Polecane posty

proxy8441    245

bardzo dobra cena za ta saletrę z Anwilu, polifoska 6 za 148zł również


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilc017    163

Wczoraj saletra 5700kg z transportem po 100zł brutto z Zakrzewa od Berbecia.


Wczoraj saletra 5700kg z transportem po 100zł brutto z Zakrzewa od Berbecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

tydzien temu polifoska 6 1462 brutto bigbag 12t z transportem do domu

RSM 32 puławy zamówiony po 715 netto cysterna, cena ok?

Edytowano przez jacek472

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

tydzien temu polifoska 6 1462 brutto bigbag 12t z transportem do domu

RSM 32 puławy zamówiony po 715 netto cysterna, cena ok?

Jak nie tajemnica to gdzie zamawiałeś RSM? Cena bardzo dobra. Ja też z lubelskiego i brałem cysternę w Lipcu po 720 netto (zaraz po obniżkach) i widzę że chyba będę musiał zmienić dostawcę. A jak widzę, że inni piszą np ze ślaska że mają rsm po 700 netto a ja 35 km od puław o takiej cenie mogę pomażyć...


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

agro-exped brzeziny, handluje z nimi juz od bardzo dawna i stwierdził że symbolicznie na tym zarobi coś koło 5zł na tonie bo woli zarobić troche niż stracic klienta bo wie że jak nie u niego to gdzieś indziej kupie, a dla niego to ze 2 telefony i wystawienie faktury więc wiele się nie napracuje a zawsze pare groszy do firmy wpadnie i klient zatrzymany i zadowolony. oni biorą to przez sobianka chyba bo rok temu miałem wz od sobianka. Też mnie to zastanawia z tymi cenami że do puław mam ze 70 km a z końca polski kupują po 700 pszenica u nas najtańsza a nawozy najdroższe. Transport 500kmx4zł=2000/24t =83zł/t; 700-83=617zł/t+-20zł powinien rsm w lubelskim kosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

A mnie częstują saletrą 34 z importu po 1080brutto i jeszcze handlowiec twierdzi że to dobra oferta...postanowiłem jednak nie skorzystać z promocji....

Edytowano przez 20CBR12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A mnie częstują saletrą 34 z importu po 1080brutto i jeszcze handlowiec twierdzi że to dobra oferta...postanowiłem jednak nie skorzystać z promocji....

 

to u mnie w okolicy na składzie Anwilowska po 950 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

czyli co azoty drozeja czy stoja w miejscu? kupilem w lipcu pulawska  po 950 brutto zawsze gdy wczesniej sobie kupie nawozy to wydaje mi sie ze zle trafilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245

czyli co azoty drozeja czy stoja w miejscu? kupilem w lipcu pulawska  po 950 brutto zawsze gdy wczesniej sobie kupie nawozy to wydaje mi sie ze zle trafilem

 

gdzie na Śląsku kupowałes po tyle?


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355

Mi jeszcze nie przywiezli azotu. Zamawiany był w lipcu. Dla mnie moga i przywiesc na wiosne alby po starej cenie

 

gdzie zamawiales i po ile?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355

U Caryka w Suściu po 1000 zł brutto Saletra i 700 zł brutto RSM+S

od jakich ilosci dowoza? Mam do Susca z 40km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Wiecie może gdzie w woj Mazowieckim powiat Plonski i okoliczne powiaty mogę dostać ultra 8 ?

 

Chemirol, Agrolok bez problemu mniejsze ilości. Większe Agrosimex, Ampol-Merol- nie szukaj po składach, po co przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

od jakich ilosci dowoza? Mam do Susca z 40km

 Małe ilości też dowożą. Ja mam do Suścia 35km. Dzis przywiózł mi saletre i RSM. Tylko że zamawiałem w lipcu i zbierał zamówienie bo tylko do mnie nie opłacało by się za bardzo ale nabrał zamówien w okolicy. Musisz zadzwonic i popytac moze w Twoje rejony tez jeżdzą. Musze jeszcze kupić sól potasowa pod pszenice. W agricoli jest po 1350 brutto chyba. Nie miałem kasy zeby wszystko na raz kupowac a kredytów nie chce brać ale koło połowy wrzesnia wezmę sól w Agrocoli na termin 30 dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Saletra krajowa BB 945 zł/t Agrochemik Pułtusk.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj