Polecane posty

gwozd    104

Lokalny dystrtbutor

Polifoska 4 - 168zł

6 - 194

8 - 196

M - 172

sól K - 165zł

Superfosfat - 170

Amofoska 4/12/12 - 125

Yara 5/15/25 - 178zł

7/12/25 - 181

Lubofoska 5/10/25 - 138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oloolosz    2

eurofertil 49s 1800

wapniak koszelowski 50 zł za woreczek 40kg

rolmasz słupsk

 

siarczan potasu 3200\

wap-mag= 600

chemat miastko

Edytowano przez oloolosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1306

U nas saletra nadal po 1180zł/t brutto i diabli wiedzieć co tu robić ,czy kupić ,czy jeszcze czekać???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

hydrant

No to pogratulować :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

wapniak koszelowski 50 zł za woreczek 40kg

rolmasz słupsk

Toż to okazyjna cena tego wapniaka. Średnio- małe gospodarstwo o pow ok 20ha potrzebuje takowego ok 80 ton przy wapnowaniu wskazanym. Kwota 100 tyś zł spokojnie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

trzeba powiedziec ze co niektorzy rolnicy maja chyba naddto pienidzy by kupowac jakies wapniaki wapmagi itp ale ussprawiedliwieniem tego jest przede wszystkim niewiedza ale to marne pocieszenie dla ich gospodarstwa

 

u sas cena nowozow tez kosmos i nkkt nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Wapmag podobno bardzo dobrze podwyższa zawartość magnezu w ziemi co ciężko można powiedzieć o wapnie magnezowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAND1984    0

koledzy jak u was ceny w mazowieckim proszę o rozgraniczenie czy ilosci całosamochodowe czy netto czy brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Vitasem

Gdzie oraz jaka to saletra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slawek14    0

wszystkie ceny N przy zamówieniu całego tira BB z dostawą:

Saletra amonowa puławy 34% 1100 zł

Polifoska 4 1530 (skrócony termin płatności)

polif. 5 1590

polif 6 1750

 

Superfosfat lubon 20 765zl

superfosfat tarnobrzeg 19 767zł +transport - 3% przedpłata

sól potasowa tarnobrzeg 1520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Slawek14

 

Taka partia właśnie mnie interesuje.

Cały TIR, tj ile ? (24- 27 t?)

Jakiś kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slawek14    0

murtek

 

24 lub 25t, firma np. Wamex ( z Tarnowa) to były ceny na podkarpacie. Ale pogadaj może też przywiozą na slask

to ich stronka

 

z Jędrzejowa Atrans

 

Ja kilka lat temu na necie znalazlem dostawcow podzwonilem i wybralem najlepszą piątke z Polski południowo wschodniej. Teraz przed zamówieniem nawozów zawsze wykonuje co najmniej 3 telefony, opłaca się :)

Edytowano przez Slawek14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slawek14    0

Bliżej Ciebie to masz Stampol link ale widze że poszli barziej teraz w branże spożywczą. Dawniej mieli dobre ceny na saletre z Puław.

 

Jednej już nie ma, zamiast tego może podam Edmar z Pobiednik Wielki link

 

kolejny to GS u mnie, ale tylko czasami jak uda im się tanią partie kupić, to dają mi znać. (tylko lokalny rynek)

 

Ogólnie polecam te pierwsze 2 z wcześniejszego posta. No i jeszcze, jacyś na allegro czasami się ogłaszają że mają tanie nawozy, zadzwonić nie zaszkodzi. A jest jakiś odnośnik by negocjować cene z tym co się zazwyczaj handluje.

 

Osadkowski mial teraz dobrą cene na saletre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

jestem z pow, Biała podlaska polifoska 8 1980 saletrzak 1280,wapmag 460 i jeżeli ktoś moze to napisze gdzie tanio kupić wapno bo ja w tej chwili sprzedaję owies w cenie po 550 i na te nawozy mnie po prostu niestać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackMamba    1

Wczoraj rozmawiałem z moim dostawcą azotu i poinformował, że składuje dla Puław duże ilości saletry, na którą ma trzymiesięczny zakaz sprzedaży. Wspaniała ta polityka. Ktoś w końcu mógłby zainteresować się tym chorym monopolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

dzis mialem informacje cena 1130 netto saletry caly transport ale krotki termin platnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj