Polecane posty

Gość   
Gość

Saletrzak canwil 860 maly worek i wapno polcalc 420 bigbag ceny brutto,lokalny sklad w Czestkowie woj lodzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolskiRolnikt   
Gość PolskiRolnikt

Orientuje się ktoś z ceną Ultra 8 albo Polifoska 6,8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk2411    30

Dwa lata temu miałem gruzińską, żadnych zastrzeżeń. W tym roku zdecydowałem się na litewską, zobaczę jak się spisze.


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

zuch, u kogo taka cena za RSM? Poda ktoś jeszcze ceny jakie się kształtują za RSM teraz?
jeszcze jakbyście mogli podawać jednostki cen RSMu w litrach czy w kilogramach bo to duża różnica.

Edytowano przez TheBociek1996

Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

zuch, u kogo taka cena za RSM? Poda ktoś jeszcze ceny jakie się kształtują za RSM teraz?

jeszcze jakbyście mogli podawać jednostki cen RSMu w litrach czy w kilogramach bo to duża różnica.

 

RSM sprzedaje się wyłącznie na wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikTivi    50

Rsm 32 900 brutto a saletra Pulawska 34N 940 big bag. Wychodzi na to że 1 kg składnika wychodzi tsk samo a nawet rsm wiecej. Jak zle policzyłem przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

sól pot            ---1280

superfosfat wzb-1380

ceny brutto  małe ilości po 1 t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Saletra 950zł/t i sól po 1200zł/t dziś przywiezione ceny brutto.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sól pot            ---1280

superfosfat wzb-1380

ceny brutto  małe ilości po 1 t

 

Gdzie dokładnie takie ceny?,bo w miarę dobre ja nigdzie soli nie widziałem taniej jak po 1400 ,superfosfat podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

i co z tego że sól tania jak sobie odbiją na superfosfacie :D u mnie lokalnie cena jednego i drugiego ostatnio była na poziomie 1340-1360 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Jeśli bierze się większe ilości trzeba szukać i negocjować, nawet dalej bo w większości przypadków transport jest w cenie.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Gdzie dokładnie takie ceny?,bo w miarę dobre ja nigdzie soli nie widziałem taniej jak po 1400 ,superfosfat podobnie.

Ja sól kupiłem po 1340 zł brutto. Już dawno rozpusciła się w ziemi pod pszenicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Dwa lata temu miałem gruzińską, żadnych zastrzeżeń. W tym roku zdecydowałem się na litewską, zobaczę jak się spisze.

 

też miałem gruzińską i powiem szczerze że jakoś rośliny rosły ale tak jakby bez wigoru w tym sezonie ukraińską miałem i efekty dużo lepsze pomimo chłodnej wiosny i rekordowe plony ale to już była kwestia opadów. a te gruzje to agrolok znowu ma w ofercie? jak na płatności po żniwach to cena 1010pln jest ok.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1827

W pobliskim składzie 

Saletra pulan 30 kg - 1100 zł/t,  BB - 1080 zł/t

Mocznik pulrea 25 kg - 1310 zł/t,  BB - 1290 zł/t

Polifoska 6 woreczki 50 kg - 1560 zł/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sap    5

Saletra 950zł/t i sól po 1200zł/t dziś przywiezione ceny brutto.

A kiedy zamawiałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj