Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piterr    0

Ja kupiłem tydzień temu saletre po 1130zł i saletrzak po 1030zł. Cena taka ponieważ ja kupowałem wraz z znajomymi a dokładniej na 10 kupujących zamówione były 72 tony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to za wynalazek? Jaki sens stosowania tego? Ani to azotu duzo ani potasu czy fosforu.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

ale pytanie jaki sens... taki sam jak nawozenie kazdym innym nawozem.


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

ma troche azotu, potasu, magnezu i fosfor, ale głównie moze być stosowane zamiast siarczanu (24% S) a dodatkowo ma te wszystkie mikroelementy... B)

więc nawóz godny polecenia, tylko troche droższy od siarczanu, który zawiera aż 21% N ;)

 

stosował ktoś już coś takiego, bo bardzo interesujące jest :) ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

W końcu kupiłem nawozy : azotowe mocznik po 1200 zł/t saletra amonowa po 1140 zl/t, Kemirę 5-tkę po 1650 zł/t, rzecz sie ma tak, w moich stronach generalnie zainteresowania nawozami niema tylko pojedyńcze osoby kupują nawozy szególnie azotowe gorzej z fosforowo-potasowymi, coś czye że dilerzy w tym roku nie zrobią kokosów, wszyscy cienko przęndą. pozdrawiam wszystkich jerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

ja zamówiłem 26 ton salmagu narazie po 1060 brutto z dowozem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6
Dzis kupiłem saletre po 1095zł :angry:

 

benek gdzie kupiłeś tak tanio saletre ? to jest już brutto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Amofoska- 1330

Amofosmag- 1580

Lubofoska- 1400

Mocznik- 1220

Polipad (fosforan)- 2350

Polifoska 6- 2050

Polifoska 8- 2080

Poliwap- 1250

Potafoska Magn. Gran.- 1360

RSM- 1035

Saletra- 1150

Saletrzak dolomitowy- 1035

Salmag- 1060

Sól potasowa gran.- 1940

Superfosfat gr.- 1160

Superfosfat wzb.- 2320

wap-mag gr.- 440

wap-mag mielony- 210

unifoska 02NPK (CAS)- 1380

Cena za tonę. Parczew u Sobianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Cena brutto,kupuje wszystko w tej firmie a wiec upust tez dostałem spory.Normalnie maja po 1150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Po ile u was jest LUBOFOS CORN ???


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

U nas byl/jest (dane na 26 stycznia) po 1650.- Musze napisac do nich żeby mi przyslali aktualny cennik :)


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

superfosfat potrójny granulowany jest jeszcze produkowany? Jeśli tak to znacie jego cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
U nas byl/jest (dane na 26 stycznia) po 1650.- Musze napisac do nich żeby mi przyslali aktualny cennik :)

 

Kurde. A myślałem ze tacie źle cenę powiedzieli .... jednak tak podrożał :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loko1988    0

Ja kupowałem ze starych zapasów po 180 zł.<_<:lol:


W Bełchatowie gra ma GIEKSA Kochana-dałem Serce swe UKOCHANEJ Drużynie! Ja Kocham TYLKO JĄ I ZAWSZE BEDE Z NIĄ NAWET W CHWILI ZŁEJ NIGDY NIE OPUSZCZE JEJ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

już sam nie wiem co z tymi nawozami, zaczęły drożeć w okolicy mocznik był już nawet po 1500 kupiłem jeszcze po starej cenie zapłaciłem 1380zł chyba już będzie tylko drożej...<_<

siarczan magnezu 7xH2O po 28 za worek...


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Po ile u was stoi teraz mocznik? U nas jest po 1350zł/t Brutto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

Dzisiaj widziałem cenę 1385.00 brutto. W styczniu jego cena wynosiła 1280.00. A jednak w górę ? :angry:


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

nie wiem dlaczego niektórzy jeszcze się łudzą że cena nawozów azotowych spadnie. przecież każdy z nas musi posiac azot żeby coś urosło i dilerzy to wiedzą dlatego ceny nie spadną nie ma szans zreszta nie przypominam sobie roku w którym na wiosne cena nawozu azotowego spada.


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jak Ja Wam mówiłem końcem grudnia, że te śmieszne ceny nawozów pójdą cały czas do góry to Mnie wyśmialiście <_< Mówiliście, że wolicie zarezykować i poczekać.... My zawsze kupujemy nawozy późnym końcem grudnia lub samym początkiem stycznia :lol: W tym roku też się nam udało (...) np mocznik kupowaliśmy po 1120zł/t, saletrzak po 1055zł/t a saletrę po 1160zł/t itp. Więc z tego co wiem to nikt nie kupi teraz w takiej cenie:) Podane ceny były po lekkich upustach :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam z kupnem do samej wiosny, Już ponad połowa rolników otrzymała dopłaty, a ruch przy nawozach niewielki (znajoma prowadzi sprzedaż) więc moim zdaniem ceny jeszcze polecą na dół, Zakłady mają pełne magazyny, a koszty stałe trzeba płacić mimo ograniczenia produkcji. Stawiam litra, że ceny saletry spadną do 750 zł /t a mocznika do 850 zł/tona.

 

 

To jak z tym litrem? <_<


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zloty1984    10

mialem wlasnie tego posta z litrem odszukac i upomnieć sie .... Prawda jest taka,ze ceny azotów ida w góre i nie zapowiada sie zeby staniały,bo opłaca sie teraz eksport za granice nawozów dzieki drogiemu euro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszczo123    0

narazie leci ze starych zapasów ale teraz euro zdrożało to ciekawe jak będżie jak nowego nawozu naprodukują a saletra to niewiem czy potanieje , co roku kupuje i jest zawsze droższa :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj