Polecane posty

GRAND1984    0

czyli polifoskę przegapiłem... a jak myślicie z mocznikiem?

Chciałbym też trochę pohandlować i dlatego czekam na najlepsze ceny, tylko kiedy one będą trochę mnie przeraża cena tych nawozów w niby najlepszym terminie jak taka jest teraz to jaka będzie w marcu? jakos czuję że niewielu stać będzie na saletrę w cenie 1750 za tonę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1303

Ampol Merol

Dzisiaj u nich kupiłem Polifoskę 6 po 1760zł/brutto z dostawą,sprzedawca mówił że trochę spadną azotowe,ale na fosforowo-potasowe nie ma co już liczyć,taniej to już było? ;[ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

cholera biednemu zawsze wiatr w oczy... a jak czujecie azotowe? Przecież po żniwach ceny muszą wzrosnąć bo zwiększy się podaż tak? za głupi już chyba na to wszystko jestem...

 

coś tu w tych cenach śmierdzi przecież te ceny musza wreszcie spaść to wszystko nie jest normalne

żeby ceny były w tej chwili takie same jak w lutym :-(

 

 

 

 

 

Cena zborza wysoka to i cena nawozow duza , w lipcu to na bank z 100-200zl pojdzie w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAND1984    0

zamówiłem... polifoska szóstka 3 samochody 1762 brutto na placu u mnie

lubofos 2 samochody 1017 brutto na placu zobaczymy co teraz będzie się działo...

Edytowano przez GRAND1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Saletra po 1295 ostatnio była


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Ja ma takie ceny

 

Saletra z Anwilu 1290 zł/t

Polifoska 6 1780 ZŁ/T

Amofoska pod rzepak 1460 zł/t

Ceny są podane brutto.

 

Co do saletry to twierdzą, że stanieje. Wieloskładnik niby od lipca o 100 zł w górę!

 

Aaaaaaaa najtańsza saletra jaką dziś znalazłem to 1260 zł/tona

Edytowano przez LeF

Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Wszyscy dilerzy twierdzą, że saletra spadnie o kilka złotych. Ja nie do końca wierzę bo po żniwach są zawsze tendencje wzrostowe.

Powiem jeszcze że Lubofoska 4-12-12 jest po 1100 zł/ tona


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Zazwyczaj cena nawozów azotowych jest najniższa pod koniec lipca. Ale czy w tym roku też tak będzie. Tego nikt nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    62

Saletra po 1400 blink.gif ja myślę że stanieje na jesieni ale jak zboża w zimę poszły by w górę to pewnie znów zacznie drożeć i będą kolejne rekordysad.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAND1984    0

oj będą będą rekordy Rosja znowu zaczyna przykręcać kurek z gazem ostatnio nawet Białorusi głównemu światowemu producentowi mocznika tak że głowa do góry na pewno będzie drożej....

Edytowano przez GRAND1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Ja zamowilem saletre z anwilu po 1180 brutto.


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Jak myślicie wykupienie udziałów Tarnowa w Policach i Kędzierzynie da coś pożytecznego czy zaprowadzi totalny monopol i będzie tylko drożej?


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi123    14

Jeżeli nie mają większości udziałów to myślę że jeszcze jakaś konkurencja będzie. A teraz zależy głównie od ceny zbóż po nowych zbiorach jaki będzie popyt na nawozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SW1    13

Polifoska 6 - 1840 za tonę,

Fosforan - 2140 za tonę,

Sól potasowa- 1540 za tonę.

Ceny z 20 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

Jaka jest obecna cena superfosfatu potrujnego? Jak myślicie ceny nawozów PK będą rosły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Raczej będą i już nie spadną. Chyba że by płody mocno staniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na spadek cen nawozów bo chcę kupić, przeważnie nawóz tanieje w okresie letnim. Oby tak się stało bo jest masakra.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj