Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JozB    181

A u nas jeszcze cenników nie mają :D. Ja obcinam nawożenie o połowę. Na 2 działkach, notabene wyposzczonych, nie dałem pk, a qq wygląda lepiej niż na dopieszczanych rok w rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Cierpliwości a zobaczysz efekty tych oszczędności

  • Haha 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

Bartek, akurat te 2 działki, praktycznie ostatnie, które mam w dzierżawie oddaje w tym roku, dlatego tak zrobiłem :D. Powiem szczerze, że po burakach i po kukurydzy, jak idzie pszenica, pk nie daje i naprawdę nie mam się czego wstydzić. Fakt, rok w rok słoma przyorywana. W tym roku pierwszy raz mulczer idzie po pszenicy. Na  to defekacyjne 5 ton, poplony. I tak natura rozdaje karty, a obawiam się, że w tym roku będą ceny, a w następnych ponownie obniżą. W rolnictwie obowiązuje zasada 1 rok tłusty i następne 7 chudych :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morganix    3
Dnia 18.06.2018 o 12:59, Pyrosz napisał:

Witam mam na sprzedaż saletre YARA 34,5 za 800 netto (dostawa wliczona w cene) ilosci całosamochodowe. Mój rejon ok 120 km wokół Bydgoszczy. Możliwość rozładunku w 2-3 miejsca jesli ktoś chciałby na spółkę.

zainteresowany jestem, Tuchola, napisałem priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machtomi    39
21 godzin temu, Agrest napisał:

Jakie opinie macie o białoruskich NPK-ach?  Nie znam jeszcze ceny ale ponoć parę stówek taniej od polifoski, tylko czy warte swej ceny?

Opinie bardzo dobre ale w tym roku to jest cale 70 zł taniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

zastanawia mie cena azotu na wiosne , wydaje misię ze niepowinno byc drogo jest import ale w mojej okolicy duzo azotu zostało na podwurkach z powodu suszy były ograniczone wysiewy na łaki  , na zboza jare jak przyjda opady to co niekturzy sypnął na łaki   ale narazie palety z azotem  czekaja na deszcz . a tak jest w wiekszosci kraju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid9336    1
Dnia 18.06.2018 o 22:37, lonoh napisał:

rozmawiałem z gosciem ,570 netto ,przedpłata i dostawa pazdziernik ewentualnie marzec jak komus pasuje

18 o 22:29, griga napisał:

https://www.olx.pl/oferta/rsm-32-CID757-IDuL3nf.html

 

Co do firmy Net Ogród to podchodziłbym bardzo ostrożnie.

Z tego co słyszałem mają bardzo duże problemy finansowe i szukają pieniędzy w rynku .

 

Ja na taki układ bym nie poszedł , wolę zapłacić więcej ale być pewien że towar mam na placu,

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194
36 minut temu, dawid9336 napisał:
18 o 22:29, griga napisał:

https://www.olx.pl/oferta/rsm-32-CID757-IDuL3nf.html

 

Co do firmy Net Ogród to podchodziłbym bardzo ostrożnie.

Z tego co słyszałem mają bardzo duże problemy finansowe i szukają pieniędzy w rynku .

 

Ja na taki układ bym nie poszedł , wolę zapłacić więcej ale być pewien że towar mam na placu,

Skąd to info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    137

Zachodnie Mazowsze okolice Płocka ceny brutto przy małych ilościach

Saletra 895 zł , saletrzak 765 zł, piętroplon 5-10-30 mgo - 3 so3 -9 -1310 zł, polifoska 6 chyba 1470 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOJTUNIO    73

Wisznice kojpasz

Poli 6 1530

Saletra 1060

Siarczan mg granulowany 870

Ceny przez telefon bez targowania się

Brutto worek

Inne składy sporo drożej saletra nawet 1170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174
2 minuty temu, Tomek90 napisał:

Ktoś stosuje nawozy firmy FCA? 

Jakiś czas temu. Taki dziwny chłop był na bb narysowany. To jest chyba francuski wyrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174
1 minutę temu, Tomek90 napisał:

No tak, jaki produkt brałeś i czemu zrezygnowałeś? 

Jakiś NPK. Chyba brązowe worki były. Jednorazowy zakup, ale raczej w porządku było. Nie mieli już tego towaru później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaxx    34

Witam czy cena 595netto za Rsm 26% jest dobra oferta jakie macie ceny na N ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalinaa    14

Kolego Bardzo dobra Cena za RSM ja dziś kupiłem po 600 netto 26+S a w okolicznych punktach jest po 630-640 i ma isc w góre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

Jakie macie oferty na saletrzak krajowy? Tez problem z dostępnością canwilu?

Edytowano przez EppS

NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

zamówione auto polifoski 6 BB 1325 netto. Czekam na dostępność RSM 32.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo188    23

Mam następujące ceny i zastanawiam się czy brać:

polifoska 6 - 1540

saletra puławska - 1010

mocznik - 1320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174
26 minut temu, Przemo188 napisał:

Mam następujące ceny i zastanawiam się czy brać:

polifoska 6 - 1540

saletra puławska - 1010

mocznik - 1320

Jak tą saletrę nawet teraz ze 100zł taniej wyrwie, a nie mówiąc już tym, co było miesiąc temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25514

A słyszał ktoś że od lipca Azotu wprowadzają nowy niższy cennik?

Na razie wypychają droższe zapasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Saletra 930 brutto ,saletrzaku nie ma podobno od lipca ma ruszyć produkcja z żelazem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj