Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Filipoo    14

saletra 1490

saletrzak 1360 to u prywaciarza

a w GS saletra po 1670 a saletrzak po 1480

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
argoz    0

polidap 2530zł

sól potasowa 1910zł

mocznik 1730zł

najtańsze jakie znalazłem w moim regionie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtasek13    0

Witam, ja też pytałem dzisiaj to powiedzieli mi że saletra i saletrzaki potaniały- czyżby sezonowa obniżka(aż jestem Ciekawy czy stanieje do poziomu z przed roku czy nie) a ja dokupowałem jakieś dwa tygodnie temu to za saletrzak płaciłem 133zł brutto a saletra z Anwilu po 148zł brutto/100kg a dzisiaj powidzieli mi że mogą mi sprzedać:

-saletrzak 127

-saletra 140 ceny brutto i bądź tu mądry!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1299
Napisano (edytowany)

Wapno węglanowe 61 Ca+32 Mg cena 560zł/t Brutto.Granulowane.

Edytowano przez marek1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini89    4

Ja nie wiem jak można kupować w.w. wapno w takiej cenie , jak łódką przywiozą po ok.80 zł/t o podobnych parametrach ,tylko że niegranulowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254
Napisano (edytowany)

dostalem oferte

saletrzak 1000 brutto

saletra kedzierzyn 32% 1120brutto

z dowozem na podworko przy zakupie 24ton

Edytowano przez strzechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

No to ładne ceny. A jak tam u Was wieloskładniki chodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwy27    48

polifoska 4 na dziś 1630 zł brutto przy wiekszej ilości ale czy to ten czas by kupować to juz sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozmi    0

No właśnie co to się dzieje z tym cenami zamówiłem wczoraj nawóz ( w ty roku co dopiero dostałem kasę z dopłat więc zamawiam przed rozsiewem) a tu cena za saletrzak 1080 a mocznik 1400 brutto :blink: a w marcu płaciłem 1300 i 1680

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek95    12

U mnie też saletra jak kupowałem w grudniu kosztowała 1300 zł tona a teraz jeszcze dokupywałem to 1120 zł tona . Oby ceny poszły jeszcze trochę w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Polifoska 6 cena 2180zł/t brutto :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    967

Czekamy na dalsze spadki nawozów, przed żniwami będzie wiadomo co i jak :)


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Ale to już pewnie nowe składy. A jaka firma? Możesz napisać na pw jeśli tu nie można. Ja bym potrzebował auto albo 2 albo więcej. Sobie przynajmniej auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko    20

Wczoraj na składzie w woj. łódzkim Polifoska 8 - 2010, a 6 1990 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

Składy nakupiły nawozów drogo i nie schodza z ceny. Mniejsi itak wykupia po tych cenach co proponuja ;/ a wieksi jak nie potrzebuja calego auta to niech sie zgaduja po 2,3,4 i niech biora transporty prosto z fabryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj