Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kizakking    4

Teamagro Kuczyńska Przybysławice

saletrosan 26 bb 1060 brutto/t

saletra pulan 34 bb  1100 brutto/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulamondeo    4

Siarczan magnezu ten z siarkpolu gorszy od kizerytu? Stosowal ktos? Niemoge dostac kizerytu z k+s i zastanawiam sie nad tym. Cenowo czysty skladnik wychodzi podobnie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Jaką cenę masz na ten siarczan?

Kizeryt jest całkowicie rozpuszczalny w wodzie a z siarkopolu jest 16% rozpuszczalnego Mg w wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163
49 minut temu, bulamondeo napisał:

Siarczan magnezu ten z siarkpolu gorszy od kizerytu? Stosowal ktos? Niemoge dostac kizerytu z k+s i zastanawiam sie nad tym. Cenowo czysty skladnik wychodzi podobnie

 

Polcam Caldene Green czyli tańszy odpowiednik K+S


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67

Takie zapytanie :

Pod qq na ziarno chciałem dać korn kali 500kg/ha,  ale jak to na zadupiu ... nie ma ! jest  Luboplon Kalium za 1100zl brutto - ktoś ma opinie na jego  temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka1    255

No tak 550 zł za potas plus fosfor plus azot plus mikroelementy to tyci bedzie kosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

orientuje się ktoś gdzie w lubelskim kupię wapno polcalc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danielek161    189

Dzisiaj dowiadywałem się o ceny nawozów w okolicznych składach. 

Saletra 1120/1160 

Saletrzak 1000 

Saletrosan 1120 

Mocznik 1360 

Polifoska 6 1560 

Polifoska 8 1580/1600

Polifoska 21 1020 

Sól Potasowa 1360 

RSM 28 850zł/t 

RSM 26+S 850zł/t 

Mazowsze, powiat Garwoliński 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Saletrosan i sól dość drogo... ;)


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

ja brałem koniec listopada to widzę wg tego co podał kolega to wszystko poszło praktycznie 100 zł na tonie do góry, jedynie NPK cena niewiele się zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5
5 godzin temu, Apacz13 napisał:

Kizeryt 1166 zł brutto BB Osadkowski

przy jakiej ilości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danielek161    189

@empro24 w okolice Garwolina też byście dowieźli? Jaka by musiałaby być minimalna ilość nawozu lub kwota? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    153
Luboplon Kalium to jest to samo co Korn Kali? U mnie sprzedawca tak twierdzi. Jest 80 zł tańsze od Korn Kali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624
Dnia 5.03.2018 o 08:38, Rolnik1973 napisał:

Zamówione

Salmag 990

Potafoska 850

Wapniak kornicki 420

Worki brutto

To kilogramy czy ceny :P

Po ile u was saletra Pulawska ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj