Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arek    218

Tydzień temu kupowałem polifoskę 6 big bag po 2050 brutto z transportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56

saletra amonowa 34- 1480

saletrzak tarnowski 1100

saletra wapniowa 1440

mocznik 1740

polifoska 8- 2190

Sprzedawca mi powiedział że wszystko z polic idzie za granice maja zakaz sprzedawania na Polskę! I będzie dobrze w kraju....

Edytowano przez lebek5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie wiem czy tak jest, ale moim zdaniem jest to dobry chwyt marketingowy. Mają zakaz, to będzie drożej, więc kupuj po tyle ile jest i się ciesz, że w ogóle dostałeś. I nikt nie będzie narzekał, że polifoska jest po 2200zł ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeterG14    115

Jak tak dalej będzie to będę dawał po 100 kg polifoski i 200 kg saletrzaku i wolę mieć 3t/ ha niż wywalać kasę jak bym nie miał na co. Paranoja normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Polifoska 6 2150 brutto, worki 50 kg.

Wap - Mag 50% CaO 240 zł, worki 25 kg

Edytowano przez pawelol111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilmkm    17

okolice Tarnowa

 

Polifoska 6 - 2140

Polifoska 8 - 2150

Fosforan amonu - 2540

sól potasowa - 1960

unifoska 4x12x12 - 1140

potafoska 0x13x13 - 1120

lubofoska 5x10x15 - 1300

mocznik - 1700

saletra 34 - 1480

saletrzak tarnowski - 1100

 

jestem na kupnie azotowych i chyba wezmę saletrzak na obie dawki w pszenicę bo cena elegancka na niego jest teraz.

Edytowano przez Kamilmkm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56

okolice Tarnowa

 

Polifoska 6 - 2140

Polifoska 8 - 2150

Fosforan amonu - 2540

sól potasowa - 1960

unifoska 4x12x12 - 1140

potafoska 0x13x13 - 1120

lubofoska 5x10x15 - 1300

mocznik - 1700

saletra 34 - 1480

saletrzak tarnowski - 1100

 

jestem na kupnie azotowych i chyba wezmę saletrzak na obie dawki w pszenicę bo cena elegancka na niego jest teraz.

Gdzie masz takie ceny? kolego ja do D.T mam 15 kam :) Nie wiem kiedy sypiesz pierwszą dawkę nawozu ale jak wczesną wiosną to radził bym Ci saletrę.

Edytowano przez lebek5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

YARA CORN 6:20:28 w BB po 1950 netto


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilmkm    17

Gdzie masz takie ceny? kolego ja do D.T mam 15 kam :) Nie wiem kiedy spiesz pierwszą dawkę nawozu ale jak wczesną wiosną to radził bym Ci saletrę.

 

ceny z Gręboszowa (też 15km od D.T.), w Rol Budzie w DT też podobne ceny.

wiem że saletra jest lepsza na 1 dawkę ale jej aktualna cena jest bardzo wygórowana w porównaniu do saletrzaku. Najwyżej można też pomieszać oba.

Edytowano przez Kamilmkm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Tylko że ile zaoszczędzisz? Policz zawartość N, do tego korzyści związane z szybkim działaniem saletry i okaże się że faktycznie lepiej kupić ową saletrę niż oszczędzać 200zł na tonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56

ceny z Gręboszowa (też 15km od D.T.), w Rol Budzie w DT też podobne ceny.

wiem że saletra jest lepsza na 1 dawkę ale jej aktualna cena jest bardzo wygórowana w porównaniu do saletrzaku. Najwyżej można też pomieszać oba.

czyli u Ruma... też tam kupowałem. Skad kolego jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin2057    22

U mnie puławska saletra amonowa po 1300zł po znajomości a tak cena 1460 zł, a przy większej ilości coś może by jeszcze opuścił ( woj. łódzkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

W zakrzewie

Superfosfat potrójny 1780zł/t

Sól potasowa 1930zł/t

nawóz donasienny Primus B 12.60zł/l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

RSM32 1050zł/t

Po co kupujesz teraz RSM? Dajesz jeszcze na pole czy przechowujesz do wiosny? Ja raz przechowywałem o obiecałem sobie, że nigdy więcej. Zamarzł a potem trzeba było wychodzić w pole a tu były jeszcze bryły lodu w nawozie:) Masz może jakiś sposób przechowywania?


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj