Skocz do zawartości

Polecane posty

Tomek90    194

Mam to samo 8-20-30 1680zł/t netto transport w cenie. Powiedz mi o co chodzi z tym blandingiem czy może chodzi o blending??

kissmy...    57

o blending oczywiście;] wszystko niby w jednej granuli, macie jakieś ciekawe propozycje na polidap, sól potasową i korn kali?

ENDURAK91    1

ja mam oferte na polfoske m-max 5 16 24 (Mg S) 4 7 1500zł netto, jak myślicie jest to dobra oferta?

Wiadomość z agroFakt.pl

Vitasem    17

w tej chwili nie ma sensu kupować nawozów,ceny zboża i rzepaku spadają i to znacząco,kupowanie np. saletry w granicach 1200zł brutto(cena praktycznie taka sama jak w ubiegłym roku o tej porze)to jest zdecydowanie za drogo.

Huberto89    34

U mnie saletra 1500 brutto w porównaniu z lutym to wzrost o 100zł na tonie i na spadki się nie zanosi.

ENDURAK91    1

w tej chwili nie ma sensu kupować nawozów,ceny zboża i rzepaku spadają i to znacząco,kupowanie np. saletry w granicach 1200zł brutto(cena praktycznie taka sama jak w ubiegłym roku o tej porze)to jest zdecydowanie za drogo.

myślisz jak ceny zbóż czy rzepaku beda niższe niż w tamtym roku to ceny nawozów też pójdą w dół? oby tak było :P

Promocji w tym roku na nawozy chyba się nie zanosi cena na dzisiaj

Saletra amonowa 1510 zł/tona brutto

Mocznik 1760 zł/tona netto

kat181    5

Saletra 1215 brutto.

Mocznik 1495 brutto.

lokalizacja jak wyżej.

Za kwotę o którą potaniał mój rzepak w ciagu 10 dni na moim skupie kupiłbym 70% azotu na cały mój areał na cały rok :(

stasiex    23

Kórnik k. Poznania (ceny brutto):

Polifoska 4 1920 zł/t

Polifoska 5 1980 zł/t

Polifoska 6 2190 zł/t

dwlkp    0

Saletra 1190 zł brutto

Sól potasowa 1750 zł brutto

gdzie mają taką saletrę?

RudnikAgro    2

Kędzierzyńska saletra amonowa 1080netto/tona loco Kędzierzyn Koźle - takie są mniej więcej ceny na dziś. Kosztować będzie różnie, w zależności gdzie ma jechać. Kalkulujcie sobie mniej więcej 4pln za kilometr i już wiecie ile u Was powinno kosztować.

marian2011    111

Firmy nawozowe zacierają ręce że w środku żniw przy cenie żyta 300 z groszami owsa poniżej, pszenżyta 400 rolnicy już szukają nwozów oj sami jesteśmy sobie winni że fabryki nawozów utrzymujemy

Alio    61

Wapno węglanowe bez magnezu 50% CaO z dostawą ok 150 km 49 zł brutto tona z dowozem na miejsce.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.