Polecane posty

TOME11    174
1 godzinę temu, Agrest napisał:

A słyszał ktoś że od lipca Azotu wprowadzają nowy niższy cennik?

Na razie wypychają droższe zapasy.

Może i będzie, ale jak Zaksan był po 880zł brutto, to moim zdaniem nie było na co czekać. Bo po ile może być? Po 850? A może po 1050? Gdybanie i tak można bez końca, a później kupować w zimę po 1200 albo ruską za 1100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
1 godzinę temu, Agrest napisał:

A słyszał ktoś że od lipca Azotu wprowadzają nowy niższy cennik?

Na razie wypychają droższe zapasy.

To coś słabe masz info ;) Widziałem cennik z czerwca i w lipcu wszystko o kilkadziesiąt zł do góry.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2260
4 godziny temu, Agrest napisał:

A słyszał ktoś że od lipca Azotu wprowadzają nowy niższy cennik?

Na razie wypychają droższe zapasy.

Coś obiło się o uszy, dlatego czekam z azotem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25612

No właśnie ponoć chcą powalczyć o odzyskanie klienta który zaczął wspierać wschodnią konkurencję.

Z wypowiedzi właściciela składu bije optymizm. Oby się w porę obudzili.

Rok ujowy jak mało który. Sadownictwo w tym roku rozłożone na łopatki rolnictwo susza. Kasy w obiegu dużo mniej jak w inne lata. 

Kiepsko u nas źle u nich.

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
Ja bazuje na tym co widziałem w cenniku azotow. W czerwcu zaksan 760 a w lipcowym już 800 netto. Więc cenniki pośredników Maja dla Mnie małe znaczenie bo oni do tego doliczaja swoją marże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

dodam coś od siebie.... miałem brać całe auto polifoski 6 po 1370netto z terminem płatności na grudnia, nie miałem zasięgu zająłem się robotą , dzwonię do przedstawiciela na drugi dzień a tu okazuje się , że ni stąd ni z owąt police o +40 cennik podniosły i zrezygnowałem... wolę kupić Ultrę niż wspierać police za takie cyrki z dnia na dzień bez uprzedzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Kupiłem Poli 6 za gotówkę w cenie 1310 netto, oraz RSMS 630.

RSM 32 cena 710, ale szukam czegoś taniej.

Edytowano przez Kula07

Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
@Kula07 z tańszym RSM może być już ciężko, sam chciałem po 680 to w dzień się rozszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Pewnie masz i racje. Dodatkowo chciałbym kupić z możliwością przechowywania do marca-kwietnia.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Ciekawe jak w górę jak u moich okolicznych detalistów ceny są jeszcze stare. Saletra po 1150 zł brutto. Cena się utrzymuje się taka od dawna. Nie wiem skąd te ceny saletry 800 zł za tone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174
1 godzinę temu, andrzej1988 napisał:

Ciekawe jak w górę jak u moich okolicznych detalistów ceny są jeszcze stare. Saletra po 1150 zł brutto. Cena się utrzymuje się taka od dawna. Nie wiem skąd te ceny saletry 800 zł za tone?

Znam takie punkty, co saletra jest po 1200zł już z 5 lat. Obdzwaniasz największych graczy w rejonie w odpowiednim czasie, cały tir, gotówka i jest inna rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

andrzej1988 napisał:

Ciekawe jak w górę jak u moich okolicznych detalistów ceny są jeszcze stare. Saletra po 1150 zł brutto. Cena się utrzymuje się taka od dawna. Nie wiem skąd te ceny saletry 800 zł za tone?

Pewnie kupujesz jako detalista wiec ceny masz kiepskie. Znam to z własnego doświadczenia. RSM jak bym miał teraz kupić ze starych zapasów to jest po 840 netto dlatego szukam całego auta i jak coś połowę odsprzedam ale cena około 700zl. To samo sie tyczy stałych form, za rozladunek i przechowanie firmy liczą sobie do 200zł tona i stad masz ceny ponad 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

Saletra Puławy 840

Polifonia 8 1410

Saletrzak plus 715

Saletrzak standard 705

Ceny netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293
9 godzin temu, griga napisał:

 

Pewnie kupujesz jako detalista wiec ceny masz kiepskie. Znam to z własnego doświadczenia. RSM jak bym miał teraz kupić ze starych zapasów to jest po 840 netto dlatego szukam całego auta i jak coś połowę odsprzedam ale cena około 700zl. To samo sie tyczy stałych form, za rozladunek i przechowanie firmy liczą sobie do 200zł tona i stad masz ceny ponad 1000

No własnie kupuje u detalistów. Samochodu całego czy cysterny RSM nie bede kupował na około 5ha pszenicy. Ogólnie to potrzeba mi około 1200 kg saletry, 1300 kg RSM 28, 1500 kg tarnogranu PK pod korzeń - to jest pod pszenice czyli jakieś 4 tony a pod soje na około 4 ha potrzeba z 1200 polifoski to już mamy w sumie 5200 kg. Do pełnego samochodu brakuje z 15 ton. Na raz wszystkiego też nie kupie bo nie zawsze mam tyle kasiory. Azotowe kupuje lipiec sierpien. PK kupuje przed siewem ozimin. A po wypłacie zaliczek dopłat kupuje na wiosenne  siewu nawóz pod rośłiny jare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaba93    1
Witam, na olx można kupić roztwór azotanu amonu? Forma płynna 10% N cena za 1t to 160 zł. Chciałbym się coś o tym dowiedź, ktoś to stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233
4 godziny temu, loquito napisał:

Polifonia to jakiś ze wschodu nawoz?

Pomyłka w telefonie Polifoska oczywiście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

Rsm 28 cena 605 netto  , Polifoska 6  1335 netto lubelskie południowy wschód  małe dostępne ilości ceny lipiec ok 40 zł  w górę na polifosce


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

Saletra amonowa anwil 34% - 880zl brutto. Mazowsze ilosc 24t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj