Polecane posty

AleksanderX    522

mocznik drożeje już po 1000 netto oczywiście importowany z litwy a gdzie produkowany to nie wiem

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamils    6

Że dwa dni temu byłem na składzie to za saletra pulawy w bb wolali 1000 brutto a saletrzak węgierski chyba 940 saletrzak już zdrozal ! Ma ktoś cenu yara sulfan bo u mnie nawet na składzie nie ma i ceny nie znają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

We wrześniu brałem 26+S w cenie 685brutto/t.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Że dwa dni temu byłem na składzie to za saletra pulawy w bb wolali 1000 brutto a saletrzak węgierski chyba 940 saletrzak już zdrozal ! Ma ktoś cenu yara sulfan bo u mnie nawet na składzie nie ma i ceny nie znają!

 

Z agroloku kupiłem 1,8 tony 15 września po 863 zł brutto co uważam, za bardzo dobrą cenę. W tej samej cenie był "saletrzak" z yary czyli CAN27 1 tona. Ale to chyba nieaktualne bo od 1.10 azoty podrożały o ok. 50-70 zł

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Ja w lipcu kupiłem. Bylem u nich w innych sprawach tak ogółem o 5 ton zawsze się pytam big bag i.

Edytowano przez koczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

i powino wszysto zdrozec o 100 % skoro szalejecie z nawozem

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź?


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

Pewnie chodziło o wartość Jego produkcji i wartość Twoich środki do produkcji :D Tak żeby po równo było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekozar    7

TAK usłyszałem od gościa z którym współpracuje bo zapytałem o NPK-i  i poradził mi poczekać chyba że z Yary to nie


stosowaliście Adob dolistne bo mam ofertę na 36 extra 2.0 i nie wiem czy brać 1000l z terminem płatności lipiec , 36 jeszcze nie stosowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loquito    240

Ktoś coś na temat cen nawozów azotowych na Podkarpaciu? Jedynie wiem że w Markowej saletra bb 945zł netto tona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilo1888    61

TAK usłyszałem od gościa z którym współpracuje bo zapytałem o NPK-i  i poradził mi poczekać chyba że z Yary to nie

stosowaliście Adob dolistne bo mam ofertę na 36 extra 2.0 i nie wiem czy brać 1000l z terminem płatności lipiec , 36 jeszcze nie stosowałem

Ja stosowałem ADOB , przyjrzyj sie na skład micro moim zdaniem no niezbyt duża ich jest ilosć , jest duza zawartośc azotu i też coś wiecej magnezu ale mikroelementy no nie ma takich rewelacji chyba ze przeliczymy to na najwyższą dawkę czyli 12 L to mamy 

324 %  N 

38 % Mg

0,24  % B

2,4% Cu

0,24% Fe

12% Mn

0,06% Mo

0,12% Zn 

 

porównując do Prolife max chelat 

to mamy w 2 L zalecanych 

4% Cu

13,5 % Mn 

5,5%Zn

0,8% Mo 

 

i Cena wychodzi za jeden Litr 18,3 zł ProLife wiec masz porównanie ;) 

Edytowano przez Kamilo1888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobrap    0

dzis udalo sie zamówic  YaraCan 27 oraz Sulfan (lacznie 48t)  po starych cenach, czyli odpowiednio 840 i 830 netto. Obecnie cena +100 do tony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kramer    0

saletra 1030 saletrosan 930 rsm 720 26 i 800 32

Przy jakich ilościach te ceny bo u mnie saletrosan 940 Big Bag do 1000 zależy od punktu a RSM 28 - 770 zł a RSM 32 - 840 przy małych ilościach tzn kilka ton.

RSM 32 w przeliczeniu za kg azotu wychodzi taniej niz 28 i tak myśle czy nie wziasc po 1000 kg w mauzery i dolać wody aby nie zamarzł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj