Polecane posty

Sadek    1123

Dostawa dziś 1300 zł/t saletra magnezowa (big).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Saletrzak CANWIL 1200 ZŁ(BIG BAG) Saletra z mag. 1330 zł . Płacone dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek30m2    5

Saletra 130zł/t

siarczan amonu 750zł/t

Hrubieszów

Potrzebuję saletre gdzie można ją kupić najtaniej w Hrubieszowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

MAGROL

mocznik 1630-1650

saletrzak 1210

lubofos pod ziemniaki 1350

saletra 32% 1350

ceny brutto


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    241

Lubelskie, dzisiejsze zakupy saletra puławska 1240, mocznik 1520 ceny brutto radze się spieszyć bo od grudnia 50 zł w górę, firma Radwan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15352

Jednym słowem zostanie kupę kasy w kieszeni, a zboże i tak narośnie- bo jaki ma wybór. Mniej posypiem mniej narośnie, będzie mniej będzie drogie, a czysta kasa zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Rolnik masz rację tylko jak przekonać sąsiadów i rolników w całej Polsce aby nie kupować ,ty i paru nie kupi coś tam urośnie im a inni zapożyczą się a kupią aby mieć te 6-7-8 ton z ha i ceny będą i tak niskie zboża ,ja jeszcze nie kupiłem ale dużo ze wsi już ledwo żniwa koniec i do dzisiaj co się w okolicy w punktach pokaże wykupuje bo podrożeje i firmy zadowolone i ceny podnoszą co kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Saletra amonowa 1300zł

Saletrzak 1200zł

Mocznik 1600zł, ale już nie było na stanie i następna dostawa będzie droższa. Jeszcze trochę a cena w przeliczeniu na czysty składnik nie będzie najniższa w moczniku....

Ceny brutto


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

marian, nie trzeba się umawiać, jednego już dziś nie stać na nawozy, drugi weźmie kredyt, trzeci kupi za oszczędności, ale to 1 rok. Za rok wszyscy będa w takiej samej sytuacji. Produkcja przy tej cenie nawozów i ropy będzie droga, co musi mieć odzwieciedlenie w cenie zbóż, bo jak nie, to Premier zamiast zobaczyć nasz podatek dochodowy, zobaczy gospodarstwa ogłaszające upadłość. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

wydawalo mi sie ze vat na nawozy wynosi 8%, tutaj duzo wiecej...czyzbym sie mylil? :blink:


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

wszystko oki. sól potasowa jesli kupuje ja firma musi zapłacic 23% vat-u bo nie jest to traktowane jako nawóz tylko substancja chemiczna. potem jak sprzeda to rolnikowi to rolnik musi podpisac oswiadczenie ze jest rolnikiem i faktura powinna byc na 8% a róznice vat u musi mu zwrócic US.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Lubelskie, wczoraj kupione, dziś płacone

Mocznik 1600

Saletra puławska 1250

Saletrzak tarnów 1220

Saletrzak z borem 1300

polifoska 6 2000

Ceny po drobnych negocjacjach w malutkim punkcie sprzedaży w zapadłej wiosce:) Dziś już 50 zł drożej.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy26    4

nie wytrzymałem i dziś kupione:

saletra 1330

mocznik 1650

sól potasowa 1780

ale to nie wszystko (może szał minie i będzie taniej :lol: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15352

Kupujcie kupujcie, tylko po żniwach nie płaczcie że tona zboża 400 zł. Bo ta cena z ostatnich 2 lat to tylko dzięki Bogu że dał trochę klęski suszy i podtopień, bo tak już dawno byłoby pozamiatane.

Edytowano przez Rolnik1973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
Kupujcie kupujcie, tylko po żniwach nie płaczcie że tona zboża 400 zł. Bo ta cena z ostatnich 2 lat to tylko dzięki Bogu że dał....

 

A to dzięki Niemu straciłem część pszenicy w zeszłym roku jak przeszło gradobicie?

Trochę dziwne sformułowanie przyznasz sam.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15352

Bo w naturze musi się wyrównać, ja też straciłem 2 ha bo wymokło. Było by za dobrze jakby się urodziło, a tak nie ma klęski urodzaju i zboże i świnie wreszcie na plusie. A jak było z kartoflami 2 lata dobra cena to ludziska nasadzili w tym roku myśląc że się nachapią i co? Cena że lepiej spaść niż sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy26    4

to i tak nie wszystkie nawozy może się coś zyska lub straci jak to w rolnictwie ale według mnie puki euro drogie to nawozy tak szybko nie stanieją lepiej eksportować niż tanio sprzedać(takie moje zdanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Saletra brutto 1350

Mocznik brutto 1660

Wszystkiego brak, jak dostaną samochód to puki przyjedzie jest sprzedany. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekgizio    4

farmermf --> to tani ten mocznik masz. Ja tydzień temu kupowałem w Agroloku po 1730 brutto.

Wykupiłem cały mocznik, fosforan amonu i Can z Yary jaki mieli. Obecnie nie mają tych nawozów i nie wiadomo kiedy będą mieli.

A w małych punktach w mojej okolicy to nawet niema co się pytać kiedy mocznik czy sól będą mieć. A zakłady mimo że mało co mają to ciągle podnoszą cenniki. Także podejrzewam że na wiosnę będzię sajgon a fosforan może dojść do 3000zł

Edytowano przez marekgizio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj