Polecane posty

EdziuRolnik    1

NPK 8-20-30 na allegro znalazłem po 1169 netto woj podlaskie + dostawa. czy macie coś tańszego o podobnym składzie? prosze o info  dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8518

Aktualne ceny paliwa i gazu nie mają najmniejszego wpływu na obecną cenę nawozów.

 

mają wpływ na wzrost ceny na spadek już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Nie mają.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macio9554    19

Dziś zamówione 6 ton Ultra 8 po 1530 brutto i 4 tony saletry po 1035 brutto płatność na koniec grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambi14    97

a kiedy sa najlepiej kupic  npk? tez teraz przed zniwami? ile dajecie pod pszenice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz611    3

najniższa cena jaka mi się udało wynegocjować na chwilę obecną za saletrę przy ilości 24-30 ton - 900 brutto anwil.

Jest dostępny jeszcze jakiś import z Anglii też za 900. Cholera wie czy stanieje czy zdrozeje

Uważam, że to nie jest jakaś super cena, ponieważ kupiłem saletrę anwil w małej ilości bo tylko 4t w cenie 950zł brutto za tonę. A tu masz naprawdę dużą ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Dziś kupiona saletra anwil 6 ton 930 brutto, mocznik Police 1 tona 1140 zł.
Po zniwach yara extran 27, Sulfan i z worek mocznika importowanego na próbę i czekamy na wiosnę. Zna ktoś ceny ww. nawozów yara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Ja dziś zrobiłem wywiad z ceną RSM32. U jednego dilera 740 netto a w innym punkcie sprzedaży 720 netto oczywiście przy całej cysternie. Jak to kurcze jest że koledzy z pomorza gdzie do Puław mają 500 km mają ceny 700 netto a u mnie 40 km od zakładów tyle drożej? Zadałem to pytanie dilerowi i... nie odpowiedział. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

Za RSM32 polski na olx sa ogłoszenia po 695 netto. Mam też taką ofertę od przedstawiciela lokalnego. pow.brzeziński, łódzkie

A na pomorzu mają taniej bo bliżej do Grodna

Edytowano przez strzechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Saletszak po 690 saletra 880 juz chyba taniej nie bedzie I najprawdopodobniej z azotowy bedziemy brali tylko saletszak zobaczymy jak to bedzie bez saletry I mocznika cena podana za cale auto


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

saletrzak 695 netto 

salerta 850 netto 

agrochest 


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

polskie czy import?

Polskie tez wlasnie z olx wzielem. Bo dzwonilem do agroloku to za saletszak powiedzieli jak za saletre 880 przy calym samochodzie.

AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    97

Pewnie piszesz o cenie netto, ja mam na myśli brutto. Jak mi ktoś po 880 brutto saletrę zaproponuje to biorę i spokój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil_NH    12

1050zl/t mocznika z importu tak proponuje agrolok przy 3-4tonach. Dobry jest ten mocznik z importu?rosyjski lub ukrainski chyba.

Edytowano przez Kamil_NH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

Kolego kto w brzezińskim oferuje taką cene?

 

Miałem na myśli że z transportem do powiatu brzezińskiego

Dzisiaj zamowione auto RSM32 z Agroloku z Grodna po 685netto i dwa z Puław po 695

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herman89    6

http://netogrod.pl/

 

ktoś ma doświadczenie w handlu z tą firmą/spółką? pozytywne? negatywne? będę wdzięczny za opinię

 

Firma z Opola, handluję z nimi od dwóch sezonów, nawóz+RSM, nasiona, ŚOR, jestem bardzo zadowolony. Chłopaki robią bardzo dobre ceny. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

?

Edytowano przez mieszko-123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

Przy tej ilości cena za saletrę bardzo dobra.


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer1702    0

Mieszko cena przy 48t. Saletra zakupiona i dodatkowo canvil po 730 brutto. Ceny już skoczyły w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj