Polecane posty

miszka31    31
To jak z tym litrem? <_<

 

jest nas dwóch,to po połówce na głowe :lol: kiedy?i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że nie 4 bo byłoby nic (pół litra na dwóch) <_<


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karskr    1

witam Panowie 17 lutego zakupiłem azoty cena brutto:

saletrzak tarnowski 1094zł

saletra 1178zł

mocznik 1350zł

 

a z NPK czekam jak cena nie spadnie to rok czy dwa się da rade i bez tego najwyżej będziemy prowadzić gospodarstwa ekologiczne bo kogo będzie stać? pozdrawiam do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2
Koledzy a jak Ja Wam mówiłem końcem grudnia, że te śmieszne ceny nawozów pójdą cały czas do góry to Mnie wyśmialiście :) Mówiliście, że wolicie zarezykować i poczekać.... My zawsze kupujemy nawozy późnym końcem grudnia lub samym początkiem stycznia :) W tym roku też się nam udało (...) np mocznik kupowaliśmy po 1120zł/t, saletrzak po 1055zł/t a saletrę po 1160zł/t itp. Więc z tego co wiem to nikt nie kupi teraz w takiej cenie:) Podane ceny były po lekkich upustach :) Pozdrawiam

A ja dziś kupiłem np. saletrę po 1150. :) Masz rację z tymi podwyżkami, bo właśnie drożeją nawozy i myślę,że nie stanieją. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

a ja mam salmag po 1060 brutto z dostawą zamówiony z płatnością na koniec marca,ale narazie czekamy aż śnieg stopnieje bo tyle go jest.:) a słyszałem ze ma o 100 podrożeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro    1

Dzisiaj ojciec zamawiał nawozy azotowe cena z dostawą:

1400zł/t mocznik

1200zł/t saletra

1100zł/t saletrzak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Dziś przywiozłem polifoske 6 po 2060

Lubofos CORN jest za drogi.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo91    7
Dziś przywiozłem polifoske 6 po 2060

Lubofos CORN jest za drogi.

a u mnie polifoska 4 kosztuje 2400 :angry: i nie wiem gdzie kupować bo na allegro widziałem po 1900 ale to z przedpłatom i się cykam


jutro to to samo co dzisiaj tyle, że jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezesmax    4

ja kupiłem dziś po:

Polipad po 2350

Polifoską 4 po 1700

saletzak po 1100

sól po 2000


Zetor i tylko Zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

z tego co piszecie największy rozrzut jest w cenie polifoski 4 u nas jest po 1725 za tone przy zakupie powyżej tysiąca złotych, saletra 1160, mocznik 1400, saletrzak 1050, lubofos corn 1640 ceny Toral Gostyń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzymek    28

cena nawozów z Polic w marcu wzrośnie czy nadal będzie promocja ktoś cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Z tego co słyszałem promocja jest do końca lutego. Tam gdzie kupowałem nie majo w komputerze nawet ceny zmienionej tylko przy zakupie wpisują nowo. Przez pomyłkę chleli mi wystawić rachunek na 17XXzł :) (zapłaciłem 1339 zł)

gdzie kupiles?

Brudzeń Duży. Kojarzysz??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti565    2

dziś mi znajomy właściciel sklepu mówił że o jakieś 10-15% cena nawozów z Polic wzrośnie zobaczymy w poniedziałek jakie ceny powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

Byłem dzisiaj u dilera to prawda że promocja na polifoski kończy się będzie podwyżka, z tego co mówił nizbyt duża ale zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

Brudzeń Duży. Kojarzysz??

no nie bardzo.... podaj jakas wieksza miejscowosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj