Polecane posty

Gość   
Gość

No właśnie mnie zaskoczył. Bo tak, zamówiłem na jesieni RSM 32 po trochę sporej cenie bo na termin, aż wstyd mówić. Ale mi zbrakło parę kilo z ostatnich obliczeń. Jadę do niego aby dobrać trochę towaru i się zapytać kiedy mi dostarczy zamówiony RSM32. A on mi z tekstem że dobrać to mogę jak chcę tylko RSM28 po 600 brutto gotówka...

 

I tak RSM32 miało być całe auto, ale ono jeszcze jest w puławach cieplutkie. A RSM 28 mu zbywa na placu 2 auta. Zapytam się czy mogę zrezygnować z zamówionego RSM32 i w zamian biorę półtorej auta RSM28 bo mówicie że cena dobra? W sumie termin za 32 mija w maju ale za ten RSM28 po 600 chce gotówkę.

 

ech twardy orzech do zgryzienia taniej ale szybciej kasa, nigdy wcześniej nie orientowałem się ceny RSM28 i tak się pytam czy to takie tanie było czy to jakaś jednorazowa anomalia. No bo jak bym nawet za gotówkę brał na jesieni RSM 28 czy 32 to ten 28 i tak taniej wychodził, tylko ja wtedy tego nie sprawdziłem i dzisiaj się o tym dowiaduję (o ile mnie nie robi w bambuko i faktycznie na jesieni chciał by mi go oddać 28 po 600brutto gotówka ewentualnie +% za termin)

 

U was też tak jest że 28 tańsza od 32? Oczywiście w przeliczeniu na czysty składnik.

 

A towar pewny, bo do puław max ze 60 km jest i to jest jeden z głównych dilerów AZOTY PUŁAWY.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ja kupiłem wszystko na jesieni ale wczoraj byłem po parę rzeczy i ceny wyglądały tak 

Saletra 1100zł/t

Tarnogran 12-23 1000zł/t

Mocznik 1310zł/t


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

cena rsmu fajna, ja za 26 w listopadzie bodajże płaciłem po 650brutto... trzeba brać co tańsze i się nie zastanawiać, bo wg mnie rsm to jeden z najtańszych z najlepszych nawozów azotowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Drogo . W Moich stronach saletrzak od 95zł\q  , to salmag z 5zł drożej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Salmag 1020

Kreda 350

Potafoska 920 

Worki 50kg. Tak dziś kupiłem.

Czemu siejesz potafoskę? Są nawozy za podobną kasę dużo bogatsze w swoim składzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Wyczytał pewnie gdzieś, ze pochodzenie germanskie mają;)


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mj23    43

Polifoska 6 1540

Mocznik 1380

Saletra Puławy 1080

Ceny brutto , mały worek

Powiat garwoliński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Toi tak taniej jak wzeszłym roku B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Saletrzak z borek worek 50 kg 1040 zł/t

Sól worek 50 kg 1450 zł/t

Plonovit 3-19-29 worek 50 kg 1450 zł/t

RSM 28 880 zł/t

Podkarpacie


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apaczek    6

to taniej jak w zeszłym roku czy mi się tylko zdaje?

Edytowano przez apaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

W relacji rok do roku jest taniej niż w zeszłym roku, może nawet taniej niż na jesieni. W październiku za sól płaciłem 1500 zł/t.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

BB 0,5t Saletrzak 980zł brutto ostatnie worki Agricola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

u nas mocznik litewski po 1250 a polski po 1300 brutto myślę o kupnie litewskiego ale jaka jakość czy porównywalna

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba1985    16

Aleksander znów za pół tony podaje ceny nie słuchaj go i tak nie napisze konkretnie gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

u nas mocznik litewski po 1250 a polski po 1300 brutto myślę o kupnie litewskiego ale jaka jakość czy porównywalna

I tak masz super cenę, ja wczoraj zamowione ostatni mocznik na ten sezon bb 1550brutto tona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko80    26

saletrzak  1000  saletrosan 1020 saletra  pulrea 1100 mocznik 1400  polifoska  6 1520  8 1540  fosforan 1900  sol potasowa 1530 wszystko  worek.takie ceny na małym składzie łódzkie.Dobre chyba ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj