Polecane posty

kamil18fmr    89

Polifoska 6 1440 brutto

Ultra 8 1350 brutto'

Importowane npk trzymają trochę za mordę ceny krajowych polifosek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

szkoda ze importowany azot tylko 10-20 zł roznicy na tonie np mocznik z litwy białorusi 1280, litwa 1300, a polski 1310-1320, jakby było tak jak p przypadku NPK to moze by była większa konkurencja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To ja kupilem dzisiaj polski mocznik po 1280 brutto w malym worku w agroskladzie  z Ujazdu, tak wiec ceny importowanych zaczynaja sie zblizac do krajowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko80    26
2 godziny temu, Ursus932 napisał:

To ja kupilem dzisiaj polski mocznik po 1280 brutto w malym worku w agroskladzie  z Ujazdu, tak wiec ceny importowanych zaczynaja sie zblizac do krajowych.

jaka ilosc brales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, kiko80 napisał:

jaka ilosc brales

Malo bo tylko 2.5 tony 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek321    127
12 godzin temu, kamil18fmr napisał:

Polifoska 6 1440 brutto

Ultra 8 1350 brutto'

Importowane npk trzymają trochę za mordę ceny krajowych polifosek...

Gdzie i jaka ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1508

prawda jest taka, że sól idzie do Polski po 70zł za metr, resztę zarabiają firmy.

Pewnie z większością nawozów tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
Dnia 21.11.2017 o 11:12, koczas napisał:

Najprawdopodobniej w Rolserwisie. W zeszłym tygodniu przynajmniej. 

Jaką cenę ci proponowali?

Mi dali 1050zł, ampol 1080, agrolok 1120 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1508
Dnia 17.11.2017 o 23:10, aro1975 napisał:

 

 

 

Arku, kupiłeś już kizeryt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

tak przyjechał w środę  1070 netto z dostawą. Darek szuka kogoś z kim mógłby zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1508

Też mam właśnie od nich ofertę ale mi coś proponowali 11xx netto jakieś 2 tyg temu a może lepiej. To co oni tak ze  mnie chce zedrzec... A na początku października mówiła że 1150 brutto później 1190 już chyba. W pon zadzwonię i się spytam 

Edytowano przez XTRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj