Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
thug    196

nierealne -kit czerstwy

dlaczego kit ja ceny miałem jeszcze lepsze a jak masz takich ludzi od zaopatrywania że zdzierają z ciebie ile się da to potem piszesz o kitach itd ja saletrę miałem np po dużo nizszej cenie niż podał kolega

magik0578    5

u mnie np Najtańsza saletra na dzień dzsiejszy jest po 1404zł brutto potem 1420zł potem 1450zł i 1460zł jestem ciekawy ile oni mają na nawozach zysku . Połowe ceny?

kissmy...    57

dlaczego nie realne ja też mam co najmniej dwa namiary na saletrę po 1380-1400zł tona i sól w podobnej cenie reszta się nie interesowałem

sól po 1720zł/t brutto? u kogo?

Wiadomość z agroFakt.pl

BartekM    17

więcej jak 100zł nie ma, chyba ze nakupili w listopadzie to juz około 200zł na tonie..

karolr2    180

Szwagier ma hurtownie i u niego brałem myśle że cena mogła być jeszcze mniejsza

ursusek360    9

Polifoska 8.2180zł/t

Mocznik 1680zł/t

Wapno granulowane 400zł/t

Woj.Podkarpackie

Edytowano przez ursusek360

Alio    61

Ja dziś dostałem propozycję na saletrzak z siarką po 1206 brutto i saletrę 34% z ukrainy po 1360 brutto. Big bag. Myślę czy brać bo planowałem RSM.

• Like 1

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

saletra 32 ZAK 1350zl , saletrosan 1260 zl ceny za tone, brutto

loldek37    4

DZIS w agrobiznesie mowili ze na przeceny nawozu niema co liczyc ,,,czyli zbytu niema to trzeba fame puscic ze niepotanieje rolnicy rusza kupowac zbyt bedzie a ja mysle ze potanieje chyba ze uwierzymy w to co nam tv mowia

Rolnik1973    1275

Ja tam nie kupuję, zobaczę jak będzie jak się w pole ruszy. Poco go trzymać jeszcze ukradną. Jak będzie droższy to na samym oborniku urośnie.

Tomek90    196

Jak odrazu zakładasz że może słabo przezimować gratuluje, przepłacaj :D a tak wogole to po ile za paliwo płacisz na stacji, bo pewnie na bierząco tankujesz gdyż w domu moga ukraść :lol:. No oborniku pewnie że urośnie, słoma :D

Alio    61

Miałem ofertę na tą ukraińską saletrę po 1360 zł brutto. Sprzedający zachwalał, że poprawiła się jakość i że już ma 34 % azotu a nie jak kiedyś 32. I w ogóle że już spełnia wszystkie unijne normy. Ale nie kupiłem bo na razie zamówiłem większą ilość RSM.

kris7530    0

Miałem ofertę na tą ukraińską saletrę po 1360 zł brutto. Sprzedający zachwalał, że poprawiła się jakość i że już ma 34 % azotu a nie jak kiedyś 32. I w ogóle że już spełnia wszystkie unijne normy.

witam, ja też mam ofertę na ukraińską saletrę po 1370 zł brutto i stąd moje pytanko jak sprawdzić zawartość w niej azotu bo takie gadanie że kiedyś było tak a teraz inaczej to raczej do mnie nie przemawiają znając życie to sprzedający będzie się nawet na układ warszawski powoływał żeby przekonać kupującego do zakupu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.