Polecane posty

LeF    43

Podobno w Anwilu zmienił się zarząd i saletra nie ma stanieć do końca roku. Ale podrożec może. U mnie aktualnie najtaniej po 750 zł/tona, najdrożej 840 zł/t.

 

Lubofoska 4-12-12 po 940zł/t

Polifoska 6 1400 zł/t

Mocznik Polski po 1150!! a wschodni można kupić ( 24 tony) nawet po 900 zł/t

Ceny są podane brutto.

 

Wszystko dzieje się w Kujawsko-Pomorskiem


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis    19

saletra amonowa po 780

suprofos 3 po 1050

polifoska 5 po 1350

ceny brutto poszły od zeszłego tygodnia ok. 20-30zł

znajomy co handluje nawozami twierdzi że będzie tylko drożej ...

Wielkopolska powiat Słupca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

W tym tygodniu podwyżki:

Polifoska 6 - 1550 zł/tona

Polifoska 4 - 1400 zł/tona

Ceny brutto z kujawsko- pomorskiego


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

AMOFOSKA pod rzepak NPK+B 5:10:25 + 15%SO3 + 8%CaO + 0,1%B + mikroelementy 1040zł/t netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Zonk co ty pierd...sz z tą ceną 1200 za polifoske ?.To cena z 2004r?Bo na pewno nie z tego roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotka83    0

[cenzura]

 

Jeżeli chcesz zamieścić ogłoszenie w tym serwisie, to zgłoś się do Admina

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Zonk co ty pierd...sz z tą ceną 1200 za polifoske ?.To cena z 2004r?Bo na pewno nie z tego roku .

Kolego zapraszam do mnie ile chcesz to podjedziemy i kupisz w tej cenie , wczoraj bylem na składzie i cena dalej taka sama............Gosc ma zapasy z tamtego roku bo nakupił mase ton nawozu, a ma potężny skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

daj numer telefonu i nazwe skladu... cos mi sie nie chce wierzyc


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotka83    0

Witam wszystkich

 

 

Aktualne ceny nawozów na wrzesień

 

Polifoska 6 1440 netto

Polifoska 8 1455 netto

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

Saletrzak 720zł/t

Saletra 800zł/t

Polifoska 6 1520 zł/t

 

Wszystkie ceny brutto.

 

Saletra z nowej dostawy ma byc po 820 zł/t


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Ktoś się orientuje gdzie można kupić Korn-Kali w Kujawsko-Pomorskim ewentualnie w północnej części Wielkopolski? U mnie niby to sprzedaje Lechpol, Hurtownia Rolnik i Chemirol ale tylko wielkości samochodowe bo, jak mówią, przywożą nawóz z Niemiec jakby pod zamówienie klienta. A mi potrzebne by były z 2 tony.


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

@ zonk28 A mozesz napisać nazwe tej firmy/ składu i miejscowość ?

THX

Pewnie że mogę .skład jest w Minodze ......bardzo duzy skład a firma to nie pamiętam jak sie nazywa.W piątek były takie ceny:saletrzak 700zł , saletra 750 , polifoska 6,8 -1300zł/tone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

szkoda ze to z drugiej stony krakowa bo bym sie zalapal,polifoska 6,8 bez roznicy 1560 zl z dostawa, w big-bagu 1520,saletry czy saletrzaku nie patrzylem bo po co jak wysiew pod zimowe teraz to glupota a do wiosny na pewno stanieja bo gaz leci w dol.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

@jacus, czy wierzysz w to, że nawóz w tym sezonie będzie tańszy niż jest? Pszenica po 800 zł, żyto po 600zł/t, handlarze i zakłady też umieją liczyc, czasami nawet lepiej niż sam rolnik. W moim rejonie jest stała tendencja wzrostowa. Zarówno na NPK-i jak i sam azot. Udział mąki w koszcie chleba to około 20%, zdrożała mąka to pieczywo też. Moim zdaniem, z nawozami będzie podobnie z racji wysokich cen zbóż.

 

Polidap po 1790 zł netto/tona (cena z przed tygodnia).


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

co prawda nie znam dokladnych cen nawozow ale wiem ze umnie polifoski (6 i 8) podwyzka o 100zl na tonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewnie że mogę .skład jest w Minodze ......bardzo duzy skład a firma to nie pamiętam jak sie nazywa.W piątek były takie ceny:saletrzak 700zł , saletra 750 , polifoska 6,8 -1300zł/tone.

 

 

To cena na dzis saletry to 900z ostatnia tona

 

 

 

A po ile teraz chodzi RSM32?

 

http://www.rolnicze24.pl/mazowieckie/srodki-do-produkcji-rolnej/nawozy/saletra-790-zl-brutto.html zna ktoś tą firme?Z woj mazowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Saletra amonowa 810zł/t netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj