Polecane posty

Piotrz98    1

Saletra puławska 1300zł, mocznik 1550zł, polifoska 6 1820zł, NPK 5-20-25+4S 1620zł/tona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

no wlasnie kiedy spadna ja jeszce potrzebuje ok 15 t nawozu na druga dawke prez te spoznione doplaty nie dalem rady wiecej taniej kupic chyba jeszcze poczekam ta cena to juz jest apogeum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Do kiedy będziesz go potrzebował na pewno jego cena nie spadnie. Myślę że spadki się zaczną w czerwcu ;)


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

no wlasnie gdzies najpozniej okolo pol maja powinno byc juz rozsiane chyba poczekam bo unas ok 1350 saletra i nikt ze sprzedajacych nie zamawia duzych ilosci bo maja strach ze poleci w dol i straca a wiekszosc juz zakupila nawozy polski rynek jest nieobliczalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie Polifoska 6 po 1700zl byla 2 tyg. temu teraz chyba po 1800.Ceny pewnie spadna jak pszenica bedzie po 500-600zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514

Ja w tamtym tygodniu kupowałem to saletrzak magnezowy po 1260, polidap 2140 i lubofoska NPK 4,12,12 po 950 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Polifoska 6 po 1800zl ,saletra po 1290,saletrzak po 1250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

na allegro węgierska saletra po 1150-1180 brutto, czyżby ceny wyhamowywały? Ale firmy nawozowe zrobią wszystko byleby tylko ceny nie spadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

tylko ta węgierska jest loco Węgry ,a więc 100zł do tony spokojnie można doliczyć.A ja wolę saletrę po 1300 i pszenicę po 1000zł,niz saletre po 800zł ,a pszenicę po 500zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Głównie pod słabe zboza ozime , wczesna wiosna jako pierwsza dawka.Po 1000 zł za tone to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boniar    8

czołem!

 

ja mam pytanie co do wspomnianych nawozów z Węgier - jak jest ich jakość i czy ktoś już kupował ?

 

Aktualna oferta saletry na allegro - tutaj

 

cena z dostawą do dolnośląskie to 1307 brutto a saletra u mnie po 1400 więc jest jednak różnica

 

proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj