Polecane posty

marek120    0

Witam wszystkich. Jestem tu po raz pierwszy, mam pytanie: czy ktoś ma jakieś informacje na temat kupna nawozów z Niemiec oczywiście w rozsądnej cenie. Konkretnie chodzi mi o saletre amonową. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek    0
u mnie salmag 950 z transportem,saltera chyba 1000 i mocznik 1080 ceny brutto.ja nie kupuje narazie nic,jak ich przytrzymamy to im troche zmiękną p...,a na pewno nie podrożeje bo u mnie od listopada azotowe o 100 potaniały

Kto oferuje po takich cenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodas    0

ceny za styczeń przy zakupie 24 ton/cały samochód/:

saletra- 1055 netto

RSM- 875 netto

poliazot /dla tych co nie dali P i K/ - 1295 netto

najlepiej dogadać się z sąsiadem i brać całymi samochodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLLnik    0

Witam!!!

Ja się zastanawiam czy już kupić czy jeszcze czekać. Jak ktoś posiada to prosiłbym o namiary jakiegoś dobrego dealera nawozów w woj. warmińsko-mazurskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevorfarm    0

Ja tam czekam ,tez jestem z woj.warm-mazurskiego mam paru znajomych, można nawet powiedzeć kolegów którzy handlują nawozami mogę ci podesłać namiary jak potrzeba. Od miesiąca mówią ,że będzie drożeć a tu chyba odwrotnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wituś    1

Ja kupiłem moncznik po 1090zł za tone ale niestety już od sprzedawcy słyszałem że wskoczył na 1100zł. Dodam że nawóz jest polski.

P.S. Pamiętam jak urząd do spraw konkurencji sprawdzał ceny nawozów w podejrzeniu o zmowe cenową oczywiście nic nie wykryli bo niby ceny były uzasadnione a teraz jakoś szybko ceny zmalały ale ceny gazu nadal na tym samym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zloty1984    10

diler jest z moich okolic ( woj. świętokrzyskie),ale nie słyszalem zadnych opinii na jego temat. Daje tutaj info jak wyliczać czysty składnik w nawozach.

 

Ile czystego Azotu i w jakiej cenie wychodzi: http://www.agrofoto.pl/forum/Jak-wyliczac-...mage107573.html

 

Ile czystego składnika w tlenkach: http://www.agrofoto.pl/forum/Jak-wyliczac-...mage107574.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

U nas(lubelskie) największy hurtownik zamknął firmę i robi remanent , mówi że i tak niema klientów, i każe czekać, Luwena szykuję nową korzystną ofertę w cenie u niego 1000 zł/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodas    0

u mnie saletra amonowa z Puław po 1035 zł/t netto przy przedpłacie (cena z dowozem w dowolne miejsce w kraju). przy zakupie całego samochodu oczywiście. jeśli kupujecie hurtowe ilości- piszcie do mnie- dostępne wszystkie nawozy- najlepiej na priva- co was interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalm1978    1

Wczoraj zakupiłem Polifoskę 5 po 1800zł , saletrę po 1150zł a moncznik po 1290zł Ceny oczywiście brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

Kuki u nas lubofoska 4 12 12 to po 1350 zł/t , saletra amonowa 1100 mocznik 1200 zł/t poliofoski po 2100 zł/t

lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuki19    2

dokładnie nei wiem jaka boojciec się pytał ale coś około 1400zł lubofoska, a pyatm czy to dobry nawóz czy nie bo jutro mysle ze 2 t wziąsć, czy czekać jeszcze trche bo akurat ostatnie 3 t jest na sklepiea jaka nowa cena i co nowego będzie nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie saletra amonowa z Puław po 1035 zł/t netto przy przedpłacie (cena z dowozem w dowolne miejsce w kraju). przy zakupie całego samochodu oczywiście. jeśli kupujecie hurtowe ilości- piszcie do mnie- dostępne wszystkie nawozy- najlepiej na priva- co was interesuje.

 

 

ojciec dzwonił jeszcze zanim Rosjanie ocieli gaz to powiedzieli mu 1035zl/t juz z dostawą do domu! a jak zadzwonił daw dni później to już się ceny pozomieniały:/

 

 

poliofoski po 2100 zł/t lubelskie

 

ja tez jestem z lubelskiego i ojciec pytał to po 2000zł/t,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

Młodociany ale co 2000 tyś/t , piszesz potem że jak ojciec potem dzownił to ceny się pozmienały w jakim kierunku ? , posty muszą coś wnosić do dyskusji i musisz pisać pbardziej precyjnie :) mieszkamy niedaleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jerzy a co cytowałem??;p polifoska po 2000zł/t. a no tak się pozmieniali, że wciskali mu jeszcze vat do tego:/ to powiedział że pierd*** nie kupuje wcale, to go straszyli ze zdrożeją, ale nie wiem jak tam teraz to wszystko stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevorfarm    0

Kuki29- powiem Ci , że sialem kiedyś nawozy z Lubonia( ok.100 ton różnych Lubofosów) i nie polecam .Nawóz potrafi rok czasu na polu leżeć i się nie rospuści, a nawet w drugim sezonie go wyorywałem, ale to moja prywatna opinia ,byc może innym się lepij trafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

Rzeczywiście kiedyś luboń miał słabe nawozy ale teraz poprawiła się jakość, granulacja i, jeszcz dwa lata temu były tanie i marne, myślę że są lepsze od amofosek, sam chyba zdecyduję się na lubofos zwany obecnie Luweną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzymek    28

dzisiaj kupiłem mocznik 1100zł saletra 1050zł rosyjska miałem mieć dostawe w przyszłym tygodniu ale przyjechała dzisiaj bo od poniedziałku ceny ok 50$ w góre zobaczymy czy prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer07    1

W tym roku po raz pierwszy i ostatni stosowałem lubofos pod rzepak. Gdy oglądałem plantację przed zimą to bez problemu można było znaleźć nierozłożony nawóz i nawet w palcach nie bardzo chciał się rozkruszyć, to niby jak rośliny mają go pobrać-granulkę w całości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

dzisiaj był u mnie przedstawiciel jednej firmy i powiedział że ceny polifosek spadły o około 30%. nie wiem ile w tym prawdy. za to azotowe idą do góry.


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj