Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@deer w jakich workach? Cena okazyjna. :blink: Jaka ilość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Big bag. Cena tak jak powinna być :blink:. 24T


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Dziś dostałem ofertę:

-Saletra amonowa 770 zł/t

-Saletrzak 700 zł/t

-Lubofoska 750 zł/t


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

U mnie w okolicy (kujawsko-pomorskie, powiat żniński) ceny kształtują się następująco:

Saletra z Anwilu 810 zł/t

Mocznik 1030 zł/t

Ta sama saletra lecz w Chemirolu 825 zł/t

 

Yary 8-15-30 nikt nie ma dostępnej.


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

LECHPOL z Szubina oferował saletrę po 725PLN netto

 

Oglądał ktoś WYDARZENIA na Polsacie??

mówili o POLICACH - że Państwo wpompuje 150 000 000 PLN w zakład celem uratowania 3000 miejsc pracy

a zadłużenie zakładu sięga 325 000 000 PLN


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

LECHPOL z Szubina oferował saletrę po 725PLN netto

 

Oglądał ktoś WYDARZENIA na Polsacie??

mówili o POLICACH - że Państwo wpompuje 150 000 000 PLN w zakład celem uratowania 3000 miejsc pracy

a zadłużenie zakładu sięga 325 000 000 PLN

Tak,tak wczoraj w rmf mówili... No i przetrwają złodzieje...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Oglądałem wydarzenia. Oczywiście o wszystkim była mowa tylko nie o złodziejskiej polityce Polic wobec rolników. Gdyby w tamtym roku spuścili nieco z tonu to na pewno nie było by tych pustek w kasie. A tak masa pieniędzy będzie wpompowana w takiego molocha którego przyszłość jest nie pewna.


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

donieść o tym komisji europejskiej i zrobią to co ze stocznią - państwo nie może sobie od tak wspierać różnych firm.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

no i co nam rolnika to da? Dobrze, ze dotuja bo przynajmniej bedzemy mogli kupic polski nawoz. Zaloze sie, ze jakby police upadly to YARA juz nie bedzie taka tania:/


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

rolników to nikt nie wspierał jak nawozy miały ceny z kosmosu a teraz złodziejom jeszcze pomagac będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

a na zwrot akcyzy za paliwo kasy zbrakło - i gdzie tu POLITYKA????


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

@Lukotek proste-pomagają biednym robotnikom a rolnikom poco przecież w oczach wyborców rolnik to ma tak dobrze dopłaty z unii dostaje w polu samo rośnie i git majonez :lol:




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

lukotek kasa za paliwo napewo bedzie bo to jest obowiazek gminy....nie dostaniemy jej w tym roku ale dostaniemy :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

jaki obowiązek gminy - gmina jest tylko wykonawcą tego roszczenia - obowiązek to jest odgórny - ale zanim wszystko spłynie to dłuuuuuuuga droga

gmina wysyła zapotrzebowanie a następnie pieniądze spływają do gminy i rozpoczyna się wypłata - tylko zanim spłyną to trochę trwa bo coraz więcej rolników zaczęło korzystać ze zwrotu akcyzy a na ten rok było zaplanowane 500 mln PLN a już w I- terminie zwrotu czyli w kwietniu wykorzystano ponad 350 mln PLN tak więc siłą rzeczy pieniędzy na zwrot akcyzy zbrakło bo URZĘDASY nie chcieli słuchać jak mówiono że potrzeba będzie ponad 700 mln PLN - trudno się mówi a sam fakt że za zwłokę dostaniemy odsetki ustawowe to jakiś plus tylko ciekawe skąd na te odsetki wezmą - nie chcę być proroczy ale oby nie okazało się że w przyszłym roku stawka zwrotu będzie mniejsza !!! ciekawe czy uwzględnią w przyszłym roku wzrost cen paliwa który zapowiadany jest na początek roku????

 

 

dobra koniec tego bo zaraz %% dostanę za zboczenie z tematu

 

 

ogólnie BRAK polskiego azotu na rynku - produkcja podobno idzie na poziomie 25-30 % siły produkcyjnej

 

YARA CAN - b.b. - 670 PLN netto


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

Saletra kedzierzynska 830 CHEMPEST Bogacica


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

lukotek masz racje ze to wina urzedasow...ale gminy sa wykanawca jezeli chodzi o wyplacenie pieniedzy a musza wyplacic kase bo prawo nie dziala wstecz i nie moga teraz wycofac sie z tego.jedyne co moga zrobic to ograniczyc zwrot na przyszly rok...

 

jestem tylko ciekawy kiedy rolnik dostanie kase ktora zostala mu obiecana i znowu musi na nia czekac...jak zawsze rolnik na koncu...

 

jak nie kijem to pala - taki ustroj polityczny panuje w Polsce :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

i jak wcześniej pisałem od dzisiaj znowu podwyżka nawozów o 20 - 30 PLN / t

 

mocznik 1 020PLN brutto

saletra 820 PLN brutto

saletrzak 780 PLN brutto


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy cena 790 zł/tonę z transportem za saletre puławską jest dobrą ofertą?

Czy ceny nawozów pójda jeszcze w dół ?


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szynszyl    0

no i co nam rolnika to da? Dobrze, ze dotuja bo przynajmniej bedzemy mogli kupic polski nawoz. Zaloze sie, ze jakby police upadly to YARA juz nie bedzie taka tania:/

Police to pewnie jest spółka skr. panst.czyli jest panstwowe ,a kto odpowiada za działanie na szkode zaĸladu i panstwa? zarzad do ktorego powinny miec pretęsje zwalniani pracownicy, Złodziejska polityka zarządu doprowadzila do tego że zaĸlad kuleje,chcieli się dorobić za pieniądze z doplat Polskiego rolnika ,a dotowac niemców.A potem się mówi że Polscy rolnicy to mają dobrze, bo dostają doplaty.K...wa te doplaty zabierają takie sk...syny z polic działający być może na rzecz zagranicznych firm, celem wyeliminowania polskiej fabryki z rynku.Gdzie jest nasze PSL ,nie widzą polityki złodziejskiego zarządu,a może mają tam swoje udziały w tym bałaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

pragnę tu zauważyć że ilekroć PSL dochodzi do władzy - zaczyna współrządzić to SYTUACJA POLSKIEGO ROLNICTWA staje na skraju opłacalności - tak było jest i pewnie będzie


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipo    15

Dzisiaj dostałem saletre z puław za 780/t. I dostałem saletre w nowych workach takich mniejszych.(chodzi o worki 50kg.)

Niewiecie czasami po ile na dzien dzisiejszy stoi kizeryt????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj