Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hoodoowca    39

Tam nie wiem po ile ale możliwe że taniej

 

A co myślicie o nawozach z importu,w zeszłym roku były trochę tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A co myślicie o nawozach z importu,w zeszłym roku były trochę tańsze.

Wiele tanszy a działa tak samo jak nasz miałem slaetrzak węgierski :( I jakiś czas temu Ruski mocznik


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Jakby importowane nie były tańsze, to nikt by ich nie importował. Skład chemiczny jest ten sam, a w przypadku mocznika sprowadzanego luzem i potem tutaj workowanego , to w worku możemy znaleźć kawałek wagonu :rolleyes: , czyli zanieczyszczenie w postaci drobnej szczapy, uszczelnienia tegoż wagonu. Teraz jest już dużo nawozów konfekcjonowanych u eksportera, bez tych zanieczyszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

trzeba było zamawiać w lipcu, sierpniu,cena saletry 760zł, a dowieźli w listopadzie,obecna cena 1000 :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Dziś robiłem zakupy. Za saletrę amonową 34% N płaciłem 1050 zł za tonę. Jutro (1 grudnia) cena ma wzrosnąć za wszystkie nawozy, np za saletrę +50 zł na tonie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dddpp    2

Polifoska 6 1580

sól potas 1420

poliodap 1960 brutto

Od dziś miały o 40zł w góre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Saletra-1100

Polifoska 6-1620

Yara 16 16 16-1320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przem    37

Zachodnie mazowsze saletra amonowa 34%N z Anwilu od 990 do nawet 1070 zł za tone brutto, Saletrosan z Tarnowa od 940 do 1030 zł tona brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

Ja mam oferte saletry po 1100zl/t z płatnością po żniwach (chyba sie skusze)

Polifoske 8

Lubofoske po ile macie?


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marq    0

opolskie, saletra, worki 50kg, z transportem, 24t

 

1038zł/t kędzierzyńska

1030zł/t puławska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Saletra 1020 zł/t

Mocznik 1380 zł/t

 

Mazowieckie pow. Ciechanów


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj