Skocz do zawartości

Polecane posty

bialy2005    193

włąsnie wczoraj patrzyłem na wasza oferte :) przyznam ze nie jest najgorsza :) A czy mozna łaczyc zamówienia ?

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelol111    711

Wyobrażasz sobie żeby saletra była po 2000zł?? Ja nie. Kto to kupi? Zboża wymarzły, deszczu w niektórych rejonach było za mało, w innych za dużo. Teraz nie da zebrać tego co urosło. Ziemniaki za grosze, w wielu rejonach nie urodziły się. Ceny mleka w dół, na żywcu też biznesu nie ma. Nie jeden z nas cienko przędzie i wątpię żeby ceny nawozów drastycznie poszły w górę.

Saletrzak 1200zł brutto.

marian2011    111

Własnie jutro podzwonię jak bedzie to podjade pod zasiewy jesienne może lubofoske cena na pewno wyższa bo tak jest od nastu lat rolnicy narzekaja że drogo a jak przychodzi sezon wykupuja na pniu z punktów i jeszcze jakoś zakłady nie potaniały bo zawsze gaz prąd u nich podnoszą a mali rolnicy i tak kupią za każdą cenę

milanreal1    290

Wyobrażasz sobie żeby saletra była po 2000zł?? Ja nie. Kto to kupi? Zboża wymarzły, deszczu w niektórych rejonach było za mało, w innych za dużo. Teraz nie da zebrać tego co urosło. Ziemniaki za grosze, w wielu rejonach nie urodziły się. Ceny mleka w dół, na żywcu też biznesu nie ma. Nie jeden z nas cienko przędzie i wątpię żeby ceny nawozów drastycznie poszły w górę.

Saletrzak 1200zł brutto.

Wystarczy wejść w temat na af "uzyskiwane plony w 2012" to spekulanci nawozowi ustala cenę saletry na 3tys zł za t.

W okolicznych składach maja zapasy z zimy, i ceny są takie same czyli wysokie.

damian40000    85

nie wiem jak u was ale w moim rejonie zboża plonowały dużo lepiej niż w ostatnich latach i są bardzo drogie w skupie. Dlatego cena na środki produkcji będzie bardzo wysoka.

dralo5    3

u mnie na lubelszczyznie bynajmniej okolicach masakra, zboża marne prawie poślad przez upały i brak opadów. Dopiero po ponad miesiącu w poniedziałek nalało. Buraki również żadna rewelacja

A rozmawiałem ze spedającymi to mówił że wszystkie nowe oferty na nawozy są wyższe.

RudnikAgro    2

włąsnie wczoraj patrzyłem na wasza oferte :) przyznam ze nie jest najgorsza :) A czy mozna łaczyc zamówienia ?

Niestety nie można łączyć zamówień. Musi być całe auto w jednym asortymencie.

będą tansze nawozy czy zostaną w takich cenach jak teraz są

Wszystko na to wskazuje, że ceny nawozów będą rosły w najbliższym okresie. Tak jest u nas od lat i tak jest na rynkach europejskich. Raczej będą to wzrosty po kilkadziesiąt zł na miesiąc. Między bajki można włożyć ceny za saletrę po 2tyś i więcej. Polska nie jest wyspą na bezkresnym oceanie i jak tylko krajowi producenci nawozów przesadzą z cenami, to zacznie się import.

bolid20    35

"bardzo drogie w skupie..." - to znaczy ile 2tys za tonę pszenicy???? to byłoby bardzo drogie. A jak dają 900 zł/tonę to jest cena prawie na pokrycie kosztów i wegetacje a nie normalne życie. U mnie tona Poli 6 - 2100zł, saletra 1550zł ceny brutto

damian40000    85

zależy jak komu sypie z ha. Jak ponad 6ton to ładna kasa zostanie po sprzedaniu zboża. Nigdy po żniwach nie było tak drogie.

gucik131    7

a drogie jest dla tego, że pszenica słabo sypała. z wiosny wydawała się ładna ale na kwitnięciu padał deszcz a później znów upaliło słońce! w tamtym roku miałem plon ok 5,5t a w tym 4,5 a nawożenie w tym roku ok 130 kg saletry poszło więcej, więc jak dla mnie to plony w tym roku marne.

Alio    61

Korn kali KSMgNa 40-10-6-2 145 zł brutto. Już jedzie 10 ton, płatność pażdziernik.

LUKARD    0

sporo jak na ukraińską saletrę - Polską można spokojnie kupić za 1160zł/t netto przy całym aucie

RudnikAgro    2

W tym miesiącu Tarnów oferował saletrzak głównie na palecie w workach 50kg. Tak czy inaczej mniej więcej loco Tarnów koszt rzędu 1020netto tona - zależy od kogo kupujesz :)

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

LeF    24

W kujawsko pomorskim saletrę w małym worku dostałem po 1300zł/t brutto, Polifoskę 6 za 2030 zł/t brutto, Korn-Kali po 1570 zł/t brutto i Kizeryt granulowany z K+S po 1470 zł/t brutto.

RudnikAgro    2

Mogę tylko tyle powiedzieć, że saletrę dostałeś w normalnej cenie, a polifoskę 6 w bardzo dobrej.

Nie cytujemy poprzednich postów

Edytowano przez razor275

LeF    24

Rudnik ja Cię znam :) Kupuję czasem produkty na Twojej stronie bo ceny są atrakcyjne a i wybór bardzo duży.

U mnie soli na razie nie ma. W punktach czekają na dostawy.

Zawsze kupuję w małym punkcie i ceny są naprawdę dobre. Jak się wstrzeli w czas to można dostać taniej niż u dużego sprzedawcy. Ta polifoska to produkcja z końca 2011, saletra natomiast nowizna, jeszcze cieplutka, tylko dzień leżała u sprzedawcy a jechała prosto z taśmy z Anwilu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.