Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maskin    7

jaki lubofos zamowiłeś? ja zamawiałem 3,5-10-21 pod buraki to powiedzieli ze dopiero na wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endzit    26

Przecena w Anwilu, choć w tym roku lipa bo prawie cała produkcja ma zbyt na zachodzie Europy...

Big-Bag ilości - najlepiej samochód 24 tony Cena wyjściowa 1100 saletra, 1030 saletrzak Usłyszałem że trzeba się szybko decydowac bo kilka dni tylko..

I niewiadomo co robić!

Moi kuzyni biorą raczej na skład z terminem płatności do lutego, ale jak tu ocenić kiedy wykupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Dobrze że są firmy które dają kredytowanie. Bo najczęściej się opłaci kupić. My kupiliśmy Polifoske 8 pod koniec maja z płatnością pod koniec czerwca i wyszła coś koło 1745 brutto jeśli sie nie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

po co Ci polifoska pod koniec maja? Pod co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

po to polifoska w maju po 1750 (też kupiłem) by w sierpniu nie kupować jej po 2000zł. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dinek94    13

Kurw* to wy macie tanio byłem kupić 2 dni temu oprysk i zapytałem po ile jest Saletra Amonowa to powiedział mi zw po 1350 i mocznic nie było ale mówił ze będzie najtańszy bo to azotowy a najdroższe będą wieloskładnikowe czyli polifonista i inne ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldo    0

Witam.Interesuje mnie wasza opinia na temat nawozów z Niemiec,co o nich słyszeliście??Czy tak samo działają, a może ktoś z was już takie praktykował?Jak wyglądają cenowo,bo Polskie za drogie.??Pytam się ponieważ mój znajomy chce takie kupić bo słyszał że są tańsze,ale nie ma namiarów na takich dostawców.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

No żeby nie okazało się że z niemiec przyjedzie polska tańsza saletra. Niemcy wynegocjowali niższe ceny i ściągają naszą, a my jak zwykle po d*pie dostajemy, bo polak polakowi naplułby do zupy a niemca karmi.

Mocznik 1250 netto.

Edytowano przez Grzenio

Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAND1984    0

No żeby nie okazało się że z niemiec przyjedzie polska tańsza saletra. Niemcy wynegocjowali niższe ceny i ściągają naszą, a my jak zwykle po d*pie dostajemy, bo polak polakowi naplułby do zupy a niemca karmi.

Mocznik 1250 netto.

gdzie taka cena mocznika?

a jak cena saletrzaka i saletry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldo    0

Dzięki.Ja też tak uważam.To waszym zdaniem jak trafi się okazja kupić nawóz z Niemiec to nie ma za czym się oglądać???Jestem z Wielkopolski.Orientuje się ktoś gdzie się robi badanie próbki takiego nawozu ,żeby sprawdzić faktyczny jego skład??No i ile to może kosztować??Może mi ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Mi się wydaje że w całej UE są podobne wymogi produkcji nawozów sztucznych i w każdym kraju saletra ma tyle %N co w Polsce. Jak możesz taniej sprowadzić z Niemiec to swobodnie bym brał. Sprawdź na workach ile jest % czystego składnika i tyle. Przy sprowadzaniu nawozów ze wschodu bym sprawdzał ale z Niemiec nie.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    68

Po ile jest u Was superfosfat potrojny granulowany (o ile jest na skladzie)?

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAND1984    0

Panowie jak ceny? saletra saletrzak i mocznik u mnie saletra po 1050 netto na placu i nie wiem czy już brać czy jeszcze się wstrzymać cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Polifoska 6 - 1900

Poli 8 - 1920

Poli 5 - 1730

Yara 8:15:30 - 1880

Wszystko brutto

Edytowano przez silva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

U mnie z kolei obniżki bo Amofoska pod rzepak staniał do 1420 zł/t brutto, wapno granulowane Greda IV tona po 530 zł a saletra 1240 zł/tona brutto.


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz82    3

Saletra amonowa 1140

RSM32 z dowozem 1040 (dobra cena?)

polifoska 6 1800

PK 20-30 1570

superfosfat 40 1570

sól potasowa 60 1620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

witam u mnie

saletra amonowa jest 1250brutto

amofoska 4-12-20-8-12 po 1270brutto

amofoska 5-10-25-8-15-010boru 1300brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    68

Mocznik 1500zl brutto hmm

Ma ktos jakies "przecieki" co planuja zaklady:)?

Kupic czy czekac.

Polifoska 6 1870

superfosfat 40 1550 (sol potasowa 60 drozsza 20zl)

cenny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwlkp    0

Podajcie namiary na firmy z saletrą, bo u nas takich cen nie ma, albo stare >1350 albo mówią że czekają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAND1984    0

znowu coś kombinują w Anwilu saletrzak tylko mały worek jeszcze z łaską i co najlepsze saletra dopiero w sierpniu, wszyscy widzą co sie dzieje ale jak zwykle żadna służba nie interweniuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endzit    26

Słyszałem pocztą pantoflową że Anwil daje całą produkcję na eksport i wiosną braknie azotu w PL. Znajomy dealer ładuje wszystkie hale i mówi że w kwietniu cena saletry sięgnie poziomu 1600 zł... Ile w tym prawdy?

Edytowano przez endzit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj