Polecane posty

darek16    25

zauważyliście jakąś obniżkę cen? bo podobno jakaś jest.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOOMER    0

Największe w firmie POLICE, wszystkie nawozy o nazwie poli poszły ostro w dół. Czytałem, że mają poważne problemy. Moim zdaniem to nawozy i tak są jeszcze za drogie wg dzisiejszych cen naszych zbóż oraz rzepaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

myślicie że pójdą do góry po żniwach?kupiłem 6 ton poli 6 po 1900z/t i nie wiem czy nie wziąść więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOOMER    0

Trudno jest mi odpowiedzieć na to pytanie. Za dużo to raczej nie stanieją. Obserwuj na bieżąco ceny i nie słuchaj się rad przedstawicieli od nawozów bo mnie chcieli wprowadzić w błąd. Po zeszłorocznych żniwach chciałem kupić od hurtowni większą ilość nawozów azotowych. A ten wkręcał mi bajer, że na wiosnę cena saletry będzie się kręcić ok 2000 zł/t. Myślał, że się przestraszę i wezmę ją po 1250 bo wtedy tyle kosztowała. Zaczekałem do nowego roku i zaoszczędziłem na każdej tonie ponad 150 zł. Za stary jestem na takie numery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

ja w srode byłem w niemczech po oprysk nie bede pisać jaki i spytałem o cenę CAN 27N i PK 20-30 i oto ceny 200euro i 380 euro za tonę.komentarz zbędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no właśnie jak macie adresy sklepów ze srodkami w czechach i niemczech to wrzućcie je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

kurcze nie wiem czy netto czy brutto ale ja jestem na vacie to mi r.... np. firma Beiselen w niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Czytałem w gazecie, że w big-bagach z Polic nie było 500kg nawozu. Brakowało po ok 36-40 kg w worku. Jakiś rolnik to zauważył bo używał rozsiewacza z wagą.

A co do cen to też słyszałem, że mają taniec bo to co się teraz wyrabia to jest paranoja!! I my mamy produkować konkurencyjnie (znaczy taniej) jak cały czas kłody pod nogi...


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

To chyba był Mojzesowicz :P .

 

Co do cen to Police reklamują się w TV że obniżka 40%.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Ta obniżka to tylko do dzisiaj,od jutra ceny znów do góry.Czy skorzystaliście z tej przeceny na azotowe.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Kat masz racje! Wiedziałem, że to jakiś polityk ale nazwisko mi umknęło. To chyba jego syn jest na gospodarce.

Z tymi cenami to też racja, mają spaść o 40%.

 

Ja z żadnej przeceny nie skorzystałem bo kupuje nawozy od razu po żniwach. Jest mi potrzebne tylko z 2,5 do 3 ton saletry,2 tony polifoski/lubofoski i 2 tony PRPsol więc nie czekam na spadek. Może bym zaoszczędził albo i stracił ale przy takiej ilości nie śledzę wahań cen nawozów.


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevorfarm    0

Saletra litewska -735 netto, polska -785 netto, mocznik- 985 netto. Wszystkie ceny na podwórzu kupującego. NPK też dużo tańsze- 8.24.24 polifoska około 1700 netto itp. ceny z dzisiaj -podal mi kolega co tym handluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

gdzie tak mają???


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

coś sie dzieje bo flora też po 780 saletre ma ale nie wiem czy netto czy brutto,ciekawe jak długo tak bedzie?chyba trzeba zapas zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer07    1

No właśnie były obniżki a teraz szczególnie na nawozach wieloskładnikowych daje się zauważyć podwyżki, czy to najlepszy moment na zakupy-nie wiem, nie jestem wróżką i nikomu nie będę doradzać ale mam ofertę na nawóz YARA 8-15-30 z mikroelementami po 1580 zł netto za tonę i chyba z tego skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

A wiec dzis objechałem trzy punkty z nawozami i w kazdym oferowali mi po 1130-1160 :P

Jak powiedziałem ze mam oferte po 800zł kazdy chciał negocjowac cene :P

Wniosek taki ze chca jak najwiecej na rolniku zarobic złodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystko zależy od ilości jaka wchodzi w grę. Mi tak samo zaoferowali na początku 1140 zł/t ale jak usłyszeli, że cały samochód min. 24 t to cena 800 zł/t. Firma, która to oferowała to Ampol Merol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Zgadza sie, Włocławska saletra po 800zł przy zakupie powyżej 24ton, teraz jest taki czas ze nie ma zainteresowania, a jak ktoś kupuje to juz raczej na przyszły rok...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zloty1984    10

teraz na nawozy są promocje. cena będzie zapewne jak za dawnych lat rosła systematycznie z miesiaca na miesiac o 20 zl na tonie. dzis u mnie była ekipa z włocławka na remanencie w celu zliczenia ile towaru pozostało wziętego w komis i reszta została przeceniona na ceny promocyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj