Polecane posty

tomek73    576

RSM na pszenice,rzepak i buraka. Nie sieje innych roślin. Z pięć lat go nie stosowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek
No MURTEK3 Wiszę kultura osobista na poziomie klamki ale co zrobić wróbel nigdy orłem nie zostanie a szczególnie w intelekcie- do modera wg mnie ta wiadomość również powinna być usunięta nie sądzisz???

 

w tym punkcie kupiłem saletrę w cenie 1360 brutto

saletrzak 1260 , mocznik 1650 może te ceny nie są szałowe ale przynajmniej ma towar a ty INTELEKCIE BĘDZIESZ CZEKAŁ NA OSRANY KONIEC pomijam że pewnie czekasz na dopłaty bo pewno bida aż piszczy...

 

Szacunek do innych mam do czasu.

Odnośnie mojego wykształcenia, to byś się kolego mocno zdziwił.

Zauważ, iż w mojej wypowiedzi nie ma niecenzuralnych słów, więc...

Akuratnie nawóz już mam zamówiony(w tym tygodniu dostawa) u dużego, pewnego sprzedawcy. Pieniążków mam więcej niż myślisz.

Mówisz "INTELEKCIE" :lol:. Przejrzyj sobie wszystkie twoje posty i jeszcze raz je przeczytaj. Debilizzzzm to łagodne określenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAND1984    0

Zapomniałeś jeszcze dodać, że jesteś strasznie skromny...

Kmiotowi zawsze słoma z butów wyjdzie....

 

a płatność za nawóz pewnie w sierpniu 2012 bo przecież pieniądze to ty masz... :lol:

Pamiętaj inteligencji nie można nabyć ogłady też.

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas87    0

Ja zamawiałem w piątek po takich cenach:

saletra 1360

mocznik 1620

saletrzak 1290

amofosmag(4-12-20) 1250

polifoska8 1995

wapmag 480

Wszystkie ceny brutto z dowozem do magazynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
Pamiętaj inteligencji nie można nabyć ogłady też.

Jesteś tego dobitnym przykładem. Tak się reklamowałeś, że nawet prości i niewykształceni chłopi tego nie łyknęli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAND1984    0

No też mnie zaskoczyliście- Gratulacje później mocniej się postaram :blink:

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

prosze wrocic do tematu, kazdy nastepny post nie zwiazany z cenami nawozow bedzie nagradzany ostrzezeniem


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek
Zapomniałeś jeszcze dodać, że jesteś strasznie skromny...

Kmiotowi zawsze słoma z butów wyjdzie....

 

a płatność za nawóz pewnie w sierpniu 2012 bo przecież pieniądze to ty masz... :lol:

Pamiętaj inteligencji nie można nabyć ogłady też.

 

Wybitnie wysoko szkolony człowieku zapewniam cię, iż na tym forum, ba ze świecą szukać takiego, kto choćby w odrobinie dorównałby twojemu poziomowi wiedzy. Początkowo czytając twoje wypowiedzi wnioskowałem, iż jakieś dziecko stara się promować firmę swojej rodziny. Byłem w błędzie (nie byłem taki INTELIGENTNY :lol: ). Jest to po prostu dorosły osobnik z rozumem dziecka, ale przynajmniej mający ogromne poczucie humoru.

Owszem, mój poprzedni post był wybitnie skromny. Masz kolego sporo kompleksów. Przykro mi bardzo, lecz mnóstwo rolników ma wykształcenie wyższe aniżeli ludzie twojego pokroju.

Odnośnie pieniędzy, przemawia przez ciebie ogromna zazdrość. Tak czy inaczej mogę udzielić ci jakiegoś kredytu na PRAWIDŁOWE !!! rozreklamowanie twojej yyyy firmy.

 

Wracając do tematu

-saletra 32% Kędzierzyn- ok 1400 zł brutto

-mocznik- ok 1650-1700 zł

Edytowano przez murtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

We wschodniej części Polski. Zamów 30 wagonów saletry z Puław to także taką byś dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

takie zamówienie to chyba beda realizowac przez rok :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

Ja chyba jutro zamówię nawóz i tak w jednej firmie oferują netto:

Saletra włocławek/puławy 34% 1270

can z yary 27% 1190

saletrzak 27% kędzierzyn 27% 1160

canwil włocławek 27% 1160

Jutro trzeba jeszcze obdzwonić inne firmy i wybrać najkorzystniejszą ofertę. Jakie macie odczucia odnośnie firm produkujących nawozy i np lepiej wziąć yarę o 30 zł droższą, czy może saletrzak/canwil tańszy o niby takim samym składzie??? I tak w sumie patrząc to najtaniej wychodzi saletra 34%, ale znowu lepiej mi się wysiewa 27% albo 32% z tarnowa bo mają grubszą granulację.


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
takie zamówienie to chyba beda realizowac przez rok :)

Dlaczego? Nie trzeba było tak długo czekać. Ale wiem, że aby załadować tira nawozów to trzeba było czekać po 2 dni lub dłużej i mogłeś zabrać tylko tyle ile zamówiłeś wcześniej(z opowieści osób handlujących nawozami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Dzisiaj dzwoniłem do firmy w której zaopatruję się w nawozy (Środa Wlkp) - spadłem z krzesła:

saletra 1420 brutto

sól potasowa 2000 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

kuzyn dzis miał dostawe saletry puławy bb 1350 zamawiana wczesnij.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

Jak się dowiadywałem w firmie o ceny to cała litania, a jak przychodzi zamawiać to jest tylko can z Yary, a tak w 2 firmach nie ma już nawozu dostępnego na grudzień, tłumaczą się że fabryki nie chcą sprzedawać większych ilości tylko po trochę i co zamówienie inna cena. Zobaczę co jutro wyjdzie ;)


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

i chyba taka jest prawda bo kazdy tak mówi ze ograniczaja sprzedaz na polskei na eksport pchaja pełna para :(


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

co sprzedadza na zachod to juz maja a w polsce rolnik poczeka bo i tak kupi czy bedzie po 1300 czy 1500 i czy bedzie grudzien czy maj a do maja duzo czasu wiec zdaza wyprodukowac i wtedy nawozu bedzie pod dostatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj