Polecane posty

bocianov90    15

PhosAgro Ultra 8 po 1220 netto z płatnością na 15 październik z Ampol-Merol. Panowie posiadający rozsiewacza Amazone i stosujący ten nawóz- na ustawieniach od jakiego nawozu go rozsiewacie bo takowego nie ma w aplikacji mobilnej od Amazonki...

Ja rozsiewalem Ultra 8 na ustawieniach jak dla polifoski 6. Granule maja bardzo podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja bodajże po 1070 brutto z polic a jakieś namiary na tą wschodnią ?

Ziempol koło Sokół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Czy w centralnej Polsce jest szansa dostać ultra 8 w cenie poniżej 1300 netto?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1606    12

Tydzień temu kupiłem saletre wschodnia po 970 brutto nie dość że tańsza to i jakość dużo lepsza granulacja zero pyłu na wiosnę miałem z Polic to masakra z resztą jak zwykle cały ciągnik pokryty skorupa a tu nic zero pyłu

 

 

Ja w tym roku kupowałem saletrę polską i litewską i według mnie polska jest gorsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Czy w centralnej Polsce jest szansa dostać ultra 8 w cenie poniżej 1300 netto?

Agrolok przy 6 tonach proponuje po 1290 bez targowania, za 12 ton 15 zł taniej. Ampol merol nie chciał sprzedać pół auta za bardzo, pełne 1220 zł. Czekam na info z chemirolu jeszcze. Ewentualnie scandagre przedzwon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22

jakie ceny Korn kali , kizerytu , fosforanu amonu 18:46,
czy któraś z firm oferuje mocznik polski na skład ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo932    4

yara ma fosfor z pokładów finlandzkich - najlepszy.

poli 5 - 1270zł

poli 6 - 1340zł

yara can 27 - 796zł

zobaczymy jakie ceny dadzą na azot w lipcu z grupy.

ceny netto przy 24t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek21    4

Polifoska 6 worek-1460, BB-1440

Ultra 8 BB-1400

ceny brutto przy ilościach rzędu kilka ton...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Ja w końcu zamówiłem auto polifoski 5 po 1280 netto w bb. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przem    37

Dziś zamówiona Ultra 8 po 1260 netto zbliżona składem polifoska 6 1325 netto ceny loco gospodarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

deklarowana zawartość może być podobna tylko co z surowcem, jak z działaniem produktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

Już ktoś kiedyś pisał że Ultra ma lepsze surowce/lepsze złoża fasforytów/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

"Już ktoś kiedyś pisał że Ultra ma lepsze surowce/lepsze złoża fasforytów"

 

Ale od producenta do rolnika w Polsce przechodzi przez tyle rąk i pośredników, ze 100% pewności nie ma i wszystko jest kwestia zaufania.

 

Swoją drogą troche mnie dziwi, ze firmy dystrybucyjne, ktore sprzedają te sprowadzane nawozy nie przeprowadzą kontrolnego badania jakiejs losowej partii na zawartosc deklarowanych składników.

Przeciez dla nich koszt jednostkowy to tyle co nic, a mieliby podkłake do dobrej reklamy- zbadalismy i rzeczywiście wszystko jest tak jak ma byc.

 

Ja rok temu miałem ultra i jej granule były wyraźnie jaśniejsze i mniejsze od polifoskowych, z kolei jakis kolega z forum pisał pare stron wstecz, ze on sieje na ustawieniach od polifoski, bo granuje sa niemal jednakowe.

NO i weź tu uwierz na 100%, ze w worku jest to co ma być.

 

W tym roku kupiłem Polifoske 6 prosto z fabryki, bo sie trafiła w dobrej cenie i mam przynajmniej głowe spokojną.

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2254

Profoska 9-15-28 15so3 1150 płatność koniec sierpnia. 

Ultra 8-20-30 1180 płatność 2tyg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Profoska 9-15-28 15so3 1150 płatność koniec sierpnia.

Ultra 8-20-30 1180 płatność 2tyg

Bardzo dobra cena na ultra. W jakiej firmie?


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj