniej nawozów w tym ja bo pół dawki tylko dawałem skoro reszta wali ile wlezie, aż nie nadążają wozić tirami, widać ceny pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lszczepa1    4

Najpewniej to data produkcji i nr partii. Przeczytaj na worku okres przechowywania. Nie spotkałem sie aby dawali datę przdatności do użycia, tylko datę produkcji a na worku piszę ile można przechowywać

chodzi o to że na tym nawozie jest data produkcji lipiec 2012 i termin ważności 12 miesięcy

wiem że na nawozach jest termin przydatności bezterminowo, tu wyraźnie jest napisane że 12 miesięcy

dlatego zadałem pytanie na forum - chodzi o to że też mnie to zdziwiło. Wyszedłem z założenia że jeżeli jest określony termin przydatności to pocoś go tam umieścili, jeżeli to błąd to ich problem

Myślałem że ktoś już takie coś przerabiał. Doradca z Agroloku mówi że sprzedali tego dość dużo i że tylko ja zgłaszam problem- widocznie inni nie czytaja co na worku jest napisane

Nawóz to wieloskładnik z za wschodniej granicy pakowany przez jakąś tam firme w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

zgłoś się z fakturą do PIORiN, albo do puław (nie wiem kto zajmuje się nawozami) i oni Ci pomogą w tej sprawie

 

Nawozy krajowe azotowe w październiku droższe o jakieś 10-15zł na tonie.

 

chyba tylko puławy, saletra anwil 1080zł/t netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin2057    22

saletra z puław znalazłem po 1238zł brutto z dostawą na podwórko i zastanawiam się czy brać czy jeszcze czekać aż stanieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czy jeszcze stanieją ...? Ja bym na to zbytnio nie liczyła . Są punkty sprzedaży ,gdzie saletra kosztuje już 1390zł/t brutto .

Mi się udało w takiej cenie zakupić nawozy :

Saletra Anwil- 1280 zł/t brutto

Saletrzak -1180 zł/t brutto

Lubofoska 4-12-12 - 1100 zł/t brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj