Polecane posty

Azor07    765
Dnia 25.10.2017 o 17:38, mefiu000 napisał:

Niedaleko mam, ale drogo. Myślałem, że w Nowym Korczynie i takie ceny już wystawił

Daj namiar na Nowy Korczyn może być na prw .Przyda się przy następnym zamówieniu . Dowożą gratis  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekozar    7

Już powinny być ceny NPK po obniżce pytajcie swoich przedstawicieli .

A jest potężna podwyżka na Azocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

to jaka cena za zaksan czy saletrosan? dużo zarobiłem kupując w sierpniu?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2255

Ktoś zna cenę elplon potasowo siarczanowy z Agroloku? 

Jakiego pochodzenia w ogóle jest tam siarka, jakiej jakości granule? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekozar    7

ceny powinny oscylować

saletra 32 i34 1070 do 1090

mocznik to bedzie szok  1250 do nawet 1350

szukajcie rsm

saletrzak 950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

Podobno od 20 października była podwyżka na azoty i teraz pulan worki 1140 tona czyli podwyżka o jakieś 9%

mi udało się dzisiaj zaklepać 100zł taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

kupiłem mocznik puławski po 1200 brutto tona. W moich okolicach już wołają po 1300, znając życie na wiosnę będzie po 1500zł brutto.

Zeszłej wiosny kupowałem po 1480 brutto za tonę, teraz śledzę to forum i widzę że nawozy trzeba kupować z wyprzedzeniem, kiedy są ceny najniższe.

Teraz jeszcze czekam na nowe ceny NPK i będzie po zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

Warto kupić RSM z wiosennych dostaw za 950zł/t? Sam nie wiem czy czekać do wiosny i brać świeży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko80    26
53 minuty temu, situ14 napisał:

Salmag 6t po 940zł/t

Saletra 34% 6t po 1040zł/t woj. łódzkie

Siema od kogo w lodzkim brałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

w tamtym tygodniu zamówione saletrosan po 910 zł netto i Yara Bella CAN27 po 950 zł netto w ilości po 24 t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

To Can ładnie poszedł bo we wrześniu 880 brutto był , a z nowej dostawy ja wziąłem po 930 brutto

 

Ponawiam pytanie - warto zapłacić za kwietniowy RSM 32 950zł brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

panowie a stosował ktoś mocznik PIAST  ? jest jakas roznica w stosunku do puław czy grupy azoty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilc017    163
1 godzinę temu, pabloooo napisał:

w tamtym tygodniu zamówione saletrosan po 910 zł netto i Yara Bella CAN27 po 950 zł netto w ilości po 24 t

saletrosan to po 950brutto na początku września kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekozar    7

szukajcie moczniku z Yary  bo jest w dobrej cenie i super jakość polskiego ma brakować .

Są już ceny na NPK pytajcie ale szoku nie będzie delikatnie do dołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSSY    34
19 godzin temu, Agrest napisał:

Warto kupić RSM z wiosennych dostaw za 950zł/t? Sam nie wiem czy czekać do wiosny i brać świeży.

A ten wiosenny jest jakiś gorszy ? Od tego co kupisz na wiosnę 2018, który będzie tylko droższy !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj