Polecane posty

bialy2005    582

wszytko przez gaz i euro - eksport pełna para a o krajowym rynku sie nie mysli :(


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmija2a    1

Normalnie ich po....ło z tymi cenami. Z czego oni to liczą? Przecierz zboże w dół poszło. Nawozowcy chcą nas chyba wykończyć.

 

Poczekaj, to dopiero rozgrzewka. Gdzieś już chyba pisałem, że w tym całym aparacie polskie rolnictwo jest jeszcze najsilniejsze i że chcą je roz......

Pozostaje pytanie kto pierwszy kogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki82    31

Dziś kupiłem saletrę Kędzierzyn po 1260zł ostatnie ilości w tej cenie od listopada azoty podobno 50zł w górę. Powiat olesno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Poczekaj, to dopiero rozgrzewka. Gdzieś już chyba pisałem, że w tym całym aparacie polskie rolnictwo jest jeszcze najsilniejsze i że chcą je roz......

Pozostaje pytanie kto pierwszy kogo ;)

 

Z której strony najsilniejsze?


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

i według czego najsilniesze ?


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z której strony najsilniejsze?

Od tyłu, by łatwiej wydymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Oj przestań już pisać te ciągłe aluzje do rzeczy które wykonuje się po 23, mnie już to nie śmieszy.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Post nie miał na celu niczyjego rozbawienia, a w szczególności moderatora-tradycjonalisty z kudłatymi myślami.

Co do aluzji, której nie rozumiesz, a jedynie porównujesz do "rzeczy" wykonywanej po 23 , to wiedz, że ranek jest równie dobry, a południe jeszcze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

:lol: ceny ładne jak to jeszcze na wiosnę ma zdrożeć to nic tylko rozrzucić wszędzie równo gó*wna i nic nie kupować :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Ferdek masz racje nie kupować tylko u nas widzę ludzie już kupują co jest albo zapisują się bo przecież jutro będzie drożej i firmy handlujące mają zbyt a jak zaczną się dopłaty to dopiero ceny ruszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmija2a    1

i według czego najsilniesze ?

Według arsenału i partyzantki.

 

Z której strony najsilniejsze?

Na wszystkich frontach przy prawidłowym rozlokowaniu jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwlkp    0

Ferdek masz racje nie kupować tylko u nas widzę ludzie już kupują co jest albo zapisują się bo przecież jutro będzie drożej i firmy handlujące mają zbyt a jak zaczną się dopłaty to dopiero ceny ruszą

no właśnie to jest najgorsze, jak wszyscy ruszają to jest największy ruch i ceny są napędzane. Najlepiej byłoby sobie co miesiac po trochu dokupywać. Po żniwach za rzepak udało mi się kupić, ale jakie to pocieszenie gdy rok temu też o tej porze kupiło się o 30% taniej. Db że chociaż te dopłaty w tym roku są wyższe, to akurat starczą na podwyżki :D:/

 

Co do siły naszych rolników to prawda, bo przy naszych cenach i dopłatach ci na zachodzie chyba by dawno padli B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maczuga    0

Post nie miał na celu niczyjego rozbawienia, a w szczególności moderatora-tradycjonalisty z kudłatymi myślami.

Co do aluzji, której nie rozumiesz, a jedynie porównujesz do "rzeczy" wykonywanej po 23 , to wiedz, że ranek jest równie dobry, a południe jeszcze lepsze.

 

 

amatorzy orki ...he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

Saltra amonowa 1280

Mocznik 1580

Sól potasowa 1800 - ceny brutto. Wielkopolska.


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Ja jeszcze u mnie w okolicy u małego handlarza widziałem Polifoskę6 za 1900 zł/t i sól potasową za 1705 zł/tona. Ceny są podane brutto.


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

nawozy szaleja a my razem z nimi mam ponoc b dobra oferte saletra 24 ton w big po 1290 brutto lub kan jara 27 N 4 MG 26 CA cena 1274 brutto i ktory nawoz wybrac ponoc kan lepszy choc ma mniej azotu? co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

mi przed wczoraj przywiezli saletre 1270 brutto


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

woj lubelskie

gmina zakrzew

saletra amonowa 131 - 134zł/100kg

saletrzak dolomitowy 118 - 1200zł

mocznik 158 - 162

siarczan Mg 112 - 120

sól K 182 - 185

super P wzbogacony 165 - 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staszek87    26

Koledzy wiem ze nie ten dział, ale może ktoś sie orientuje gdzie mozna dostać saletre w lubuskim, najlepiej tak zeby dowiezli do gospodarswa. Gdzie nie dzwonie to lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj