Polecane posty

LUKARD    0
Napisano (edytowany)

już - nie ma...pozamiatane - :) weekend jest Panowie - wyrelaksować się bo szkoda czasu na problemy z byle powodu:) Lepiej w te mrozy gdzieś na % wyskoczyć :)

Edytowano przez LUKARD

www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13

Lukard : "to zauważysz że nie próbuję tu czegoś sprzedać" - "jest to tylko mała niewinna sygnatura"

Reklama nie była w żadnym stopniu powodem przyłączenia się do rozmowy, lecz przeczenie, że jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKARD    0
Napisano (edytowany)

Darek, link usunięty a Ty dalej swoje - sobota jest, wypij piwko, skocz na panny to Ci trochę stres i uszczypliwość wyparuje:)

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senator    45

@Darekpol - nie napisałem że się nie reklamuje, może to była jakaś tam reklama, ale to taka sama jakich wiele na forum, przykładowo wielu userów daje w sygnaturze linki do swoich aukcji, można to tak samo potraktować ;)

 

Nie wiem do tej pory, tak samo jak @Hubert, dlaczego to Cię aż tak zabolało, nie chcę się z Tobą absolutnie tutaj kłócić, bo już nie ma o co, pozamiatane :)

 

Wracając do tematu, saletry u mnie od ręki w okolicy nie ma, my kupiliśmy jeden czy dwa tygodnie temu po 1390 brutto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13

Bo zawsze musi być na moje ;)

Nie to było moim celem aby Lukard zdjął tą reklamę.Nie przeszkadzała mi może tak mocno intensywnie powtarzająca się pod każdym postem jego reklama, lecz fakt, że temu zaprzeczył lub nazywał ją inaczej nieco mijając się z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34
Napisano (edytowany)

Z tego tematu forumowicze chcą dowiedzieć się czegoś na temat cen nawozów, a ta sygnaturka użytkownika LUKARD ostatnio była jedyną pewną informacją na ten temat. Mi osobiście nie przeszkadzała, a nawet pomagała, bo nie musiałem szukać. Wystarczyło kliknąć żeby się zorientować w aktualnych cenach. Nie wiem o co ta wojna. Jedyne do czego można było się przyczepić to ten czerwony kolor.

Wracając do cen. Polifoskę 6 w BB kupiłem ostatnio za 2070 zł/tonę, podobno w ostatniej chwili, bo teraz podobno jest jakieś 30 zł droższa.

Edytowano przez MichalR

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKARD    0

Generalnie widzę że nikt nie mial nic przeciwko- dwoch adminow z ktorymi rozmawialem na priv tez uznali ze nie musze usuwac, a jedynie kolor czerwony...ale zrobilem to dla swietego spokoju bo nie chce byc postrzegany jako ktos kto tworzy balagan i chaos....

 

za polifoske zaplaciles dobre pieniazki.....w tej chwili cena w lutym na cale samochody to 1930zł/t netto czyli 2084brutto....+-15zl w zaleznosci od dealera, chyba ze ma swoje zapasy i cos opusci. miejscami kosztuje na skladach po 2200!!


www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

Również nie mam nic przeciwko, chociaż nie udzielam sie w tym temacie ale często śledzie i nokomu nie przeszkadzało w wręcz pomagało. Śmiało można było porównać ceny. Zróbmy sąde na ten temat;) A zawsze można zgrać się z sąsiadem i jak LUKARD ma taniej to zamówić samochodzik nawozów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senator    45

Koledzy a co powiecie na import nawozów z Rosji/Białorusi? Znajomy był kilka dni temu się tam orientować, saletrę mają tam po 450zł/t <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Również nie mam nic przeciwko, chociaż nie udzielam sie w tym temacie ale często śledzie i nokomu nie przeszkadzało w wręcz pomagało. Śmiało można było porównać ceny. Zróbmy sąde na ten temat;) A zawsze można zgrać się z sąsiadem i jak LUKARD ma taniej to zamówić samochodzik nawozów.

Mi też specjalnie nie przeszkadzała reklama kolegi @Lukard bo tak to trzeba nazwać ale jakieś zasady i regulamin muszą obowiązywać bo każdy by sobie reklamował swoje produkty, sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKARD    0

oj tam oj tam Pasiu:) a już Ci miałem zamiar tego complexa w gratisie wysłać dhl-em ;)


www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniu    1

Posłuchajcie Co jest złego że Łukasz chce zrobić reklamę swoich nawozów ?? to jest jego podpis i ma prawo z nim zrobić to co chce :)

A wysyłka Dhl nie jest zła :D kurierzy robią na czas wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrocomplex    2

Witam wszystkich bardzo serdecznie

 

bo tak to trzeba nazwać ale jakieś zasady i regulamin muszą obowiązywać bo każdy by sobie reklamował swoje produkty, sklepy.

Jestem tegoż samego zdani tym bardziej, że wielokrotnie w tematach o EM byli usuwani userzy sprzedajacy ten produkt, a biorąc pod uwagę ich ilość to zaraz może się pojawić kolejna grupa takowych kont promujących te specyfiki, także bez reklamy proszę.

Pozdrawiam,

Agrocomplex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

Jak tak się czepiamy to dla mnie "Pozdrawiam, Agrocomplex" też jest reklamą, ale nie o to mi chodzi. Wychodzi na to, że przykładowo jak ja bym napisał "LUKARD sprzedaje nawozy po tyle i tyle" (właśnie go zareklamowałem) to będzie dobrze, bo przecież użytkownicy dzielą się informacjami gdzie co kupili, bądź po ile można kupić, co też jest reklamą, i nikomu to do tej pory nie przeszkadzało. Może dlatego, że nie reklamują siebie :blink:

Edytowano przez e1leex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

Koledzy a co powiecie na import nawozów z Rosji/Białorusi? Znajomy był kilka dni temu się tam orientować, saletrę mają tam po 450zł/t <_<

Panowie, jak ktoś może to niech rozwinie tę myśl !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

oj tam oj tam Pasiu:) a już Ci miałem zamiar tego complexa w gratisie wysłać dhl-em ;)

No już byś wysłał :P :lol: Nie myśl kolego, że mam coś do ciebie. Rozumiem, że reklama dźwignią handlu i każdy kombinuje jak może żeby coś zarobić. A lekko nie jest konkurencja jest duża. Sami mieliśmy kiedyś taki mały skład nawozów na gospodarstwie ale długo to nie pociągnęło. Przecież znajomy czy sąsiad nie kupi bo co będzie swojego wzbogacał. Ale w końcu to temat o cenach nawozów i wystarczy tego gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Lukard, odpalasz mi jakiś procent marży, wysyłasz mi cennik na pw, ja wklejam go z dopiskiem że u tego i tego Pana kupiłem nawozy takie i takie po tyle i tyle. Masz reklamę i nie masz admina na karku.

Polak potraffi. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

@Farmerfm, dokładnie 4 posty wyżej o tym napisałem i nie po to żeby omijać admina. Tylko żeby przedstawić, że reklama ogólna jest przyjmowana, a autoreklama postrzegana jest jako zło, które trzeba niszczyć. To reklama, i to reklama, więc wyjaśni mi ktoś czemu tak się dzieje?

Edytowano przez e1leex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egal    22

Kasa kasa panowie, nie od dzis wiadomo, ze wszystko kosztuje. Admin za cos musi deery kupowac ;)

 

Apropo nawozow- mysle, ze taniejace euro ostudzi zapal producentow nawozow.

Pamietacie, 2 lata temu bodajze tez tak bylo... a potem placz i biadolenie, upadlosc juz oglaszali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Farmermf To wszystko wyjaśnia :D Co do wzrostu cen nawozów, to oczywiste stać nas (dopłaty) więc kupujemy, wzrasta popyt i interes się kręci. Tylko żeby ceny zbóż i innych produktów przez nas produkowanych wzrastały w równomiernym tempie, a z tym już jest różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKARD    0

Koledzy a co powiecie na import nawozów z Rosji/Białorusi? Znajomy był kilka dni temu się tam orientować, saletrę mają tam po 450zł/t <_<

 

 

Za bardzo nie chce mi się w to wierzyć.... jest taniej, ale nie aż tyle...gdyby tak było to jest masa osób które handlują w całej europie i już byśmy byli zalani ich towarem...

 

Chyba że jest taka cena i dochodzi vat, cło, transport i inne opłaty które sprawiają że cena rośnie do ceny porównywalej z naszą...

 

Paliwo w egipcie też po przeliczeniu na nasz kosztuje mniej niż złotówke..


www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zobacz ile kosztuje paliwo w Wenezueli :) 3 grosze za 1 litr benzyny.. żyć nie umierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKARD    0

nom...cena szok....nic tylko cysterne i ciągnąć do nas!!

 

Używaliście saletrosanu? Bo widzę że mocno jest tu reklamowany? Muszę dowiedzieć się ile kosztuje taka reklama, ale przypuszczam że worek pieniędzy i nie na moją kieszeń:) chyba że może ktoś chciałby się zrzucić?? :)


www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Bardzo dobra granulacja. U mnie w pszenicy na próbe bardzo ładnie zadziałał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj