Skocz do zawartości

Polecane posty

Alio    61

Z tym mocznikiem to chyba kolega Kombajnista nieco przesadził:) Nawet taka cena netto byłaby rewelacją sezonu. Ja dziś kupiłem tylko 2 palety mocznika po 1680 i jestem z ceny przy tej ilości zadowolony. Mocznik stosuję tylko do odżywiania dolistnego.

Heniekii    1

ja w pomorskim mam podobne ceny do was i sie zastanawiam czy kupic nawoz na caly sezon czy poczekac i kupywac bezposrednio na pole bo chyba juz cena za duzo nie wzrosnie a na pierwsza dawke kupilem na jesieni.

A mialo byc tak dobrze ze gaz mamy tanszy i cena miala spasc tak jak to sie dzieje w normalnym panstwie teraz juz wiadomo ze tak nie bedzie jak w przyslowiu ,,od myszy do cesarza wszyscy zyja z gospodarza,,

pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Rolnik1973    1275

A kto będzie tak głupi by obniżyć cenę jak jest popyt. Cena spada jak jest zastuj i z towarem nie ma co zrobić. Gdyby nie kupowali z 2 miesiące ani worka to cena by spadła bo przecież by go nie zjedli.

walkol    33

Zeby spadły ceny nawozów muszą znacząco spaść ceny zbóż ok 40-50% bo wtedy ludzie mniej będą siać nawozu-przynajmniej ja

• Like 1

tomek73    188

Dziś saletra 1420 Dalgety i 1320 Osadkowski netto

kupiłem RSM 32 po 1100 netto.

Zna ktoś może cenę polifoski 21?

W mojej okolicy polifoska 21 stoi po 1180t/brutto ,

dzisiaj kupowaliśmy saletrosan po 122 brutto i saletrę pulan 34% po 140 brutto , woj lubelskie

Lukasz82    2

Miałem propozycje na RSM 32 po 1220brutto Agro Lok. Co stego jak jeszcze zdąży skrystalizować się na mrozie.

kissmy...    57

Miałem propozycje na RSM 32 po 1220brutto Agro Lok. Co stego jak jeszcze zdąży skrystalizować się na mrozie.

ADAR ma dobre ceny (przed świętami 1030 zł/t, czyli 100 zł taniej, aż o tyle nie podrożał, Agrolok sporadychnie handluje RSM, więc nie mają dobrych cen), zimą należy dodać wody, aby uzyskać stężenie 28% i do 17 stopni mrozu nie skrystalizuje

tomek73    188

Mi wczoraj przywieźli z Puław, 32 po 1100 netto, a 28 po 980 netto. Cena zależy też od odległości od zakładu.

kodzi    0

gremlin taka cene zaoferowano mi w sklepie internetowym RUDNIK jak nie wieżysz to sobie sam sprawdz.. zamówiłem u nich srodki bo mają w promocji np artea5l 711,45zł czy soligor5l 549,77

Edytowano przez kodzi

tomek73    188

Nie, Puławy przywozili. W Jaworze Puławy mają skład w byłej cukrowni. U Osadkowskiego zamawiałem.

milanreal1    290

Ceny dzisiejszych zakupów (ceny brutto za tonę):

Polifoska 6-2150

Sól potasowa 60%-1760

Saletra amonowa-1410

Saletrzak-1210

Mocznik-1730

Poza tym:

Polifoska 4-1860

Lubofoska 4-12-12-1160

Wapno granulowane 480

Dolomit mielony 240

Fosforan amonu 2420

Superfosfat potrójny 1720

amofoska 4-12-12 1170

amofoska 4-12-20 1420

Ceny wg mnie dobre, okoliczne składy maja mniejszy wybór i dodatkowo są droższe o 20-50zł za tonę.

milanreal1    290

240zł bo to dolomit workowany :P Luzem taniej by wyszedł ale min 24t.

Polidapu nie brałem, w większości gleby mam o bardzo wysokiej zasobności w fosfor więc mogę ograniczyć nim nawożenie. A czemu taki drogi? Tego nie wiem, może to z zapasów. I zapomniałem jeszcze dodać że to ceny za worki 50kg, za big-bagi 10zł na tonie mniej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.