Polecane posty

Avendrion    40

Saletra amonowa 34% 690zł netto.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

kurde a w moich okolicach w detalu saletra 880 ( cena z piątku)

polifoska "8" 1300

Agrostart Piotrowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

My wczoraj kupowaliśmy nawozy. Saletrzak po 750zł a polifoska za 1140zł


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwlkp    0

Wydaje się że dobra informacja, ale niestety wielu ludzi, tych którzy mają pieniądze tradycyjnie po żniwach zakupiła saletrę po ok 830. I co teraz wychodzi na to że lepiej nie być zaradnym i kupować wszystko na ostatnią chwilę. To tu powinna być jakaś komisja śledcza, a nie w sejmie, bo jak to możliwe że rok temu saletra była po 1200 a teraz jest po 700, podczas gdy ceny gazu się nie zmieniły. To jest skandal!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Dziś trochę się pokręciłem to za saletrę wołają 800zł, saletrzak 750zł, mocznik 950zł za tonę oczywiście. Na jakim ja zad*piu mieszkam to masakra, cywilizacja chyba tu nigdy nie dotrze. Chłopaki jak myślicie jakie są prognozy nawozy azotowe potanieją czy odwrotnie?


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

sledzil ktos cennik na stronie polic ?? sa jakies zmiany cen listopadowych w stosunku do pazdziernikowych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mi proponowali jeszcze drożej saletrzak za 770 i sie wkurzyłem i kupiłem wegierski za 631 z dowozem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Niewiem na ile to prawda ale jeden z dilerów mi mówił ze police ogłaszają upadłośc

na dniach.Ponoć niemiecka firma marketingowa tak zażądzała finansami że police kaput.

Najprawdopodobniej police przejmie firma niemiecka no itak to jest w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Mała poprawka. Źle poprzednio napisałem. Saletrzak po 670zł. W pon kupie saletrzak, z saletrą chyba obecnie się wstrzymam...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Nawozy z Polic zdrożały o ok. 30 zł na tonie na każdym z wielu rodzajów nawozów. Ja śledziłem ceny Polifoski 6 i 8. Dawniej 1310 za tonę, dziś 1340zł/t. Petroplon z 1140 zł/t na 1170 zł/t

Link do cennika Nawozy - serwis Zak�adów Chemicznych Police oferuj�cych min. nawozy wielosk�adnikowe do ogrodu. Uprawa warzyw z nawozami staje si� �atwiejsza. Je�li jeste� ogrodnikiem, sadownikiem czy rolnikiem skorzystaj z naszej oferty nawozów, które podwyşsz� jako�� i wysoko�c plonu.

 

Są to ceny na listopad a od grudnia pewnie podwyżka...


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek    5

Mała poprawka. Źle poprzednio napisałem. Saletrzak po 670zł. W pon kupie saletrzak, z saletrą chyba obecnie się wstrzymam...

 

Gdzie można kupić tak tanio saletrzak? To polski nawóz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Myślę ze jeśli gospodarstwo posiada środki na zakup nawozów ,warto teraz przeznaczyć je na kupno nawozów.Taniej już chyba nie będzie.Warto również skorzystać z odroczonego terminu płatności ,jeśli ktoś kupuje sporo i ma taką możliwość.Pózniej zwiększony popyt wpłynie nie tylko na ceny ,ale i zaopatrzenie.Nie wierze by dystrybutorzy i producenci nie próbowali tego wykorzystać,to ich żniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Gdzie można kupić tak tanio saletrzak? To polski nawóz?

To jest jakas firma z sierpca. I jak na złość większość azotu jest u mnie kupowana w postaci saletry amonowej...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizonlove    1

U mnie ceny są takie woj. opolskie:

saletrzak 1 tona 750zł

mącznik 1 tona 940zł

saletra 1 tona 730ł

sól potasowa 1 tona 1450zł

polifoska 1 tona 1200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polifoska 640 zł? Takie rzeczy tylko w Erze.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizonlove    1

No taka u mnie jest tania. Ceny są podane z tamtego tygodnia bo jeździłem po nawóz.

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Dziś kupiłem (zamiana za zboże-pszenżyto 340 zł/t) saletrę 34 za 775 zł/t, mocznik oferowali mi za 960 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bizonlove podaj namiary na tą firme z tą polifoską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizonlove    1

No ja tydzień temu kupiłem 100 ton saletry i 200 polifoski to mi wyszło za saletre 69000zł a za polifoske 240000zł a firma nazywa się Agroas w mieście Grodków 50 km od Opola.Tu jest ich strona http://www.agroas.pl/

 

A skąd jesteś Sauter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj