Polecane posty

MichalR    34

Co to za wapno jest?


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKARD    0

Handlowałem z firmą AGROMAX - dokładnie z Robertem Grelewiczem. Bez problemów. Przedpłaty śmiało możesz robić bez obaw.

A co kupujesz i w jakiej cenie?

 

Sól mają zazwyczaj konkurencyjną...


www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Właśnie przywieźli nawóz. Tak jak piszesz. Bez problemu z przedwpłatą. Nawóz azotowo potasowy NK 21:21. Za 1544,4zł brutto za tone ale nie całe auto (14t) więc nie było bardzo co targować.

 

Poza tym mocznik u nich też po 1544 czyli staniał ok 80-100zł na tonie.

Edytowano przez silva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Mocznik -1700 zł. T.

Saletra amonowa -1440zł. T.

Saletrzak -1280 zł. T.

 

Lubelskie ,Powiat Krasnystaw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

a po ile chodzi polidap ?bo sie zastanawiam czy go dac przedsiewnie zamiast mocznika i np polifoski i dolozyc do tego sol potasowa moze by wyszlo taniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polidap kupowałem ostatnio po 2500 brutto. On ma tylko 18 % azotu, także będziesz musiał dorzucić trochę mocznika.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Pod rzepak jeśli nie ma dużej zasobności to polidapu można ze 250kg sypnąć i starczy i azotu i fosforu wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Fosfor nie ucieknie a jeśli zasobność niska to nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Co prawda jest drogo i bym napewno nie szalał. Chyba że znalazłbym tani fosfor. Ale na jesień na ozimą wsypałem 72 a rzepak 84 tylko w polifosce 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kyristo    0

Widziałem że Mosso nawet w Sielcu rozwiesiło reklamę sprzedaż nawozów. Ciekawe po ile u nich jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

łódzkie ceny brutto

saletra amonowa 1450

polifoska 8 2150

sól potasowa 2000

mocznik kupiłem w listopadzie po 1500 a saletrzak po 1200


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

wczoraj kupilem mocznik po 1720zl brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

Widziałem że Mosso nawet w Sielcu rozwiesiło reklamę sprzedaż nawozów. Ciekawe po ile u nich jest?

saletrosan 1220zł

saletra amonowa 1380zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKARD    0

Właśnie przywieźli nawóz. Tak jak piszesz. Bez problemu z przedwpłatą. Nawóz azotowo potasowy NK 21:21. Za 1544,4zł brutto za tone ale nie całe auto (14t) więc nie było bardzo co targować.

 

Poza tym mocznik u nich też po 1544 czyli staniał ok 80-100zł na tonie.

 

Mocznik importowany - rosyjski pewnie? Cena netto czy już brutto z dostawą?


www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Rosyjski. Cena w braniewie brutto na całym samochodzie coś potarguje. D mnie transport (pod Lublin 530km od braniewa) ok 75zł więc cena sie mieści w 1620 bez targowania za mocznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKARD    0

To Puławski do Ciebie kosztowałby jakieś 1640 brutto.. Tylko gorzej z dostępnością, musiałbyś poczekać jakiś miesiąc...

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj