Polecane posty

ASZv3    829

W tych cenach to chyba Epso TOP?


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro189    58

Panowie, czy ktoś z was spotkał sie na skladach w okolicy Zamościa z mocznikiem gruboziarnistym, pulgran, yara ureas, moze być i sprowadzony. U kuczynskiej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

Świętokrzyskie, Skalbmierz, miejscowy sprzedawca nawozów:

- saletra Pulan - 1170 zł/tona brutto

-sól potasowa - 1350 zł w bb brutto

- superfosfat 40% - 1380 zł w worek brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Dziwne te nazwy jakieś ;)

  • Haha 2

Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGROSUP    0

 

 

Siarczan Magnezu Siedmiowodny - FCA Gdańsk – 720 zł

MAP ( fosforan monoamonowy ) – FCA Gdańsk – 2720 zł

MKP ( fosforan monopotasowy )  – FCA Szydłów lub FCA Gdańsk– 4050 zł

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Zapewne w czerwcu i pod koniec roku ;)


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2352
jakis tydzien temu bylem zmuszony dokupic mauzera rsm 32 cena 1020 zl za tone .zaplacilem za 1000 l a pracownik praktykant nalal pod sam korek w zbiorniku bez doplacania

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

Wykorzystałeś jego niewiedzę. Ja bym nie wyjechał bez dopłacenia.

W najlepszym przypadku tych parę stów pójdzie w koszta firmy, w najgorszym młody chłopak będzie rył za darmo , nie zatankuje samochodu, nie zaprosi dziewczyny do kina, nie będzie pierwszego pocałunku, nie stworzy nowej rodziny i kto wie jak to dalej się potoczy...:P

Możesz jeszcze wykazać się gestem i zyskać miano wiarygodnego i uczciwego klienta zasługującego na zaufanie i większe rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Napisałeś, że zapłaciłeś za 1000l, a nie za xkg, więc może jednak nie Ty wygrałeś ;)


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

Teraz jeszcze raz przeczytałem, jeśli zapłacił za 1000l to firma może być stratna góra 100 -120zł.   Grzech trochę mniejszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektryk    140
Dnia 1.05.2018 o 10:51, empro24 napisał:

przecież pisze że za tonę płacił nie za 1000 l

No chyba nie...

Dnia 29.04.2018 o 16:44, robi57362 napisał:

jakis tydzien temu bylem zmuszony dokupic mauzera rsm 32 cena 1020 zl za tone .zaplacilem za 1000 l 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2352

Spokojnie zaplacilem za 1320 kg czyli za 1000 l . A co do uczciwosci to raz ze zapytalem sie pracownika  czy doplacac a on ze nie a dwa widzial to szef i machna reka. A i pracownik i tak za darmo tam ryje bo to praktykant ze szkoly co dostaje 200 zl za rok. A jeszcze jeden argumet powinni zainwestowac w jakis przepływomierz bo miarka w mauzerze tez sporo oszukuje nie mowiac juz o tym jak zmienia sie objetosc cieczy pod wplywem temperatury 


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

Czyli sprzedawca wiedział że i tak wody dolał i wyszedł na swoje:D. Jak pod korek zalał to około 100kg mogło być więcej.

W moich stronach wszystko idzie na wagę. 

Ja ostatnio zapłaciłem  w detalu 950zł/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGROSUP    0
Dnia 29.04.2018 o 11:23, TheBociek1996 napisał:

ktoś dostał już jakieś super oferty na polifoski?  mają być jakieś promocje w maju?

 

Polifoski pod koniec maja / początek czerwca i później koniec października / początek listopada. 

Jak ktoś zużywa 24 T to brać na przechowanie i dogadywać się co do marży z dystrybutorem.

 

 

Siarczan Magnezu Siedmiowodny 720 zł NETTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829
12 godzin temu, robi57362 napisał:

Spokojnie zaplacilem za 1320 kg czyli za 1000 l . A co do uczciwosci to raz ze zapytalem sie pracownika  czy doplacac a on ze nie a dwa widzial to szef i machna reka. A i pracownik i tak za darmo tam ryje bo to praktykant ze szkoly co dostaje 200 zl za rok. A jeszcze jeden argumet powinni zainwestowac w jakis przepływomierz bo miarka w mauzerze tez sporo oszukuje nie mowiac juz o tym jak zmienia sie objetosc cieczy pod wplywem temperatury 

200 za rok? ładuje się słońcem? ;)

Przy RSM-ie stosuje się wagi a nie przepływomierze, bo je szybko zżera ;)


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Drogo, podejrzewam że w niektórych regionach Polski krajową kupisz taniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2422

W czerwcu zeszłego roku zakupiłem nawozy na cały rok i została mi tona saletrosanu. Mogę go przechować do przyszłego roku czy się może zbrylić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj