Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
LowRider    33

Nawóz wieloskładnikowy oferowany przez CHEMIROL

 

N-P-K-Ca-S 6-12-30-8-12 1340zł/t

 

Płatność do 30 listopada

 

Dobra to cena??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5

Polifoska 8 z 1520zł na 1800zł/1t ostro podrozała

Grantar - 12%P, 24%K - 980zł/1t

saletra - 980zł/1t


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

Dziś kupowałem saletrę - 940 zł :P


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadamm153    2

od ruskich ciągną trochę te nawozy tak jak do czasu ciągnęli ropę po 3,00 złoty za 1l.., jak kupowałem zima nawozy to kupowałem ruskie.., gdy ojciec spytał czy ruskie tez drożeją odpowiedz była ze nie bardzo.., ale nie będą już sprowadzane.., a mieszkam 25 km od granicy.. szok dosłownie.., i jest za strajkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZON    0

saletra loco pułąwy 905zł mam jeszcze kilka wiazdów

mocznik wschodni w workach puławskaich 1050zł terespol

grantar 930 ale go nie ma narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vaflos    0

U mnie Saletra amonowa 34 N - 990 zł, Polidap (18N, 46 P) - 2200 do 2800 MASAKRA, a sól potasowa 60% - 1400 zł.

Jutro jadę po polidap i sól potasową. Robię małe zapasy na następny rok gospodarczy. Coś czuję że będzie jeszcze drożej.

Od maja zmienia się stawka vat na środki do produkcji rolnej z 3 do 7%, tak więc będą mieli czym tłumaczyć podwyżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZON    0

Saletra puławy 905zł plus transport do klijenta,saletra włocławek 895 plus transport, mocznik 1185 plus transport,saletrzak tarnów 760zł plus transport,sól potasowa 1352zł plus transport,nawóz wapniowo-magnezowy 115zł

Nawozy z Lubonia ,Polic,Kędzierzyna i Tarnobrzega na telefon.

Zainteresowanych pełną ofertą nawozową prosze o kontakt na emaila bądz tel.

z.o.n@wp.pl

158554799 515269013, 515269012

Zapraszamy do wsółpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Jeszcze napisz ile trzeba zamawiać, ile za transport(za km) i z skąd trzeba liczyć transport ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16
Jeszcze napisz ile trzeba zamawiać, ile za transport(za km) i z skąd trzeba liczyć transport ;) .

Popieram,moze wtedy cos sprzedaz na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZON    0

Wszystkie ceny loco zakłady(24t i wiecej), transport plus 2,6zł/ km netto

P.S. pozdrawiam wszystkich moich klijentów z forum:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

A skąd Ty jesteś? Bo jak ze śląska to raczej do Gdańska nie sprzedasz. Bo transport wyjdzie za drogo ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

ale @kat jak masz loco Włocławek i 24tony - to za transport wyjdzie ci 500PLN/24t - to masz saletre za 925PLN - chyba taniej u siebie nie kupisz?!?!?


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZON    0

Mocznik wschodni w workach puławskich 50kg-1105zł netto Terespol

Saletra czeska 15%N 1100zł.t netto franko cała Polska

Saletrzaku tarnowskiego nie bedzie w produkcji w czerwcu,cena 760zł/t netto Tarnów

Wszystkie nawozy idą w góre i bedzie ograniczona ich produkcja, tzn. bedzie ich mniej na rynku

Cena Soli potasowej w czerwcu ma wzrosnąć o jakies 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

Zakupiliśmy teraz wapno Grade I w bigach po 600kg, cena to brutto 321zł/t, a skład to caco3 -83%, mgco3-5%, sio2 1,5%, fe2o3 0,2%, a reaktywność to 80%. Na gleby średnie stosuje się 1-1,5 t/ha, u nas pujdzie ono przed talerzówką pod rzepak i jęczmień.


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kamieniak89 pierwszy raz spotykam się z takim wapnem czy mógłbyś powiedzieć o nim coś więcej, a mianowicie jakiej on jest firmy, czy już go stosowałeś i przede wszystkim jakie daje efekty?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Saletra amonowa puławska po 930 netto z dowiezieniem do gospodarstwa.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113
ale @kat jak masz loco Włocławek i 24tony - to za transport wyjdzie ci 500PLN/24t - to masz saletre za 925PLN - chyba taniej u siebie nie kupisz?!?!?

 

Nie no taniej pewnie nie. Tylko co ja zrobię z 24t saletry :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmerka26    0

Witajcie, jestem tu nowa i jestem z wielkopolski a dokładniej |Ostrów wlkp. Powiem tak pracuje w firmie nawozowej i te podwyzki ktre sa teraz to nie koniec, na koniec lipca przewidywane sa nastepne, natomaist ceny zbóż będą około 500zł za pszenice po żniwach.Pozdrwaiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRObombula    2

z tym 500 zl za tone to ja sie niezgodze bo zboża niema i niebedzie przyczyną jest susza w Polsce co nie którzy sie zdziwią jak wyjadą w pole zimowe niejest tak zle ale zboża letnie to tragedja co do nawozów to tylko tak dalej firmy produkujące są na dobrej drodze tylko ciekawe co zrobia jak nikt ich niekupi dla porównania kupuje Ukrainśki nawóz przywozą mi go prosto z zagranicy i mimo ze musze opłacić transport to i mam o 250zł taniej na tonie więc niech sie w Polsce zastanowią bo jak tak każdy zrobi to mogą zakłady produkcji nawozów w Polse pozamykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

ceny na giełdach na termin sierpien 2008 ok 700zł za pszenice, 500 moze i bedzie ale nikt za tyle nie kupi pszenicy bo mało kto odda za tyle no moze jakies dziwne partie towaru. ceny nawozu maja isc w góre i szczerze to zakłady gila czy polski rolnik kupi ten nawóz bo zbyt i tak maja ( złodzieje). pozdro


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj