Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

gwozd    101

W Zakrzewie:

superfosfat wzbogacony 1650zł

sól potasowa 1740zł

fosforan amonu 2150zł

polifoska 6 2110zł

amofoska 4-16-18 1480 zł

Alio    61

Dostałem dziś propozycję fosforanu amonu po 1880 brutto ilośc całosamochodowa. Nie skorzystam bo dla mnie ciut za dużob te 24T, ale jednak ceny w dół.....

Sprzedam tegoroczne nasiona facelii tanio. 

Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....

Naskom    10

Dostałem dziś propozycję fosforanu amonu po 1880 brutto ilośc całosamochodowa. Nie skorzystam bo dla mnie ciut za dużob te 24T, ale jednak ceny w dół.....

Alio daj mi namiar na tego dealera. Pozdrawiam

kodzi    0

@kodzi gdzie taka cena?

agro exped Piaski

na dniach ma byc sól mieszana z fosforanem 5-20-30 cena ok 183zł brutto

Edytowano przez kodzi

Alio    61

Alio daj mi namiar na tego dealera. Pozdrawiam

Taką cenę zaproponowali mi dziś w hurtowni Progress Chem Świcia w Lublinie. Ale nawóz podobno z Lubonia. Zaczęli produkcję i chcą się wbić na rynek, może stąd ta cena. W każdym razie skład jak wszystkich innych 18-36. Telefon do tej hurtowni:81 744 15 94.

Sprzedam tegoroczne nasiona facelii tanio. 

Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....

PawelWlkp    339

Stosował ktoś odpowiednik kizerytu z lubonia? W punkcie w którym brałem nawozy takie coś mieli więc wziąłem palete.Ogólnie te lubofosy średnio mi się podobają, ale innego kizerytu nie mieli. Mg 16, S 17 za 560 brutto jak się nie myle. Co o tym nawozie myślicie?

starybudnik    16

Jak uważacie ceny nawozów pójdą jeszcze w dół kupować teraz czy poczekać jeszcze? Bo z mojego doświadczenia z lat ubiegłych uważam że powinny być tańsze tak gdzieś w listopadzie.

farmervip    78

Według firmy gdzie zaopatruje sie w nawozy to azotowe najlepiej kupowac końcem grudnia a npk sierpień, według mnie to ceny jeszcze spadną ale nie :( wiele

Edytowano przez farmervip

:) :)

slavik80    2

Napisany Wczoraj, 21:51

Saletra 34 Pulan 1150 brutto

RSM 32 1080 brutto

F

kolego a mozesz podac namiary do tego dilera w agro=,,-ters jest po 1404

Edytowano przez slavik80

proxy8441    72

Saletra 34 Pulan 1150 brutto

RSM 32 1080 brutto

Flora Olesno

czyli bardziej opłacalne jeśli chodzi o cene 1kg N wychodziłaby saletra z tego namiaru bo ja płaciłem 1140 za saletrzak kędzierzyński dwa tyg temu a za polifoskę 6 2120zł w lipcu. Strasznie duża różnica w azocie by była.

My siejemy, a Bóg daje plony.

Sprzedam zgrabiarkę taśmową SIP EKSAKT-3 cena 1199zł || Śrutownik bąk 7,5 kW, wirnik pionowy, boczny wylot, od góry zasypywany, niski, mało używany cena 1499zł

proxy8441    72

mam pytanie odnośnie saletrzaku bo ososbiście nie pamiętam nazwy zakładu z jakiego pochodził saletrzak kiedyś rozsiewany u nas w gosp. który miał frakcje taką jak saletra amonowa bo kędzierzyński jest może troszkę drobniejszy od polifosek np. pamięta ktoś go czy może dalej taki produkują tylko gdzie? Saletrzak jest tylko kędzierzyński czy jeszcze z innego zakłądu jakiegoś?

My siejemy, a Bóg daje plony.

Sprzedam zgrabiarkę taśmową SIP EKSAKT-3 cena 1199zł || Śrutownik bąk 7,5 kW, wirnik pionowy, boczny wylot, od góry zasypywany, niski, mało używany cena 1499zł

milanreal1    290

Saletrzak też tarnów i puławy ale to chyba to samo co ten kędzierzyński. Saletrzak też z włocławka, ma inna nazwę canwil.

Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

jajonasz    36

To był zapewne saletrzak standard z Tarnowa.

Otrzymane zadanie jest świętym, wykonujesz je do końca za wszelką cenę

RudnikAgro    2

Najgrubszy saletrzak robi Kędzierzyn. Wszystkie inne produkowane w PL mają drobniejszą granulację.

Czy ceny nawozów wzrosną czy spadną? Odpowiedź brzmi albo wzrosną, albo spadną :)

Pamiętajcie, że konkurencji wśród polskich producentów w zasadzie nie ma. Jedynie import nawozów może wpłynąć na politykę polskich producentów.

Fosforan amonu DAP 18-46(2,5S) w cenie 1620netto/t z dowozem w zachodniopomorskim (w innych województwach drożej z uwagi na transport). Saletrzaki za chwilę też będzie się opłacało importować. Sprawdzajcie ceny, bo czasem lepiej jest kupić w porcie i wieźć na drugi koniec Polski, bo wychodzi taniej.

kissmy...    57

Fosforan amonu DAP 18-46(2,5S) w cenie 1620netto/t z dowozem w zachodniopomorskim (w innych województwach drożej z uwagi na transport).

a jaką on ma rozpuszczalność w wodzie i granulację? w oryginalnym polidapie mamy 5% siarki, więc krajowy po 1750zł/t w kuj-pom wcale nie odstaje cenowo od importu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.