Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamilc017    163

Tydzień temu Saletrosan 26 kupiłem po 950zł Brutto. Worek 50kg.

Edytowano przez kamilc017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanoB    1

RSM z siarką kupiłem po 700 zł brutto a saletrosan jest po 990 zł brutto tona chyba

 

w  AGROTECH-u saletrosan 26 ,940zł.brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

Panowie A jak wasze opinie na temat nawozow azotowych z zagranicy bo jakoś nigdy niepróbowałem i jakoś niemoge się przekonać choć ceny kuszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

w  AGROTECH-u saletrosan 26 ,940zł.brutto

Za sól potasową w Agrotechu powiedzieli mi 145 zł brutto a u Caryka 135 brutto a w Agrobit 134 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co sądzicie o polidapie litewskim bo mam ofertę na niego po 1700pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lokser    5

Panowie a cena salerta bb puławska 600kg 970zł, saletrzak bb 860zł, sół 1270zł bb... Czy to dobre ceny z dostawą woj mazowieckie Siedlce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Co sądzicie o polidapie litewskim bo mam ofertę na niego po 1700pln

 

bierz!  saletra bardzo dobra mocznik też to i polidap ok.ja brałem rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    241

skusiłem się na tą ultrę w tym roku i powiem porażka totalna - tak zbrylonego nawozu w zyciu nie miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murphys    152

Ja mialem ultre 8 pod kukurydze i nic nie bylo zbrylone. Zaryzykuje stwierdzenie ze dziala lepiej niz polska polifoska, mam dwa pola obok jedno na polifoscie i ultra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    791

Ale zbrylone trwale w takie gęste grudy czy po prostu zlepione granulki? Jeśli tylko zlepione to co to za problem, mieszadło w rozsiewaczu załatwi sprawę. Gorzej jak rozsiewamy taśmowym rozsiewaczem, wtedy może być trochę zabawy z rozbijaniem tych bryłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie sądzę to nie pora na nawozy azotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

jaka cena saletrosanu 26 i rsmu 26 na lubelszczyźnie ?

chcę porównać do swojej oferty 

rsm 32 kupiony po 725 netto

 

edit 

a co do ceny to oczywiste, że pójdą w górę bo już nie długo ludzie zaczną dostawać zaliczki dopłat więc i automatycznie cena w górę. 

Edytowano przez melon10641

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1523

nie wiem czy to prawda- zaraz rsm, saletra 50zł do góry do czwartku mam dać znać czy biorę czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

też mam takie informacje. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1523

32- 725,60 

32 micro- 755

30- 686

28- 645,50

26 S- 655,4

 

Ceny za cały samochód i to są ceny netto. Ale chyba nie zamawiam na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7941

panowie i jak z tymi cenami ? do góry czy nie ? na nawozy azotowe, w tamtym roku kupowałem wszystko w sierpniu, pozniej w pazdzierniku-listopadzie jeszcze potaniało. Jak w tym roku prognozujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj