Polecane posty

Sadek    1123

Lubofos pod rzepak 1220 zł/t.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

według mnie beda drożały z miesiaca na miesiac :(


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Wyobrażasz sobie żeby saletra była po 2000zł?? Ja nie. Kto to kupi? Zboża wymarzły, deszczu w niektórych rejonach było za mało, w innych za dużo. Teraz nie da zebrać tego co urosło. Ziemniaki za grosze, w wielu rejonach nie urodziły się. Ceny mleka w dół, na żywcu też biznesu nie ma. Nie jeden z nas cienko przędzie i wątpię żeby ceny nawozów drastycznie poszły w górę.

 

Saletrzak 1200zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Własnie jutro podzwonię jak bedzie to podjade pod zasiewy jesienne może lubofoske cena na pewno wyższa bo tak jest od nastu lat rolnicy narzekaja że drogo a jak przychodzi sezon wykupuja na pniu z punktów i jeszcze jakoś zakłady nie potaniały bo zawsze gaz prąd u nich podnoszą a mali rolnicy i tak kupią za każdą cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Wyobrażasz sobie żeby saletra była po 2000zł?? Ja nie. Kto to kupi? Zboża wymarzły, deszczu w niektórych rejonach było za mało, w innych za dużo. Teraz nie da zebrać tego co urosło. Ziemniaki za grosze, w wielu rejonach nie urodziły się. Ceny mleka w dół, na żywcu też biznesu nie ma. Nie jeden z nas cienko przędzie i wątpię żeby ceny nawozów drastycznie poszły w górę.

 

Saletrzak 1200zł brutto.

Wystarczy wejść w temat na af "uzyskiwane plony w 2012" to spekulanci nawozowi ustala cenę saletry na 3tys zł za t.

 

W okolicznych składach maja zapasy z zimy, i ceny są takie same czyli wysokie.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

nie wiem jak u was ale w moim rejonie zboża plonowały dużo lepiej niż w ostatnich latach i są bardzo drogie w skupie. Dlatego cena na środki produkcji będzie bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dralo5    27

u mnie na lubelszczyznie bynajmniej okolicach masakra, zboża marne prawie poślad przez upały i brak opadów. Dopiero po ponad miesiącu w poniedziałek nalało. Buraki również żadna rewelacja

 

A rozmawiałem ze spedającymi to mówił że wszystkie nowe oferty na nawozy są wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudnikAgro    2

włąsnie wczoraj patrzyłem na wasza oferte :) przyznam ze nie jest najgorsza :) A czy mozna łaczyc zamówienia ?

 

Niestety nie można łączyć zamówień. Musi być całe auto w jednym asortymencie.

 

będą tansze nawozy czy zostaną w takich cenach jak teraz są

 

Wszystko na to wskazuje, że ceny nawozów będą rosły w najbliższym okresie. Tak jest u nas od lat i tak jest na rynkach europejskich. Raczej będą to wzrosty po kilkadziesiąt zł na miesiąc. Między bajki można włożyć ceny za saletrę po 2tyś i więcej. Polska nie jest wyspą na bezkresnym oceanie i jak tylko krajowi producenci nawozów przesadzą z cenami, to zacznie się import.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolid20    98

"bardzo drogie w skupie..." - to znaczy ile 2tys za tonę pszenicy???? to byłoby bardzo drogie. A jak dają 900 zł/tonę to jest cena prawie na pokrycie kosztów i wegetacje a nie normalne życie. U mnie tona Poli 6 - 2100zł, saletra 1550zł ceny brutto


-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

zależy jak komu sypie z ha. Jak ponad 6ton to ładna kasa zostanie po sprzedaniu zboża. Nigdy po żniwach nie było tak drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

a drogie jest dla tego, że pszenica słabo sypała. z wiosny wydawała się ładna ale na kwitnięciu padał deszcz a później znów upaliło słońce! w tamtym roku miałem plon ok 5,5t a w tym 4,5 a nawożenie w tym roku ok 130 kg saletry poszło więcej, więc jak dla mnie to plony w tym roku marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Korn kali KSMgNa 40-10-6-2 145 zł brutto. Już jedzie 10 ton, płatność pażdziernik.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKARD    0

sporo jak na ukraińską saletrę - Polską można spokojnie kupić za 1160zł/t netto przy całym aucie


www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudnikAgro    2

W tym miesiącu Tarnów oferował saletrzak głównie na palecie w workach 50kg. Tak czy inaczej mniej więcej loco Tarnów koszt rzędu 1020netto tona - zależy od kogo kupujesz :)

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

W kujawsko pomorskim saletrę w małym worku dostałem po 1300zł/t brutto, Polifoskę 6 za 2030 zł/t brutto, Korn-Kali po 1570 zł/t brutto i Kizeryt granulowany z K+S po 1470 zł/t brutto.


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudnikAgro    2

Mogę tylko tyle powiedzieć, że saletrę dostałeś w normalnej cenie, a polifoskę 6 w bardzo dobrej.

 

Nie cytujemy poprzednich postów

Edytowano przez razor275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Rudnik ja Cię znam :) Kupuję czasem produkty na Twojej stronie bo ceny są atrakcyjne a i wybór bardzo duży.

 

U mnie soli na razie nie ma. W punktach czekają na dostawy.

 

Zawsze kupuję w małym punkcie i ceny są naprawdę dobre. Jak się wstrzeli w czas to można dostać taniej niż u dużego sprzedawcy. Ta polifoska to produkcja z końca 2011, saletra natomiast nowizna, jeszcze cieplutka, tylko dzień leżała u sprzedawcy a jechała prosto z taśmy z Anwilu.


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogas    16

Wczoraj zamówiłem amofoska 4-12-20 (12S) w cenie 1377/t opakowanie bb500 kg samochód 12 t z dostawą do gospodarstwa. cena brutto kupowane przez firmę z Kujaw.

Miałem propozycję od miejscowego dystrybutora na polifoskę 8 2090 zł/t worek 50 kg lub 6 za 2060 zł/t tez worek 50kg.

Wszystkie ceny brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj