Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
anto    14

A ja kolego dokupiłem 2 tiry RSM 32 po 820 netto .Pomorskie 

skąd? jaka produkcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345

Jaki jest dobry i tani nawoz fisforowy .musze dokupic ok 100 kg czystego skladnika


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Nie ma czegoś takiego jak dobry i tani. Najlepiej wyjdzie Ci Polidap


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

superfosfat wzbogacony jest dużo tańszy od polidapu

 

Tylko sobie policz cenę czystego składnika w tych nawozach w formie dostępnej dla roślin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Dokładnie, zazwyczaj tani nawóz nie oznacza tanich składników ale ludzie jak to ludzie kupują to co tańsze...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75

kizeryt 1400zł

polifoska6 1530

polidap 1850

sól 1390

siarczan magnezowyn 34zł za 25kg

ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SawekBraczyk    457

Ciekawe jakie te ceny nawozów będą jak od lipca podobno mają się zmienić przepisy w pakowaniu, przechowywaniu i transporcie nawozów . Tak dzisiaj gadali o tym w Agrobiznesie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

Już całkiem ich popier... wg nowych przepisów bez uprawnień ADR nie będzie można przewozić azotu, rzeczywiście niebezpieczna substancja


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

NASZYM URZĘDASOM SIE NUDZI ZA BIURKAMI I DLATEGO WYMYŚLAJĄ DURNE PRZEPISY A POTEM ZGANIAJĄ ŻE TO UNIJNE WYMOGI I DLATEGO ATO JEST NIEPRAWDA BO UNIA WYMYŚLI JEDEN PRZEPIS A POLACY STWAŻAJĄ 10 INTERPRETACI TEGO PRZEPISU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25

kizeryt 1400zł

polifoska6 1530

polidap 1850

sól 1390

siarczan magnezowyn 34zł za 25kg

ceny brutto

@szymek gdzie taka cena polifoski i przy jakiej ilości?


Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Już całkiem ich popier... wg nowych przepisów bez uprawnień ADR nie będzie można przewozić azotu, rzeczywiście niebezpieczna substancja

 

A co chciałeś handlować nawozami ;) ? Stosuje ktoś z Was Microtop dolistnie jak jest z przyswajalnością tego nawozu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

Staszek ty chyba jeszcze nigdy nic mądrego nie napisałeś, wystarczy przejrzeć twoje posty. Zobaczymy jak będziesz śpiewał jak to wprowadzą jakie będą ceny i obostrzenia, już sam transport będzie droższy jak wrzuca to pod adr. Jak twoj tatus bedzie musiał naginać po nawoz, bo lokakny sprzedawca nie będzie mial uprawnień.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

Nie wiem, ale pewnie piątkę trzeba szykować. Kierowca musi mieć uprawnienia i firma


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj