Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
solek01    208

co sadzicie o nawozie ze wschodu PLONVIT 5-20-30? Cena sporo nizsza od Polifoski 6. Warto?

To jaka jest jego cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Za plonovit 3-19-29 płaciłem 1400 brutto. 


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355

jaka cena i gdzie?

 

1350 brutto

 

polidap najtańszy był w czerwcu

z npk  poczekajcie  do końca listopada

 

myslalem ze najtansze NPK sa okolo maja bo to juz koniec siewow i nikomu juz NPK niepotrzebne az do sierpnia

 

To jaka jest jego cena?

 

1350 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355

okolice Frampola, Goraja

mutex/ocfipreoqyfb/mutex
Edytowano przez marluk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekozar    7

npk zawsze najtańsze jest przełom maj czerwca 1 obniżka . Druga listopad grudzień .

azot najtańszy  w czerwcu potem do góry  .

Yara bardzo podnosi ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

już kiedyś o tym wspominałem, ale wspomnę jeszcze raz i sam zacznę, może warto byłoby w niektórych przypadkach podpierać się kwitem? może zrobią to ci bystrzacy od rewelacyjnych cen?

 

IMG_20171001_220645.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sap    5

jak dostaniesz na zaksan oferte poniżej 1000 to kupuj

Mowimy o kwotach netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekozar    7

Brutto

850 netto czyli 918 brutto  jak u kolegi to super cena i ciężko będzie dostać coś w podobnej cenie radziłbym szukać na małych punktach może jeszcze nie podnieśli cen.

pozdrawiam .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    792

Ta cena kizerytu wydaje się być całkiem dobra, wiosną tego roku kupowałem za prawie 1400zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Saletra 1060, saletrzak 920,kizeryt 1380 ceny brutto w malym worku gs widawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

850 netto ale to lipiec...teraz u nas saletra w granicach 1000zł brutto ale azoty w górę

 

ktoś broni kupować w lipcu?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj