Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

to żeś mnie zaskoczył mieszkam przez plot z nimi i jestem stałym klientem,jeszcze 28 pazdziernika chcieli odemnie za saletre 835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam marne 150 zł roznicy na tonie? Dostał chłop rabat i tyle :) A może to cena netto co kolego?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizonlove    1

No rabat dostałem bo dużo kupowałem

 

Sauter ty masz gospodarstwo prywatne czy jakaś spółdzielnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To wreszcie jak z tymi cenami powyżej,to były ceny dla ciebie po upustach czy dla wszystkich? Prywatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku 400 zl upustu na polifosce? Dobrze się czujesz?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

@Bizonlove nie wiesz jaka jest cena bez upustow?


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizonlove    1

Człowieku 400 zl upustu na polifosce? Dobrze się czujesz?

Z upustem dali mi za 641 zł wiec jakie 400zł opuscili ,opuscili 150zł

 

Bez opustów teraz jest cena chyba 820 z groszami bo jak ja kupowałem było po 800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevorfarm    0

Ta cena 128 tysi to chyba za 100 ton a nie za dwieście, sprawdź doklanie fakturkę, bo jak polifoska po 641 to raczej cud (Tuska chyba?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jest mocznik do kupienia po 1100zl/tona. W innych punktach w okolicy się droższy. Czekać na obniżkę czy kupić??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizonlove    1

Ta cena 128 tysi to chyba za 100 ton a nie za dwieście, sprawdź doklanie fakturkę, bo jak polifoska po 641 to raczej cud (Tuska chyba?).

Masz racje pomyliłem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

panowie, spokojnie! w tym sezonie nie bedzie takich skokow cen na wiosne jak to bylo pare lat temu.

Top agrar przedstwaia sytuacje w taki sposob, ze nawozy beda jeszcze tansze na wiosne niz obecnie.

cytat:

"jak podkresla Rafał Kuźmiczonek z ZCH Police, od padziernika - niestety juz po sezonie jesiennych siewów - nawozy z jego firmy staniały o 1/3!. Zgodnie z cenami podanymi na stronie www.polifoska.pl, przez caly pazdizernik np. za Polifoske 8 (NPK 8:24:24) zaklady sugerowaly dystrybutorom cena na poziomie 1310zł, przed obniżką bylo to kilkaset zł wiecej. Cennik ten przewidziany byl jednak tylko na pazdziernik. Wtedy jeden z dystrybutorow na Pomorzu nawóz ten oferowal rolnikow po niespelna 1400zl/t. Obnizka ta spowodowała, że nawozy NPK od pazdziernika potanialy rowniez u innych producentow."

 

Jednak wiadomo ze wiosna najwiecej wysiewa sie nawoazow azotowcyh, wiec bedzie na nie popyt, co pewnie skrzętnie wykorzystają producenci i posrednicy ;/

 

rolnictwo - loteria dla ludzi o mocnych nerwach :)


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOREZ    35

Jest mocznik do kupienia po 1100zl/tona. W innych punktach w okolicy się droższy. Czekać na obniżkę czy kupić??

 

Wynegocjuj jak najtaniej i kup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bizonlove albo masz 12 lat i p........isz jak małe dziecko albo ta polifoska którą kupiłeś jest jakaś lewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Dziś w Chemirolu widziałem Mocznik coś poniżej 1000 zł.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizonlove    1

Bizonlove albo masz 12 lat i p........isz jak małe dziecko albo ta polifoska którą kupiłeś jest jakaś lewa.

Oj sorry źle napisałem cenę

 

Widzieliście na allegro, że są tam tanie nawozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mocznik mam po 930 ale zamówiony wcześniej obecnie każdą cenę poniżej 1000 zł można uznać za właściwą. Bizonlove Polifoska za 850 brutto weź nie w.......j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulak    6

850 zł. :) dajcie już mu spokój, chłopczyna się zakręcił jak tamponik w miłym miejscu...

 

ceny w mojej okolicy:

polifoska 6 i 8 - 1300zł

mocznik - 960zł

saletra - 810zł

saletrzak - 720zł

 

nie wiem ile w tym prawdy, ale wczoraj dzwoniłem do jednego punktu i właściciel powiedział,że następna dostawa pod koniec tygodnia ma być jeszcze tańsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Dzisiaj wszystko pozamykane :)


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj