Polecane posty

martinezo    41

1050zl/t mocznika z importu tak proponuje agrolok przy 3-4tonach. Dobry jest ten mocznik z importu?rosyjski lub ukrainski chyba.

 

u mnie agrolok przy ilości 4t oferuje po 1060 zł brutto/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

wiecie jakie ceny rsmu? Pytałem w okolicy to ponoć za 26+3S cena 620 netto :/ ciekawe czy będzie taniej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

w ub tygodniu Teamagro   26S - 645 ,  28 - 630       32 - 730  ,   ceny netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

kurde w tamtym roku w październiku zamówiłem samochód za 580 netto 26+S. Ciekawe czy cena pójdzie w dół? 

Edytowano przez melon10641

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Saletra paleta 970zł/t brutto, Polifoska 6 paleta 1490zł/t brutto, małe ilości, z dowozem.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

RSM 32 na wagę 725 netto

Bądź tu mądry brać czy czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

co to znaczy na wagę , że detal? Jak tak to brać , taniej nie będzie - wygląda na to , że będzie cena ma płody rolne a więc i nawozy będą drożeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

tak detal. Nie mam nikogo kto chciał bym ze mną auto na raz kupić.

A to czy cena na płody będzie to się jeszcze okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik404    3

Mieszko cena przy 48t. Saletra zakupiona i dodatkowo canvil po 730 brutto. Ceny już skoczyły w górę

JAKA FIRMA PO TEJ CENIE CI SPRZEDAŁA I KIEDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1823

Moge kupić nawóz Holist agro PK 15-30 10% CaO, 10% SO3 w cenie 1180 brutto. Ktoś miał do czynienia z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzo    27

Jakie ceny macie na kizeryt bo ja mam oferte 1100zl tona i sie zastanawiam czy brać na rzepak i łąki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

870 Pln netto  za Zaksan całe auto 24 tony w bagach,, przedpłata 100% Dobra cena?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2411

KIzeryt 1100 z hakiem, nie pamiętam dokładnie, dzisiaj zamawiałem, saletra 966zł brutto, nieduże ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik404    3

870 Pln netto  za Zaksan całe auto 24 tony w bagach,, przedpłata 100% Dobra cena?

słabo trochę przy całym aucie a jaki dostawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Moge kupić nawóz Holist agro PK 15-30 10% CaO, 10% SO3 w cenie 1180 brutto. Ktoś miał do czynienia z tym?

Porównaj cenę z Macro speed perfect z ampolu i ultra pk 20-30 jak gdzieś znajdziesz i jak będzie ok to możesz brac. Granulka itd wyglada ok, podobne do sol8 bym powiedzial. To nowość z Gdańska, kto to oferuje bo chyba miała być wylaczność tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loquito    240

Wia Lan ma w swojej ofercie nawóz Florovit NPK 6-18-34 oraz 8-19-29 w cenie 1400zł/t. Może ktoś stosował ten nawóz i podzieliłby się opinią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

słabo trochę przy całym aucie a jaki dostawca

Sobianek

 

raczej słaba/

 

wejdz na olx

tu chca po 800 zł netto , nie wiem jak z transportem i trzeba zaplacic i długo towaru nie widziec

 

https://www.olx.pl/oferta/saletra-zaksan-bb-800-zl-netto-z-dostawa-CID757-IDnho0u.html#284ba0b0aa;promoted

Pewnie odbiór z zakładu. Transport do mnie ok 500km więc pewnie na jedno wyjdzie. 

O firmie nie słyszałem


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj