Polecane posty

pawel885    2279

Siarkomix to nie jest NAJTAŃSZE ŹRÓDŁO siarki no chyba że chodzi o granulaty to moooże.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Mocznik 1500zł/t brutto i wszędzie oporowo W tym roku obejdzie się bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieARMANDv2    7

Paweł nie rozmawialiśmy o siarczanie wapnia tj. beznadziejnej kopalinie luzem czyli miałkiej tylko o Siarkomixie. W temacie chyba "nawozy" albo "nawożenie łąk" albo "wapnowanie" się trochę rozpisałem na ten temat więc nie będę tu powtarzał ale jest to ogromna różnica. Siarkomix powstaje metodą przemysłową i w formie miałkiej jest to pulpa, której wysiew jest praktycznie niemożliwy stąd suszenie i granulacja. Produkt rewelacyjny i idzie tego bardzo dużo zwłaszcza na duże gospodarstwa.

 

Co do cen mocznika to w naszym rejonie jest teraz towar polski tj. Pulrea czy .pl w cenie 1285-1315 zł netto/t (bb).

Oferty na wschodnie towary dość pewne jakościowo to 1150-1200 netto. Niepewny towar już nawet 1080-1120.


Kilku z Was namówiło mnie na nowe konto...

Więc jestem "tylko" jako rolnik.

Nie pytaj co, gdzie i za ile, bo nie chcę znów bana od (...)

Sprzedam BIZONA, okolice Kętrzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

U mnie mocznik w firmie rolbud 1550 tona bo musialem wczoraj dokupic... chora cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieARMANDv2    7

Na tą chwilę dobra :)


Kilku z Was namówiło mnie na nowe konto...

Więc jestem "tylko" jako rolnik.

Nie pytaj co, gdzie i za ile, bo nie chcę znów bana od (...)

Sprzedam BIZONA, okolice Kętrzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Jaki NPK obecnie wychodzi najtaniej U nas ceny jeszcze wiosenne Mocznik trochę staniał 1480zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

Witam macie jakieś ceny na nawozy PK ? Albo dobre nawozy pod rzepak ?

Na zakupy pod rzepak chyba jeszcze trzeba poczekać bo ceny wiosenne poki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Nie wiesz kto dla nich to robi? Yara pewnie nie, ale jak Phosagro lub Litwa to z pewnością bdb.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunf    32

ale niektore nawozy npk z yarej nie chodzi tutaj Yara Mila przychodza z Litwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Jak najbardziej mogą, jak yara nie wyrabia się z produkcją to zamawiają w fabrykach na Litwie, mają technologie dostosowaną do technologii yary.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk2411    30

Nie wiesz kto dla nich to robi? Yara pewnie nie, ale jak Phosagro lub Litwa to z pewnością bdb.

 

Właśnie nie wiem. Będę musiał się dopytać.


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

Grupa azoty juz na npk obnizyła ceny.

Dzwonił właśnie do mnie handloiweic i oferował polifoske 6 za 1300 netto z dowozem pod dom przy cąłym aucie.

ponoc lepiej ceny juz ma nie byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Kolego daj namiary na Ta polifoske 6 po 1300


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

Agrochem (to jest firma dystrybucyjna spółka córka Grupy Azoty, wiec 100% pewnosci, ze nie zadna podróbka przyjdzie)

http://agrochem.eu/kontakt/kontakty

 

JA CI moge co najwyzej dac nr do ich handlowca, ktory po kuj-pom jeździ 663938522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj