Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Oszczędzaj na nawożeniu!

galeria
Qbrick
koniu    837

dokładnie. chcesz kupuj, nie chcesz nie kupuj. My osobiście kupiliśmy dużo wcześniej i wszystko zjechało we wrześniu. NPK 8-20-30 jakieś 48t na jesień/wiosnę, saletrosan 12t, saletra 48t, mocznik 12t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Rolnik1973 napisał:

Zgłaszać do ministerstwa, teraz nie sezon w polu, to jawne wyłudzenie. 

Ja bym to nazwał spekulacją       :P a na to przyzwolenia nie ma      :P     :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1507

ja na cysternie rsmu s jestem 2k w plecy w porównaniu do tamtego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

to że straciłeś nie zwalnia od myślenia - jak nie kupiłeś w żniwa to trzeba bulić - proste prawo rynku

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

Ja musiałem tylko resztówki dokupić saletrą Mocznik i npk kupione w żniwa na cały rok ale doszło parę dzierżawy i teraz dokupowalem,  no to różnica jest spora a to zaledwie 3m-ce później zaliczki ponownie windą ceny nawozów w górę, no ale moim zdaniem wiosną będzie jeszcze drożej 

Edytowano przez 20CBR12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    232

dwa lata temu było taniej na wiosnę bo dopłaty były w maju czerwcu

zgłaszanie ministrowi podwyżek nawozów nic nie da bo Grupa Azoty należy do państwa a nałożenie kary na samego siebie byłoby paradoksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Panie maj/czerwiec na nawozy to już praktycznie kolejny sezon.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

mocznik 1320 zł/t

saletra 1110 zł/t

Saletrosan 1030zł/t

Worki BB,  w małych 20 zł drożej.

 Ceny podobne na okolicznych składach +/-10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

wczoraj podzwoniłem trochę i najtaniej znalazłem po 1040 bigbag ilości detaliczne npk 8-20-30 wschód 1339pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1507
16 godzin temu, aro1975 napisał:

to że straciłeś nie zwalnia od myślenia - jak nie kupiłeś w żniwa to trzeba bulić - proste prawo rynku

 

 

ja mówię o stosunku wrzesień tamtego roku do września tego roku, nie o żniwach.

Edytowano przez XTRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie jakie macie opinie o wapnie polcalc bo mam oferte po 380 tona , i ktore lepsze wapniak kornicki czy ten polcalc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

do 15 listopada można było zamówić RSMS 26 po ok 720-730 netto, we wrześniu był po 630 netto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo188    23
4 godziny temu, Ursus932 napisał:

Panowie jakie macie opinie o wapnie polcalc bo mam oferte po 380 tona , i ktore lepsze wapniak kornicki czy ten polcalc?

Ja po żniwach kupowałem po 450zł w workach, jedynie co mogę powiedzieć że dobrze się siał a na efekty trzeba czekać ale słyszałem dużo dobrych opinii  

 

Dziś zakupiono w workach :
2,4t saletra 34 puławska  - 1040zł/t

1,2t mocznik puławski - 1250zł/t

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko80    26

ceny  ze skladu  saletra pulan worek1050 ;saletrzak 900;mocznik 1300 ;polifoska 6 1560a 8 1580 ; fosforan 1900 ; potafoska mag. 920.z tego co widze to saletre trzeba zakupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Zaksan w BB można kupić poniżej 1055 brutto przy 24t?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj