Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bravo2    31

Rolserwis Płock ale cena z końca sierpnia pewnie teraz trzeba z 20 zł do tony doliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Zamówiłem wschodnie npk za 1350 brutto i saletre ale nie wiem jaką za 1000. Krajowa polifoska 6   100-150 zł droższa

te wschodnie npk jaki skład? i z jakiego regionu te ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loquito    240

Saletrosan 30 jest jeszcze w sprzedaży, jak tak to się ktoś z Was orientuje jak cenowo wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

te wschodnie npk jaki skład? i z jakiego regionu te ceny?

 

Kupione w powiecie wys-maz. 6-20-30 i chyba jeszcze jakaś siarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmowski1939    3

Polidap 1850, sól potasowa 1350 worek ceny brutto, ilości minimalne. U Mazurka w Radzyniu Podlaskim, jak brałem ww. nawozy to akurat była cysterna i nalewali w mauzery, pewnie rsm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koval103    5

Wie ktoś gdzie można jeszcze dostać Ultre 8 ? Centrum Polski
 

Wciskają mi npk 8-19-29 +3s ,podobno skład prawie identyczny jak ultra 8, nawóz białoruski. Sam nie wiem co o tym myśleć, niby cena atrakcyjna , bo 1350 brutto. Ale mimo wszystko coś mi tu nie pasuje. Ktoś coś wie na temat tego nawozu?

Edytowano przez koval103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można jeszcze dostać Ultre 8 ? Centrum Polski

 

Wciskają mi npk 8-19-29 +3s ,podobno skład prawie identyczny jak ultra 8, nawóz białoruski. Sam nie wiem co o tym myśleć, niby cena atrakcyjna , bo 1350 brutto. Ale mimo wszystko coś mi tu nie pasuje. Ktoś coś wie na temat tego nawozu?

 

Na składach chemirolu ultra 8 będzie w listopadzie po 1200 netto, centralna polska. Ilości detaliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Wie ktoś gdzie można jeszcze dostać Ultre 8 ? Centrum Polski

 

Wciskają mi npk 8-19-29 +3s ,podobno skład prawie identyczny jak ultra 8, nawóz białoruski. Sam nie wiem co o tym myśleć, niby cena atrakcyjna , bo 1350 brutto. Ale mimo wszystko coś mi tu nie pasuje. Ktoś coś wie na temat tego nawozu?

 

mi agrolok to samo białoruskie nawozy proponował za 1400 tona ale przy małej ilości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomal_one    41

Gdzie na Mazowszu masz takie ceny? Mi proponowano saletrę po 1050...

 

Kolego jakie ilości? możesz sprawdzić PH Agrochemik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    792

Jakoś dużo bym nie potrzebował, jakieś 5-6 ton na wiosnę.

 

Dzięki, sprawdzę. Ofertę na 1050 dostałem od lokalnego handlarza, polifoskę ma w normalnej cenie 1550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikTivi    50

Stosował ktos z was sól potasowa i superfosfat zamiast np Polifoski i jaki był tego efekt ? Dzięki z góry za odpowiedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Taki sam albo lepszy:). Takie nawożenie powinno wykonywać się wraz z badaniem gleby - masz możliwość dostosowania dawki do konkretnej gleby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Yara Sulfan i Can27 po 863 zł brutto to chyba nie złe ceny przy ilości 1,8 tony i 1 tona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517

Za Can 27 na pewno super cena, bo agrolok oferował 880, a moi lokalni dostawcy 980 (coś by się jeszcze urwało)

Prawda że yara zmienia opakowanie z 500kg na 600kg? Ponoć w starym bb można taniej dostać.

Czyżby podróbki krążyły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

To właśnie z Agroloku ceny. Sulfan w 600 kg, a Can w 500 kg.  Aż sam byłem zdziwiony, że kupiłem coś u nich i to nawet w niezłej cenie. Jeszcze trochę tego mocznika grubego po 1140 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Nie wiem czy to poprawili, ale on się mega brylił. Zalecane było aby praktycznie prosto z fabryki poszedł prosto na pole, bo od jesieni do wiosny to zrobi się jedna wielka bryła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Stosował ktos z was sól potasowa i superfosfat zamiast np Polifoski i jaki był tego efekt ? Dzięki z góry za odpowiedz !

 

ja stosowałem i nie narzekam taniej ale bardziej czasochłonne jeżeli superfosfat to trzeba azotu rzucic najlepiej 100kg mocznika co jeszcze wydłuża zawody. pod zboża kupiłem polifoske w dobrej cenie i bez zabawy bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loquito    240

Nie wiem czy to poprawili, ale on się mega brylił. Zalecane było aby praktycznie prosto z fabryki poszedł prosto na pole, bo od jesieni do wiosny to zrobi się jedna wielka bryła.

Dzięki za odpowiedź, a czy to zbrylanie się dotyczy też saletrosanu 26 ? Czy można go magazynowac przez zimę i się nie zbryli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Wie ktoś gdzie można jeszcze dostać Ultre 8 ? Centrum Polski

 

Wciskają mi npk 8-19-29 +3s ,podobno skład prawie identyczny jak ultra 8, nawóz białoruski. Sam nie wiem co o tym myśleć, niby cena atrakcyjna , bo 1350 brutto. Ale mimo wszystko coś mi tu nie pasuje. Ktoś coś wie na temat tego nawozu?

 

Wysiałem takie coś kupione przez teamagro 8-19-29 +3s wygląda jak czerwona polifoska 6. Big-bag trochę wyższy z cienką folią. Nazwa skład nawozu tylko na karteczce włożonej we wszytą foliową saszetkę.  Wysiewa się dobrze nie bryli może dlatego że był prosto z fabryki do mnie tir przyjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikTivi    50

ja stosowałem i nie narzekam taniej ale bardziej czasochłonne jeżeli superfosfat to trzeba azotu rzucic najlepiej 100kg mocznika co jeszcze wydłuża zawody. pod zboża kupiłem polifoske w dobrej cenie i bez zabawy bedzie

Kolego do czego azot ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj