Polecane posty

farmer07    1

Nawozy azotowe w końcu mają przyzwoitą cenę ale wieloskładniki tak jakby zaczęły drożeć, z Polic to najtaniej można było kupić w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Dzisiaj przywieźli saletre amonową z puław. Saletra gorąca, a kierowca tłumaczy że 2 dni stał za nim go załadowali prosto z produkcji. Jak wyjeżdżał z zakładu to ok 200 samochodów stało - cytuję jego słowa. Także jesli to prawda, to na obniżkę chyba nie ma co liczyć.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

saletra 800 brutto odbiór z wagonów ( worki 50 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOREZ    35

saletra amonowa z dostawą do domu 760 brutto,

zbliża się sezon na zbiór rzepaku, firmy nawozowe zacierają ręce

rolnik otrzyma pieniądze za rzepak a nawozy w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

Ja byłem miło zaskoczny kiedyś bo na wiosne płaciłem za worek 25kg HydroCompex-u z Yary 80 zł, a wczoraj zaglądam a tu 60 :D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

polska? Jaka wytwornia? Gdzie za tyle kupiles?


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

jak myslicie czy jest mozliwy spadek cen nawozow...glownie polifosek??jezeli tak to podajcie powod??trzeba sie troche zorientowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Koledzy wcześniej wspominali i ja również tak sądzę, że cena nawozów składnikowych nie spadnie. Będzie rosnąc lub zostanie na tym samym poziomie.

Nadejdą niedługo żniwa, rolnicy sprzedadzą plony a pieniądze przeznaczą na zakup nawozów przedsiewnych na kolejne uprawy. Zakłady nawozowe pomyślą tak " Rolnik ma kasę, kupuje nasz nawóz to my zwiększymy cenę bo on i tak musi go kupić"

Będzie popyt, cena wzrośnie a powinno być na odwrót.

 

 

 

Obym się mylił...


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

u mnie kilka miesiecy temu byla po 1100

ale treaz to nie wiem jaka cena...podejrzewam ze jakos 950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwy27    48

No u nas saletra magnezowa z anwilu można kupić przy całym zestawie po 815zł ale to cena w dużych workach 500kg a w tym roku w małych jest taniej i można wyrwać po 800zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrianm    2

Ja załatwiłem sobie saletrę puławską po 880zł z dostawą w dowolne miejsce .

Podobno taniej już nie będzie.

Wieloskładnikowy w jednej granuli NPK 6-18-34 w cenie brutto 1910zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

Wczoraj kupiłem saletrę z Kędzierzyna 32% z dolomitem po 820zł brutto z dostawą pod dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snopek4    4

Dzisiaj kupiłem saletre z Puław po 860zł

Dzwoniłem do przedstawiciela Puław na woj lubelskie to powiedział po 800 ale już na lipiec nie mają towaru, mówił że bedzie iśc w góre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

ja kupiłem NPK 7,17,30,3 po 1660zł w BigBagu z terespola.Chyba cena do polifoski to wmiare dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj