Polecane posty

Gość   
Gość

a jak cena dostawy na podkarpacie była by 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyrosz    2

Nie znajdziemy w tym okresie kierowcy co by chciał tyle lecieć, a po za tym szukam max do 100 km od Bydgoszczy bo to mój rejon a muszę podjechać żeby wypełnić kwity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mat9090    0
3 godziny temu, Agrest napisał:

Stawiasz piwo😀

https://www.olx.pl/oferta/npk-luvena-lubon-4-10-22-ca-s-8-5-22-wapno-siarka-azot-potas-fosfor-CID757-IDvVUBb.html

Tylko jak masz bb to dobrze go obejrzyj czy nie podróbka bo na stronie producenta nie mogę go znaleźć.

A moze Panowie to nawoz produkowany dla konkretnego dystrybutora? Kiedys mialem taki przypadek, ze kupilem nawoz z Fosfanu i byl produkowany dla Chemirola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mat9090    0
1 godzinę temu, Pyrosz napisał:

Nie znajdziemy w tym okresie kierowcy co by chciał tyle lecieć, a po za tym szukam max do 100 km od Bydgoszczy bo to mój rejon a muszę podjechać żeby wypełnić kwity

Ile takich aut musisz odebrac w miesiacu kolego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103
saletra pulan 1310 zł saletrzak Tarnów 1160 zł mocznik Puławy maly worek 1580 zł ceny brutto Agroters Hrubieszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ktoś kupuję  u Kuczyńskiej na lubelskim i podkarpaciu jakie tam teraz ceny 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyrosz    2
53 minuty temu, Mat9090 napisał:

Ile takich aut musisz odebrac w miesiacu kolego?

Ciężko dokładnie mi powiedzieć, bo tym kierownik się zajmuje, zależy też od sezonu, ale w zakresie 30-40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam86    53
9 godzin temu, aro321 napisał:

saletra pulan 1310 zł saletrzak Tarnów 1160 zł mocznik Puławy maly worek 1580 zł ceny brutto Agroters Hrubieszów

A po nowym roku znów podwyżka saletra może złapać 1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

Wczoraj był u mnie handlowiec z prezentami i mówił że azot w dół 40-50 zł. A wschodni podobno ma jeszcze bardziej stanieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popec    6
4 minuty temu, Taurus83 napisał:

Wczoraj był u mnie handlowiec z prezentami i mówił że azot w dół 40-50 zł. A wschodni podobno ma jeszcze bardziej stanieć 

Zapamiętaj kolego kto ci tak podpowiedział, zobaczysz co będzie po nowym roku. 

17 godzin temu, Agrest napisał:

Stawiasz piwo😀

https://www.olx.pl/oferta/npk-luvena-lubon-4-10-22-ca-s-8-5-22-wapno-siarka-azot-potas-fosfor-CID757-IDvVUBb.html

Tylko jak masz bb to dobrze go obejrzyj czy nie podróbka bo na stronie producenta nie mogę go znaleźć.

Taki bag jak na tym ogłoszeniu jest produkowany przez luvene dla s j Skłodowscy ⬇️

http://www.sklodowski.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889
1 godzinę temu, popec napisał:

Zapamiętaj kolego kto ci tak podpowiedział, zobaczysz co będzie po nowym roku. 

T

co ma być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popec    6

Jeśli ktoś twierdzi ze na wiosnę bedą obniżki to tylko może to być w jego interesie żeby inni tak sadzili.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

a jaki interes może mieć handlowiec ? przeciez on ma podstawe plus kasę za to że zrobi w roku sprzedaż za odpowiednią kwotę.  tak to by mi powiedział bierz teraz bo bedzie drożeć i już by mi sprzedał cysternę rsmu i nie myślałby się martwić czy pójdę do konkurencji. ja czekam do lutego z azotem. npk może jeszcze pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popec    6

Może mieć już tzw wyzerowany licznik stanu i już nie może sprzedawać nawozu do odwołania bo zaraz cena będzie wyższa, a tobie pózniej powie No trudno mówili ze będzie tanieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

W ubiegłym roku kupiłem azot  w listopadzie bo ciagle drożał jak co roku W marcu cena była ta sama ,a w kwietniu 20 pln taniej Nawozy obecnie zaczynają drożeć od lipca a  w styczniu nastepuje stagnacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popec    6

Rok do roku jest inaczej. Na to nie ma reguły. Azoty raz na 10 lat taniały wiosna. W tym roku podwyżki są ogromne i nic nie wskazuje aby miały taniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jeszcze zobaczymy saletrę po 1500 zł a mocznik po 2000 zł ale tu już będzie ich max możliwość bo kto będzie kupował po tej cenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Taurus83 napisał:

Wczoraj był u mnie handlowiec z prezentami i mówił że azot w dół 40-50 zł. A wschodni podobno ma jeszcze bardziej stanieć 

U mnie też był tylko że mówił że jeszcze bardziej do dołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889
33 minuty temu, popec napisał:

Może mieć już tzw wyzerowany licznik stanu i już nie może sprzedawać nawozu do odwołania bo zaraz cena będzie wyższa, a tobie pózniej powie No trudno mówili ze będzie tanieć.

Dzwoniłem do niego żeby jeszcze się upewnić. Nie ma żadnych blokad z dnia na dzień. Rsm saletra mocznik.   To samo w drugiej hurtowni. 

Wystarczy że ruscy zejdą z ceny nawozów i Azoty  też będą musiały zmniejszyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Dokładnie. Ci co mają kupione twierdza że cena nie spadnie, Ci z pustymi magazynami mówią że pójdzie w dół.


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

wzrost cen nawozow spowodowany jest wzrostem na rynkach swiatowych . nawozy takie jak sól potasowa , mocznik  , fosforan  są produktami kturymi handluje sie na całym swiecie , to próbuje odnalezc w necie jakąś giełde czy cokolwiek odnosnie cen nawozow na swiecie i niemoge nic wyguglowac  moze ma ktos link z cenami w rosji ;usa; indiach to sa kraje które mają wpływ na cene .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj