Polecane posty

GRAND1984    0

Witajcie, kupiłem kilka samochodów nawozów na handel i wszystko nie weszło pod dach pod gołym niebem została saletra i saletrzak ustawiłem je na paletach i przykryłem folią od kiszonki , jak myślicie to wystarczy żeby bez szkody przezimowały? Proszę o rady bo trochę się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

polifoska 6 z transportem 1870 brutto, sól potasowa 1550 superfosfat prosty 880 drogo tanio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

ja polifoske 8 brałem w big bagach po 1850 brutto bodajze po 25 lipca. Azot będę zamawiał w listopadzie gdzieś :D

Edytowano przez damianus2222

sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Ja dzisiaj kupiłem Polifoskę 6 po 1905 zł. brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk3802    200

Ja w zamian kupiłem polifoske 6 po 1989zł/t !!! Skandal! Jak zamierzacie nawozić przedsiewnie? U mnie pszenica ozima dostanie max 200kg/ha a rzepak 300kg/ha jęczmień ozimy około 150kg/ha przy tych cenach nie wiem czy nie mniej nawet ;/

lukejro skąd jestes? i gdzie brałeś skoro jesteś z dolnego śląska?


Jeśli nie zgadzasz się z postem bądź komentarzem powyżej, wciśnij F13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Macie może jakąś atrakcyjną ofertę na Saletrę 34% ?

 

W pobliskich firmach jej cena sięga blisko 1400 zł/t !!! ;[

Edytowano przez murtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam oferte po 1299zl saletra 34%N , Ja po dluzszym zastanowieniu pod rzepak sypie 200kg polifoski 8 i 100 kg unifoski bo polifoska droga

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Jaka jest teraz cena RSMu ? Myśle zastapic nim saletre do zasilania na wiosne


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u1212    5

RSM 32% był dwa tygodnie temu po 1100zł za tonę

Edytowano przez u1212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Tylko teraz przeważnie wieloskładnikowe na pewno w dół nie pójdą bo przecież szykują się zasiewy, rzepaku,później zbóż ozimych. Ja azotowe chyba będę kupował w grudniu przed dopłatami,chyba to najlepszy moment jest. Zrobiłem tak w tamtym roku i dobrze na tym wyszedłem.


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

No z tym się zgodze puki sezon to raczej nie będą spadać. Co innego azotowe

 

 

Szukam ceny nawozu Keytrade NK 21-21 ale nigdzie nie moge znaleźć. Wie ktoś może gdzie pytać?

Edytowano przez silva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rynek nawozów(zresztą wszystkich śr.prod) jest tak skonstruowany by wyrwać jak najwięcej złotówek z kieszeni rolnika. Jako że na rynkach rolnych trwa okres w miarę przyzwoitych cen na surowce rolne, rolnicy rezygnują z ugorów i zwiększają zasiewy oraz intensyfikują produkcję , nieuchronnie czeka nas podwyżka wszystkiego co jest ku zwiększeniu tej produkcji potrzebne.

Będzie to trwało tak długo, aż wyprodukujemy więcej niż rynek potrzebuje i wtedy......... wtedy za towar wyprodukowany z wyjątkowo drogich środków plonotwórczych, dostaniemy to co przeważnie zwykliśmy dostawać i powróci na kilka następnych lat normalność, czyli standardowa "kiszka" objawiająca się ceną żyta na poziomie 25 zł/q, pszenicy 40 zł/q a rzepaku 90zł/q.

Radze uwzględnić taki scenariusz, gdyż jest wysoko prawdopodobny, a część środków pieniężnych miast w nawozy lokować gdzie indziej.

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEVEZ    3

Coś mi się zdaje że podobny scenariusz będzie w tym roku,tylko że ceny płodów rolnych ostro spadną a ceny środków do produkcji zostaną na tym samym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

polifoska 8 od 1860 do 2050 saletrę płaciłem po 1300 ale już nie ma


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maneus    0

A może tak składy podaj. Wiesz ile Amofosek robią Fosfory?

Ogólnie z Gdańskich ZF fosfor jest gorzej przyswajalny (rozpuszczalność w wodzie)

 

A ja jestem zwolennikiem Tarnogranów z Siarkopolu. Niska cena, fajna granulacja i dobra przyswajalność. Aha i najwięcej mikroskładników.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Polifoska 4: 1700zł

6: 1860zł

8: 1880zł

Podane ceny są cenami brutto.

Powiat Lubelski

Edytowano przez Mathieu92

Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiesioW   
Gość WiesioW

Mocznik N - 46%- 1560 zł/t brutto

Macie lepszą ofertę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

WiesioW mocznik 1500 saletra 1280 brutto powiat puławski firma Radwan. Wczoraj kupiłem sól potasowa 1570 zł polidap NP 18\46 2270 zł -wszystkie ceny brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

zator kolo wadowic-malopolska

polifoska 6-1940

mocznik -1580 brutto


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj